پنس: آزمایشگاه خصوصی برای راه اندازی Coronavirus تست با ظرفیت عظیم’

واشنگتن—معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که تجاری آزمایشگاه را آزمایش COVID-19 موجود را شناسایی و به طور موثر پاسخ به شیوع بیماری در میان در سراسر کشور کمبود آزمون.

“ما شده اند قادر به ارائه آزمون برای همه دولت های قضایی و آزمایشگاه است که درخواست آن را” پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که تجاری labs نیز پا به توسعه آزمون برای دیدار با تقاضا در آینده.

از مارس 2 تا 5 مارس, دولت توزیع بیش از 900,000 آزمون در سراسر کشور پنس گفت. و روز شنبه یکی دیگر از 200,000 آزمون و با آغاز هفته آینده یک میلیون بیشتر آزمایش انتظار می رود به حمل شود.

“LabCorp و تلاش دو از امریکا تجاری پیشرو در آزمایشگاه اعلام کرده اند که آزمون در دسترس خواهد بود دوشنبه” پنس اضافه کرد که “ظرفیت عظیم” از این آزمایشگاه را به آزمون در دسترس محلی و پزشکان و داروخانه ها و MedChecks در سراسر کشور است.

آمریکا مرگ و میر از coronavirus رسید به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن است. و تعدادی از عفونت افزایش یافته و به 200 سراسر کشور است.

“خبر خوب این است که اکثر آمریکایی ها که به این بیماری مبتلا هستند تحت درمان و دوره نقاهت و در جاده به بازیابی” پنس گفت: ترغیب افراد به استفاده از عقل سلیم و احتیاط.

آسیب پذیر ترین مردم

در سخنرانی خود در کنفرانس مطبوعاتی دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: افراد مسن آمریکایی ها با شرایط اساسی هستند “آسیب پذیر به گرفتن عوارض جدی بیماری و حتی مرگ است.”

این شرایط اساسی, او گفت:, شامل, قلب, ریه و بیماری های کلیوی و دیابت است.

“اگر شما یک فرد که در رده دو بار فکر می کنم” قبل از گرفتن بر روی یک هواپیما و یا رفتن به یک مکان شلوغ, او گفت:.

مرکز مدیکر و مدیکید خدمات صدور دستورالعمل های جدید به تازگی برای محافظت از این کشور را سالمندان است. این اقدامات جدید شامل محدود کردن بازدید کنندگان به خانه های سالمندان.

“اطمینان در کره جنوبی هیچ یک از درگذشت زیر 30” گفت: سفیر دبی Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ در یک نشست خبری در مارس 4. “و ميانه سن در ایتالیا 81 از کسانی که تسلیم. کسانی که بیمار شد و متوسط سن 60.”

هاوایی کشتی کروز

پنس که منجر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اعلام کرد که 21 نفر در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی برگزار می شود خاموش سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای COVID-19. از 21 نفر که تست مثبت و 19 خدمه و دو مسافر. کشتی بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است.

مقامات دولت “را توسعه داده اند یک برنامه که اجرا خواهد شد این آخر هفته را به, کشتی به غیر تجاری بندر” پنس گفت.

“همه مسافران و خدمه خواهد بود برای آزمایش ویروس. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به اضافی مراقبت های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

این کشتی حدود 1,100 خدمه که انتظار می رود به قرنطینه در هیئت مدیره کشتی پنس گفت.

معاون رئیس جمهور با مدیران صنعت هواپیمایی در مارس 4 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مسافران خطوط هوایی در معرض این بیماری است. او گفت: او همچنین در دیدار روز شنبه با کروز-خط مدیران در فلوریدا به بحث در مورد آنچه اقدامات اضافی این شرکت ها می توانید به بهبود سلامت و ایمنی مسافران است.

در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور جارو محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری جلوگیری از تمام اتباع خارجی که به چین در سال گذشته 14 روز از ورود به ایالات متحده است.

دولت بعد از گسترش موجود ممنوعیت سفر از ایران در واکنش به افزایش coronavirus موارد در آن کشور است.

و به عنوان از آوریل 3, دولت به طور کامل اجرا یک فرآیند غربالگری برای مسافران از ایتالیا و کره جنوبی. مسافران از آمدن به ایالات متحده از تمام فرودگاه ها در کره جنوبی و ایتالیا در حال حاضر موضوع به چندین نمایش قبل از سوار شدن به هواپیما.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل یک Coronavirus نیروی کار برای مبارزه با گسترش این بیماری با همه-از-دولت رویکرد است. او منصوب پنس در فوریه. 26 به نظارت بر نیروی کار و ستایش خود را تجربه در دست زدن به سلامت بحران در طول زمان خود را به عنوان فرماندار ایندیانا در سال 2014. پنس زودتر گفت که این نیروی کار را روزانه یک نشست خبری به ارائه به روز رسانی.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im