پنس نام پیشرو ایدز رسمی دبی Birx به عنوان Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه اعلام کرد که یک بهداشت جهانی رسمی و کارشناس برجسته در HIV/AIDs دبورا Birx منصوب شده است به عنوان کاخ سفید هماهنگ برای مبارزه با گسترش مرگبار رمان coronavirus.

“دکتر Birx به عنوان دولت آمریکا رهبر برای مبارزه با HIV/ایدز در سطح جهان ادامه خواهد داد برای نظارت بر این کار مهم از طریق او قادر معاون Angeli Achrekar در حالی که آوردن او بین تخصص و هماهنگی آورده است که زمین شکستن پیشرفت جهانی همه گیر HIV/AIDS به coronavirus پاسخ در کاخ سفید” پنس گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

Birx در حال حاضر ایالات متحده در جهانی ایدز هماهنگ کننده و نماینده خاص برای بهداشت جهانی دیپلماسی—نقش او برگزار کرده است پس از سال 2014.

قبل از سال 2014 Birx قبلا هماهنگ شده بین ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی در HIV/AIDS تلاش. او همچنین رهبری CDC را تقسیم جهانی اچآیوی/ایدز و مرکز بهداشت جهانی در جهانی خود را تطبیق رئیس جمهور در بيمارستانها به برنامه.

در نقش جدید خود به عنوان کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده Birx خواهد بود دقیق به پنس و گزارش به طور مستقیم به او. او را نیز با پیوستن به کروناویروس نیروی کار به رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر کاخ سفید گفت. این نیروی کار است که بدون هماهنگی با شورای امنیت ملی و Birx پشتیبانی خواهد شد توسط شورای امنیت ملی کارکنان.

Birx سه دهه از بهداشت عمومی تخصص تمرکز بر روی اچ آی وی/ایدز ایمونولوژی واکسن تحقیقات و بهداشت جهانی.

“او تا به توسعه و اختراع واکسن از جمله یکی از با نفوذ ترین واکسن اچ آی وی آزمایش در تاریخ” پنس اعلام کرد. “سه دولت در سراسر هر دو حزب سیاسی با تکیه بر دانش و قضاوت.”

“او از تحقیقات نیمکت به درمانگاه اما درک تمرکز اصلی همیشه باید برای رسیدن به این افراد بیشترین نیاز. او خود را به ارمغان بیاورد بیماریهای عفونی و ايمونولوژيک واکسن تحقیقات و هماهنگی بین ظرفیت را به این سمت,” او اضافه شده است.

در کنار Birx انتصاب پنس و آذر اعلام کرد علاوه بر این از بیشتر مقامات به رئیس جمهور coronavirus نیروی کار: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز و لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی.

این خبر یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پنس منجر به کروناویروس نیروی کار در هماهنگی “همه از دولت” پاسخ با سازمان بهداشت و درمان گزارش به طور مستقیم به پنس.

“من قصد دارم برای قرار دادن معاون رئیس جمهور ما مایک پنس در شارژ و مایک را با کار حرفه ای پزشکان, و هر کس دیگری که در کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پنس را پس از گزارش به او.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام آذر روشن در روز پنج شنبه که از او باقی مانده است رئیس coronavirus نیروی کار.

“من باقی خواهد ماند رئیس هیئت رزمی نیروی کار” آذر گفت. “چه معاون رئیس جمهور انجام خواهد شد در واقع یک تابع است که بسیار شبیه به آنچه که اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney شده است بسیار توانایی انجام این کار برای من است که من در ارتباط مستمر با او و او را قادر به حذف موانع گرفتن تراز در سراسر کابینه ادارات و سازمان ها و رک و پوست کنده مقابله با و هماهنگی مناطق که خارج از بهداشت و درمان تخصص—گسترده تر اقتصادی سوالات مسائل تجاری و غیره.”

“معاون رئیس جمهور دخالت در رهبری در سراسر دولت به ارمغان می آورد وزن از دفتر معاون رئیس جمهور که وظیفه” آذر اضافه شده است.

Mike Pence, Alex Azar, Mick Mulvaney, Ken Cuccinelli, Jerome Adams, Anthony Fauci
معاون رئیس جمهور مایک پنس همراه با چپ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney اقدام معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli جراح عمومی جروم Adams, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci صحبت می کند در یک coronavirus نیروی کار جلسه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در واشنگتن در فوریه. با 27 سال 2020 است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

در سخنرانی خود در مراسم سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در پنجشنبه پنس گفت که خطر ابتلا به آمریکا “کم باقی مانده است” اما دولت این است که “برای هر چیزی آماده است و این زمان آب و هوا “است و نه زمان برای تعصب.”

“دیروز رئیس جمهور تهمت کارگردانی من منجر به یک کل-از-دولت رویکرد به آدرس coronavirus در کشور” پنس گفت. “و من به شما قول می دهم ما ادامه خواهد داد برای آوردن تمام منابع دولت فدرال به خرس برای محافظت از مردم آمریکا است.”

پنس دارای تجربه قبلی در برخورد با شیوع ویروسی. او فرماندار ایندیانا زمانی که برای اولین بار داخلی مورد سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) تایید شد در دولت است.

در Jan. 31 تهمت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده با توجه به شیوع این بیماری در چین فقط یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی تصمیم به اعلام COVID-19 شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به حالت تعلیق سفر از چین به ایالات متحده است.

شده اند وجود دارد 60 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده 42 که نشات گرفته از مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه کردن یوکوهاما ژاپن در اوایل این ماه. سه مورد از coronavirus شد که در آن تخلیه شدند از ووهان به ایالات متحده است. باقی مانده 15 نفر شناسایی شده در شش ایالت آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین—با 15 مورد شمال کالیفرنیا احتمالا اولین مورد از انسان به انسان انتقال از یک منبع ناشناخته با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

ایوان Pentchoukov و بون شیائو کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de