پنس و تست خواهد شد برای COVID-19 کارمند پس از آزمایش مثبت

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در مارس 21 جلسه در کاخ سفید است که او و همسرش را آزمایش می شود برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را (CCP) coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

پنس گفت که او و همسرش کارن را به آزمون در روز بعد به دلیل یک عضو از کارکنان خود را زودتر آزمایش مثبت برای ویروس.

معاون رئیس جمهور که سران کاخ سفید COVID-19 نیروی کار به خبرنگاران گفت که این عضو هیات گذشته در کاخ سفید در روز دوشنبه اما نمی آمد به تماس مستقیم با او و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پنس اضافه شده است که فرد آسیب دیده بود “خفیف علائم سرماخوردگی” اما “او را به خوبی انجام می دهند.”

پنس گفت که در حالی که وجود دارد اولویت را به آزمایش را به مردم با علائم او را با توجه به نقش استراتژیک به عنوان رئیس نیروی کار.

او گفت: بیش از 195,000 آمریکایی که تا به حال علائم حاکی از COVID-19 در حال حاضر تست شده با 19,343 از آنها تشخیص داده شده است با ویروس.

“تست است که به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا” پنس اضافه کرد: “دولت به اجرا درایو-throughs در حال گسترش در سراسر کشور است.”

پنس همچنین از مردم خواست لغو اعمال جراحی الکتیو به منظور حفظ تجهیزات حفاظت شخصی مانند لباس و ماسک برای کسانی که در خط مقدم از وقوع.

تست اولویت

پنس خواست اعضای عمومی به عجله برای گرفتن آزمایش انجام می شود مگر اینکه آنها علامتی به منظور به حداقل رساندن استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی است که در تامین کوتاه مدت.

“اگر شما علائم و انجام تست” پنس گفت.

برت Giroir چهار ستاره دریاسالار در خدمات بهداشت عمومی آمریکا به سفارش سپاه که در خدمت به عنوان معاون وزیر بهداشت و درمان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در این جلسه که تست باید اولویت بندی برای خط مقدم ستاد مقابله با شیوع بیماری و همچنین برای کسانی که با علائم به خصوص اگر آنها سقوط به دسته خاصی.

“واضح است که هر کس در سراسر کشور باید درک کنند که کسانی که در بیمارستان بستری و یا در ICU یک اولویت برای تست. علامتی کارکنان مراقبت های بهداشتی—دلایل آشکار ما می خواهیم به مطمئن شوید که سلامت آنها حفظ شود و آنها در حال رفتن به به کسانی که ممکن است به طور جدی بیمار” Giroir گفت.

همراه “بیماران در بهداشت عمومی و تحقیقات و محلی وجود دارد اولویت های سراسر کشور به ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

علامتی مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات که بیش از 65 یا کسانی که بیماری های زمینه ای مانند قلب و کبد بودند همه در اولویت برای تست Giroir اضافه شده است.

Giroir ارائه نمودار COVID-19 آزمون تکمیل از طریق مارس 20 اشاره کرد که اطلاعات محدود بود به CDC دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه و کسانی که وابسته به آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن اما شامل بیش از 15000 از بیمارستان های مبتنی بر آزمایشگاه “که بسیاری از آنها در حال انجام تست های,” او گفت:. داده ها از بیمارستان های مبتنی بر آزمایشگاه در دسترس خواهد بود در این هفته او اضافه شده است.

“همانطور که می بینید این منحنی را ادامه خواهد داد به افزایش است به طور چشمگیری در طول دوره بعد از زمان” او گفت:.

`
نمودار نشان COVID-19 تست در ایالات متحده به عنوان ارائه شده در جلسه در 21 مارس سال 2020 است. (کاخ سفید)

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که شنبه بعد از ظهر وجود دارد 278 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به COVID-19 با 86 در واشنگتن و 53 در ایالت نیویورک و 24 در کالیفرنیا است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که اقدامات انجام شده تا کنون تاثیرگذار بودند اما هنوز قابل اندازه گیری با دقت.

“من می تواند به شما برای اطمینان از بهداشت عمومی اشاره و از دیگر شیوع ما می دانیم که ما به وضوح داشتن یک اثر اما ما نمی توانیم quantitate آن را برای شما با دقت در حال حاضر به دلیل به دنبال به جلو شما می دانید چه تاثیر نرخ inclines تند خواهد بود,” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که این اطلاعات خواهد بود ارائه شده در دوره به دلیل روزانه کاخ سفید جلسات.

“وجود خواهد داشت و مناطق و شما شنیده ام آنها را به وضوح واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک شهرستان, که در آن پویایی شیوع آنها به وضوح متفاوت و بسیار قوی تر” Fauci اضافه شده است.

او گفت: هدف اصلی از کاهش تلاش های صاف منحنی از عفونت های جدید در جهت پایمال کردن منابع مراقبت های بهداشتی و مبارزه با بیماری ها بیشتر قابل کنترل است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de