پنس می گوید خطر از Coronavirus کم باقی مانده است روزنامه آمریکایی ها برای استفاده از حس مشترک

واشنگتن—معاون رئیس جمهور مایک پنس تصریح کرد در مارس 4 که خطر ابتلا رمان coronavirus COVID-19 در ایالات متحده باقی می ماند در حالی که اصرار آمریکایی ها به اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از ویروس.

“روشن می شود اگر شما یک سالم امریکایی خطر ابتلا به کروناویروس پایین باقی می ماند,” پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“اما آن است که هنوز یک ایده خوب برای شرکت در عرف عام شیوه های است که همیشه توصیه می شود این زمان از سال است.”

“این یک ایده خوب برای ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید. اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند. اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان,” او اضافه شده است.

کالیفرنیا گزارش اولین مرگ ناشی از ویروس بالا بردن آمریکا مرگ و میر به 11 on Mar. 4.

“ما بیش از 100 coronavirus موارد در ایالات متحده” پنس گفت. “است که شمارش داخلی موارد و موارد coronavirus از آمریکایی ها بودند که در بازگشت از چین یا الماس شاهزاده خانم.”

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی رهبری پنس در دیدار با مدیران صنعت هواپیمایی در دریا. 4 به دریافت اطلاعات بیشتر در مسافران خطوط هوایی در معرض این بیماری است.

“اگر یک فرد آزمایش شده است به عنوان مثبت برای coronavirus ما در حال کار با شرکت های هواپیمایی برای به دست آوردن تمام اطلاعات فقط در مورد آن شخص اما در مورد کسانی که آنها را نشسته در کنار و چه کس دیگری بود در پرواز” پنس گفت.

او گفت: او همچنین ملاقات با خط کروز مدیران در فلوریدا در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور جارو محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری جلوگیری از تمام اتباع خارجی که به چین در سال گذشته 14 روز از ورود به ایالات متحده است.

دولت بعد از گسترش موجود ممنوعیت سفر از ایران در واکنش به افزایش coronavirus موارد در آن کشور است.

و همانطور که از مار. 3 دولت به طور کامل اجرا یک فرآیند غربالگری برای مسافران از ایتالیا و کره جنوبی. مسافران از آمدن به ایالات متحده از تمام فرودگاه ها در کره جنوبی و ایتالیا در حال حاضر موضوع به چندین نمایش قبل از سوار شدن به هواپیما.

پنس گفت: بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از کشورهای دیگر هستند که بیشتر تحت تاثیر “آن را به نظر می رسد که سالمندان آسیب پذیر هستند به ویژه کسانی که با مسائل جدی در سلامتی.”

در نتیجه این مرکز برای مدیکر و مدیکید خدمات صدور دستورالعمل های جدید برای محافظت از این کشور را سالمندان است. این اقدامات جدید شامل محدود کردن بازدید کنندگان به خانه های سالمندان.

“اطمینان در کره جنوبی هیچ یک از درگذشت زیر 30” گفت: سفیر دبی Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده در کنفرانس مطبوعاتی. “و ميانه سن در ایتالیا 81 از کسانی که تسلیم. کسانی که بیمار شد و متوسط سن 60.”

نیروی کار نیز یافت تلاش برای گسترش این کشور آزمایش ظرفیت که انتقادی به تشخیص و مبارزه با ویروس.

“در حال حاضر همه امور خارجه آزمایشگاه تمام آزمایشگاه های دانشگاه در سطح دولت می تواند انجام coronavirus آزمون های اضافی و بدون هر گونه دارایی یا منابع از دولت فدرال” پنس گفت.

“اما هدف ما در نهایت به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به تست های ساخته شده از طریق این بازرگانی آزمایشگاه و تجاری ارائه دهندگان که خود را محلی, دکتر, رزومه خود را, خود را MedCheck قادر به کروناویروس آزمون. و نیست که هنوز وجود دارد; ما در حال کار را که یک واقعیت است.”

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de