پلوسی می گوید سرزنش چین برای همه گیر است ‘انحراف جالب’

مجلس می گوید: “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان’ به بررسی ریشه های ویروس

واشنگتن—مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از چین برای این بیماری همه گیر است که تلاش برای منحرف کردن توجه از مسائل داخلی.

“آنچه رئیس جمهور است گفت: در مورد چین جالب است. آن را یک انحراف جالب,” او گفت: در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به سوال عصر فردا در مورد اینکه آیا رژیم در پکن برگزار می شود باید پاسخگو برای تاخیر COVID-19 پاسخ.

“در حال حاضر تمرکز ما باید در رفع نیازهای مردم آمریکا,” او گفت:.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای یک بعد از عمل بررسی” او اشاره کرد. و آن را “فوری و ضروری” برای دانشمندان “را برای ردیابی ریشه های چنین یک بیماری همه گیر علمی و نه سیاسی.”

پلوسی همچنین قانونگذاران خواست تا تمرکز خود را “انرژی در چگونه ما رفتن به جلو [به جای] قضاوت در مورد آنچه که این دولت انجام داد و یا انجام نداد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها با انتقاد پکن برای قراضه CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. او در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “بدترین حمله” ایالات متحده تا کنون تحمل کرده است.

“این بود یا حماقت بی کفایتی و یا آن را عمدی بود یکی یا دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Maria Bartiromo در 14 ماه مه در یک مصاحبه برای شبکه فاکس کسب و کار. “اما شما می دانید که این از همه بدتر این که آیا آن را از آزمایشگاه و یا از خفاش ها این همه از چین آمد. و آنها باید آن را متوقف کرده ایم. می تواند آنها را متوقف کرده اند که در آن منبع است.”

این ویروس بیمار بیش از 1.47 میلیون نفر در ایالات متحده و کشته شدن بیش از 89,000 به عنوان از آوریل 17.

افکار عمومی در ایالات متحده منتقل شده به شدت در برابر رژیم چین پس از همه گیر. در یک نظر سنجی اخیر آمریکایی گزارش داد دو حزبی بی اعتمادی چینی رژیم برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

یک هریس نظرسنجی نظرسنجی انجام شده از 14 مارس تا آوریل 5 نشان داد که 77 درصد از آمریکایی ها سرزنش پکن برای گسترش ویروس. اعتقاد تکرار می شد در سراسر طیف سیاسی که 67 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از مستقل و 90 درصد از جمهوری خواهان فکر می کنم چینی رژیم مسئول است.

دولت به طور کلی وکیل در میسوری و می سی سی پی را به ثبت پرونده های حقوقی علیه پکن بیش از آن coverup ویروس در حالی که چندین آمریکا شرکت های حقوقی شروع کلاس اقدام پرونده های حقوقی.

پکن اوایل coverup است که به خوبی مستند شده است. در اواخر ماه دسامبر به عنوان مثال مقامات چینی سکوت هشت پزشکان که در زمان به رسانه های اجتماعی چینی برای هشدار دادن به مردم در مورد یک فرم جدید از ذات الریه در ووهان.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) انتقاد دموکرات ها برای سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن از چین است.

“نه یک دموکرات است به جلو با یک ایده برای نگه چین پاسخگو” گراهام گفت: Fox News on May 3.

وجود دارد یک تماس در حال رشد از جمهوری خواهان به چین برای پرداخت خسارت ناشی از این بیماری همه گیر. آمریکا در مارس 7 راه اندازی یک “چین نیروی کار” به بررسی پکن نقش مهمی در گسترش ویروس.

به جای اشاره در چین پلوسی خواست واشنگتن برای تمرکز بر بازگشایی اقتصاد با خیال راحت.

“به جای انحراف توجه از اشتباهات که ممکن است ساخته شده به اینجا بیایید فقط قرار است که همه را کنار گذاشته و رفتن به جلو برای آنچه که ما می توانید انجام دهید, کار با هم برای مردم آمریکا.”

آمریکا در مارس 15 تصویب 3 تریلیون coronavirus بسته کمک که شامل یکی دیگر از پرداخت مستقیم به هر یک آمریکایی و همچنین نزدیک به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی. اندازه گیری تصویب شد با رای 208-199 بیش از مخالفت جمهوری خواهان و همچنین برخی متوسط و مترقی دموکرات. آن چهره یک نبرد دشوار در ایران-کنترل سنا و کاخ سفید.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de