روند صلح رئیس گالوز است ‘رئیس مجری’ از جلالی: سیاست در مقابل coronavirus

CARLITO GALVEZ. Secretary Carlito Galvez of the Office of Presidential Adviser on the Peace Process at the Senate inquiry on the updates of the implementation of the Bangsamro Organic Law on March 10, 2020. Photo by Angie de Silva/Rappler

CARLITO گالوز. وزیر Carlito گالوز از دفتر مشاور ریاست جمهوری در روند صلح در سنا پرس و جو در به روز رسانی از اجرای Bangsamro آلی قانون در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte منصوب شده است روند صلح وزیر Carlito گالوز Jr به عنوان رئیس مجری از دولت ملی و سیاست در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo و دفتر مشاور ریاست جمهوری در روند صلح سخنگوی Wilben شهردار این تایید به خبرنگاران در روز پنج شنبه شب 26 مارس است.

“را به عنوان رئیس جمهور مجری, منشی, گالوز کارگردانی شده است برای اطمینان از انطباق دقیق و پایبندی همه – بخش دولتی و خصوصی – به دستورالعمل ها و پروتکل های صادر شده توسط IATF (درون سازمان نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی)” با توجه به این یادداشت در گالوز انتصاب امضا شده توسط دبیر اجرایی سالوادور Medialdea و دیده Rappler.

گالوز وظیفه است “برای حفظ و ارتقاء ایمنی و رفاه عمومی و…اطمینان از کارآمد و سریع توزیع کمک های دولت به مردم” این یادداشت گفت.

Duterte زودتر منصوب وزیر دفاع Delfin Lorenzana که 71 به عنوان رئیس جمهور نیروی کار (NTF) COVID-19 خواهد بود که این مجری از IATF از سیاست های در دست زدن به این بیماری همه گیر.

این IATF است رهبری توسط وزارت بهداشت (DOH). این NTF COVID-19 خواهد بود به رهبری وزارت دفاع ملی (DND) با وزارت کشور و دولت های محلی (DILG) به عنوان معاون صندلی.

سوم در فرمان

تا جایی که گالوز به عنوان رئیس مجری, کشف در این مجموعه ،

او خواهد بود سوم در زنجیره ای از فرمان پس از Lorenzana و وزیر کشور ادواردو Año, گالوز گفت Rappler در یک پیام.

“من را پیاده سازی هدایت مقامات فرماندهی ملی است که رئیس جمهور و سیاست احكام از IATF و عملیات NTF COVID-19. من مرد سوم که خدمت زیر NTF COVID19 فرمانده, منشی, Lorenzana و وزیر Año ملی حادثه فرمانده” گالوز گفت.

“من داده شد که این دستور توسط رئیس جمهور به اطمینان حاصل شود که طرح اقدام ملی برای حاوی منزوی کردن و از بین بردن تهدید COVID-19 و کاهش تاثیر آن – به طور کامل اجرا,” او اضافه شده است.

در اوایل روز پنج شنبه Lorenzana به نام “حمایت کامل” خود را از ارتش و پلیس به عنوان او در مورد پیشرو NTF COVID-19.

نظامی پله در

این توسعه نشانه یک تغییر از پلیس محور استراتژی دیده می شود در اولیه اجرای “افزایش جامعه قرنطینه” و یا مستندات در مترو مانیل بقیه Luzon و دیگر نقاط کشور است.

پلیس یک نیروی نظامی است که تحت نظارت DILG. با Lorenzana گرفتن سکان نظامی تحت نظارت DND – طول می کشد در یک نقش برجسته در اقدامات برای سرکوب این بیماری همه گیر.

Lorenzana, Año و گالوز در حال ژنرال بازنشسته نظامی. Año و گالوز هر دو به عنوان ستاد نیروهای مسلح فیلیپین (CSAFP). Duterte بارها ابراز اولویت خود را برای مردان نظامی خود را در کابینه به دلیل بهره وری و آموزش در زنجیره ای از فرمان.

گالوز شد CSAFP از آوریل تا دسامبر سال 2018 است. Duterte منصوب و او را مشاور ریاست جمهوری در روند صلح پس از بازنشستگی خود را. او 57 سال است.

کل جزیره لوزون از جمله مترو مانیل در مستند به عنوان یک اندازه گیری برای کاهش گسترش این رمان coronavirus. دیگر بخش هایی از فیلیپین را نیز رفته در مستند.

این “افزایش جامعه قرنطینه” لوزون به پایان خواهد رسید و در مارس 12, و, fo, Metro Manila, مارس 14.

از بعد از ظهر پنجشنبه فیلیپین ثبت کرده است 707 تایید موارد این بیماری با 28 بهبود و 45 مرگ و میر. – با صوفیه Tomacruz/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de