پنس می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت اورژانس در طرح امداد محافظت می کند آسیب پذیر آمریکایی

‘اگر شما بیمار هستید اقامت در خانه,’ پنس گفت. “شما لازم نیست نگران اگر شما یک ساعتی بگير در امریکا است.’

معاون رئیس جمهور مایک پنس که سر ملت coronavirus پاسخ نیروی کار به خبرنگاران گفت: روز شنبه که اورژانس در طرح امداد, حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تصویب توسط مجلس در اوایل روز شنبه را محافظت می کند آسیب پذیر ترین کارگران آمریکایی در طول شیوع بیماری است.

“شما لازم نیست نگران اگر شما یک ساعتی بگير در امریکا” پنس گفت: در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی. “شما لازم نیست نگران به ماندن در خانه. اگر شما بیمار در خانه بمانند. شما نمی خواهید به دست یک چک است.”

پنس گفت: این لایحه با نام “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” (pdf) شامل طیف وسیعی از اقدامات برای محافظت از آمریکایی ها از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

“این نیز فراهم می کند کمک های مالی و انعطاف پذیری را به اطمینان حاصل شود که شهروندان ارشد و زنان و کودکان و خانواده های کم درآمد دسترسی به اورژانس تغذیه ای کمک و آن را incentivizes متحده به سهولت دسترسی به اشتغال مزایای” پنس گفت.

این لایحه که به تصویب مجلس 363-40 شنبه اولیه شامل طیف وسیعی از اقدامات برای کمک به پاسخ تلاش های رایگان از جمله coronavirus تست برای همه آمریکایی ها و افزایش کمک های غذایی برنامه برای کسانی که در نیاز و بودجه اضافی برای ایالات متحده است که تجربه یک افزایش 10 درصدی بیکاری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 14 نشست خبری که این لایحه در نتیجه “بسیار دو حزبی” روند و اضافه کرد که “قوه مقننه جدید بسته […] را ارائه پشتیبانی قوی برای خانواده های آمریکایی و جوامع در برخورد با کروناویروس.”

این لایحه در حال حاضر به سنا که می تواند بر روی آن رای به عنوان روز دوشنبه.

برای حفاظت از کارگران آمریکایی

این لایحه reimburses کوچکتر کسب و کار تعریف شده در قانون به عنوان کسانی که با 500 یا کمتر کارکنان—ارائه 14 روز از مرخصی اضطراری به کارگران نهفته COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

پس از دو هفته مرخصی با حقوق کارمندان و کسانی که واجد شرایط ادامه خواهد داد برای دریافت سود از کارفرمایان خود را خواهد شد که کمتر از دو سوم از کارکنان معمول پرداخت باقی مانده از 12 هفته ترک کنند.

پرداخت ترک امر به کارگران مبتلا به کروناویروس برای کسانی که مراقبت از یک عضو خانواده با این بیماری و یا برای کسانی که به دنبال پس از یک کودک و یا دیگر وابسته با توجه به بسته شدن یک مدرسه یا مرکز مراقبت.

در یک جمعه مصاحبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این لایحه به دنبال کمک بیشتر در معرض خطر کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگتر خواهد بود انتظار می رود به پای این لایحه را برای کارکنان خود را به مرخصی استعلاجی.

“بدیهی است که ما انتظار داریم شرکت های بزرگتر را انتخاب کنید تا این هزینه ها” Mnuchin گفته فاکس نیوز اشاره کرد که دو هفته از اورژانس پرداخت را ترک خواهد بود “فقط برای شرکت هایی که در حال 500 و کوچکتر است.”

110-صفحه لایحه محصول گسترده مذاکرات مجلس نانسی پلوسی و Mnuchin رئیس جمهور نقطه فرد در این مسئله است.

گسترده Mnuchin فشرده برای کاهش مالیات در حالی که پلوسی تحت فشار قرار دادند برای گسترش ایمنی-net صرف.

“ما یک توافق است که منعکس کننده آنچه که رئیس جمهور در مورد صحبت در سخنرانی شب دیگر” Mnuchin گفته فاکس نیوز. “او بسیار متمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما می توانیم در مقابله با کروناویروس که افرادی که به خانه قرنطینه که سخت کار آمریکایی ها از دست دادن نیست و جبران خسارت خود را به دلیل آنها باید به خانه قرنطینه.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im