پلوسی: Pandemic بودجه برای دولت در آینده امداد لایحه

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) روز یکشنبه گفت که پنجم COVID-19 امداد لایحه شامل خواهد شد “قابل توجه” بودجه برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان تقاضا soars در سراسر کشور در میان همه گیر.

در ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” پلوسی را به عقب رانده و در برابر انتقاد از فرمانداران سراسر کشور از جمله رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هفته گذشته گفت که دولت بودجه و حمایت دولت فدرال اعطا شده باید در قانون قبلی.

“فقط آرام” پلوسی گفته سی ان ان جیک Tapper وقتی پرسید که آیا آمریکا ساخته شده یک خطای تاکتیکی در حمایت از آخرین بسته امداد. “ما باید دولت و محلی است و ما باید آن را در یک بسیار مهم در راه است.”

در پاسخ به کومو را که از اظهارات او را “اصرار” از جمله بیماری همه گیر بودجه متحده در آخرین CCP ویروس امداد بسته پلوسی گفت که آن را “بدون استفاده از رفتن به آنچه که ممکن است شده اند.”

سنا هفته گذشته مذاکره $484 میلیارد CCP ویروس امداد بسته که شامل کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک, بیمارستان ها, و بودجه برای افزایش CCP ویروس تست. آن را شامل نمی شود بودجه برای دولت های ایالتی و محلی. نزدیک به نیم تریلیون دلار بسته اضافه شده به 2.2 تریلیون دلار بسته نجات توسط کنگره تصویب در ماه گذشته برای کاهش اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

Pelosi پیشنهاد کرد که “بی تابی” از فرمانداران دولت فدرال برای کمک به شما کمک دموکرات ها در مذاکره برای کمک های مالی بیشتر در آینده CCP ویروس امداد بسته است.

“فرمانداران در حال بی تاب است. من یک فن بزرگ از فرماندار کومو. خود من فرماندار گاوین Newsom شده است دیدنی, شهردار, شهردار نژاد است. ایالتی و محلی انجام داده اند شغل خود را بی نقص,” او گفت:. “آنها باید بی تاب است. خود بی صبری به ما کمک خواهد کرد دریافت حتی یک عدد بزرگتر است.”

در میان تسکین مذاکرات بودجه برای دولت های ایالتی و محلی تبدیل شده است به یک نقطه از مشاجره بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته فاکس نیوز روز یکشنبه که “ما در نظر” بودجه اضافی و اضافه کرد که “این جنگ ما پیروزی در این جنگ—اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب.”

U.S. Treasury Secretary Steven Mnuchin looks
وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin به نظر می رسد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی بهبود قانون در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در مارس 24 سال 2020 است. (Olivier Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ)

پلوسی در هفته گذشته گفت: بلومبرگ تلویزیون که $484 میلیارد CCP ویروس امداد بسته است “موقت” گام به نرم کردن برخی از تاثیر این بیماری همه گیر تا به حال در اقتصاد ایالات متحده.

“در حال حاضر ما باید برای رفتن بیشتر برای کمک به دولت های ایالتی و محلی” دولت, او گفت:. “رئیس جمهور خودش گفته است, او به عنوان توییتی که شب گذشته بود که او آماده است برای انجام ایالتی و محلی” در پنجمین امداد لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در یک صدای جیر جیر که آیتم های به جا مانده از لایحه اخیر مانند مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش زیرساخت های طرح های مالی و کمک به دولت های ایالتی و محلی برای درآمد از دست رفته از COVID-19 می تواند شامل در دور بعدی کمک کند.

این دموکرات دستور کار دولت برای بودجه در حال حاضر دیده می شود برخی از جمهوریخواهان مقاومت مواجه با رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل (R-Ky.) گفتن یک بحث محافظه کار رادیو میزبان در روز چهارشنبه که فدرال کمک به متحده می تواند به نجات cash-strapped متحده کنترل دموکراتیک توسط دولت.

mitch mcconnell
رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل (R-Ky.) می رسد در کاپیتول در واشنگتن در ژانویه. با 27 سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

“من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل گفت: در مصاحبه با رادیو میزبان هیو هویت. “وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

Pelosi هنوز مشخص انتظارات خود را برای برچسب قیمت آینده لایحه, اما او گفت: هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن خواهد بود “گران است.”

او همچنین اشاره کرد که پنجم COVID-19 امداد بیل استفاده می شود برای پشتیبانی از پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب تلاش.

“ما باید به تکه مهم از پول در این لایحه است که ما را قادر به حفاظت از یکپارچگی از انتخابات ما و همچنین فعال کردن مردم آمریکا برای رای دادن از طریق پست به خصوص در این زمان از سلامت خطر در رفتن به پای صندوق های رای” پلوسی گفت: MSNBC را “صبح جو” برنامه با اشاره به خطر ابتلا COVID-19 رای گیری در فرد در میان همه گیر.

در ضمن خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: فاکس نیوز روز یکشنبه که کنگره باید بازگشایی برای انجام نظارت به عنوان او معتقد است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اقدام “بیشتر مانند ووهان سلامت سازمان است.”

“شما تصاحب مطمئن شوید دولت تامین شده است,” او گفت:. “شما می تواند نظارت به نگاهی که در این زمان دولت است; که اقدام نه مانند سازمان بهداشت جهانی اما بیشتر شبیه به ووهان سلامت سازمان است.”

در اوایل این ماه ناروا دستور توقف در ایالات متحده مالیات دهندگان بودجه برای این که یک آژانس سازمان ملل متحد در حالی که مقامات آمریکایی بررسی سازمان و مدیریت COVID-19 بیماری همه گیر.

تام Ozimek کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de