پنس اعلام کرد ‘افزایش فوق العاده ای در تامین N95 ماسک برای مبارزه با COVID-19

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در مارس 19 جلسه که شده است وجود دارد یک افزایش در عرضه ماسک محافظ که خط مقدم پزشکی کارکنان و دیگران تکیه می کنند برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به عفونت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

پنس گفت که عرضه است “تا حد زیادی گسترش یافته” با تشکر از هر دو حزب مصوبات مارس 18 ساخته شده است که ده ها میلیون نفر از N95 ماسک های طبقه بندی شده برای استفاده های صنعتی در حال حاضر در دسترس به بیمارستان.

“ما با قرار دادن یک اولویت در رئیس جمهور جهت در ساخت مطمئن شوید که کسانی که در حال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آمریکا باید حفاظت برای حفظ خود و خانواده خود را امن” پنس اضافه کرد که این لایحه به تصویب رسید مارس 18, تمدید مسئولیت برای حفاظت از سازندگان N95 ماسک ساخته شده و آن را ممکن است برای آنها را به انبارهای خود را به بیمارستان در دسترس.

تولید کنندگان خواست برای تغییر قانونی به عنوان تقاضا و مسئولیت بالقوه soars در طول شیوع کروناویروس. این اصلاحات قانونی که تا به حال دو حزبی حمایت اصلاح 2005 عمومی آمادگی و آمادگی اضطراری عمل می کنند که مسئولیت حفاظت از یک زیر مجموعه از N95 ماسک تنفسی با چلپ چلوپ حفاظت در نظر گرفته شده برای استفاده در اعمال جراحی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند هر گونه گواهی N95 ماسک برای محافظت در برابر ویروس.

A man demonstrates how to put on a face mask
یک مرد نشان می دهد که چگونه برای قرار دادن بر روی یک ماسک و لباس محافظ در طول یک تور از یک COVID-19 ارزیابی درمانگاه در مونترال در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. (Graham Hughes/The Canadian Press)

پنس گفت: 3M ساخته شده حدود 35 میلیون ماسک در هر ماه ولی کمتر از 5 میلیون نفر واجد شرایط بودند به فروش می رسد به بیمارستان به دلیل مسئولیت محدودیت در حال حاضر حذف شده از طریق پنج شنبه لایحه.

او همچنین گفت: Honeywell شد repurposing یک کارخانه به مقصد مکزیک به تولید یکی دیگر از 120 میلیون ماسک در هر سال که 3M شد افزایش خروجی به 420 میلیون ماسک در هر سال است.

دولت به دنبال از بین بردن سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در میان شیوع COVID-19 بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP ویروس با توجه به حزب کمونیست چین اولیه coverup و سوء مدیریت از شیوع آن کمک کرده این ویروس در سراسر چین و تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

CCP virus coronavirus
انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از ذرات CCP ویروس یا SARS-CoV-2 ویروس جدا شده از یک بیمار است. (NIAID)

‘آماده سازی کاهش و در پاسخ به COVID-19’

در مارس 18, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نام شرکت ساخت و ساز به کمک مالی خود ماسک تنفسی به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با شیوع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به مقر سازمان مدیریت اضطراری فدرال در بعدازظهر 19 مارس برای یک کنفرانس ویدئویی با دولت استانداران به بحث در مورد مشارکت به “آماده سازی کاهش و در پاسخ به COVID-19.”

پنس گفت که در جلسه دولت و استانداران خواهد بود ساخته شده آگاه از افزایش عرضه از ماسک و تهمت می خواهیم آنها را به اقدام برای اطمینان از آنها به سرعت به خط مقدم پاسخ در مبارزه با شیوع بیماری است.

“ما در حال کار با فرمانداران به مطمئن شوید که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیمارستان ها و کلینیک ها در دولت خود را با قرار دادن دستور در حال حاضر که این افزایش فوق العاده ای در تامین, به خصوص با ماسک صنعتی است که در حال حاضر در دسترس” پنس گفت.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در 19 مارس سال 2020 است. (AP Photo/اوان Vucci)

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها می دانند که عرضه شده است تا حد زیادی گسترش با تشکر از هر دو حزب قانون و دستاورد رئیس جمهور,” او اضافه شده است. “و پاسخ های این شرکت است که ساخت ماسک های بیشتر در دسترس است. و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال خرید آن و دولت فدرال نیز مطمئن شوید که انبارهای ما به درستی منعکس کننده آن را افزایش می دهد و همچنین.”

پاسخ به این پرسش خبرنگاران که چرا تهمت به حال هنوز رتبهدهی نشده است با استفاده از قدرت فراهم شده در, به تازگی دوباره مجاز دفاع تولید عمل می کنند (DPA) مستقیم به شرکت ها برای ساخت بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی رئیس جمهور گفت که اقدامات انجام شده توسط بخش خصوصی تا کنون به نظر می رسد کافی است.

قانون کمک مالی به رئیس جمهور گسترده اقتدار به “تسریع و گسترش تامین منابع از آمریکا پایه های صنعتی به حمایت نظامی و انرژی و فضا و امنیت برنامه های” با توجه به خلاصه ای در سازمان مدیریت اضطراری فدرال سایت.

رئیس جمهور افزود که ضرورت این موضوع خواهد درایو بیشتر تصمیم گیری با توجه به DPA.

“اگر ما به شدت نیاز به چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک روزنامه نگار پرسیدن چه آن را برای او را به استفاده از قدرت تحت برنامه.

“و ما می دانیم که در مورد که در مدت کوتاهی” او افزود: در اشاره به نوسانات غیر قابل پیش بینی از شیوع بیماری است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de