مانیل فیلیپین – دولت از طریق انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون دولت خوب (PCGG) از دست داد درخواست تجدید نظر خود را به عنوان ضد پيوند دادگاه Sandiganbayan تایید آن اوت 2019 تصمیم junking یک P102-میلیارد کت و شلوار مدنی در برابر مارکوس دوست صمیمی.

“با توجه به همین دلیل است که هیچ های جدید و قانع کننده زمینه ارائه شد که در حال حاضر حرکت خرس هیچ وزن در تماس برای برگشت بسیار کمتر اصلاح هزینههای تصمیم گفت:” Sandiganbayan بخش دوم در یک تصمیم اعلام شده در فوریه 13.

همان قضات junked درخواست تجدید نظر; تصمیم به قلم دانشیار عدالت Lorifel Lacap-Pahimna با concurrences از دیپلم قضات اسکار Herrera و مایکل فردریک Musngi.

هیچ شواهد جدید

در ماه اوت سال 2019 زمانی که دادگاه junked مورد آن اندرز به PCGG برای عدم ارائه شواهد کافی.

در فرایند تجدید نظر دادگاه گفت: “به دلایل مطرح شده در حرکت هستند نه در همه.”

این مورد شامل روبرتو Benedicto سابق سفیر ایران در ژاپن و یکی از دوستان نزدیک فردیناند مارکوس پس از خود را قانون روز مدرسه در دانشگاه فیلیپین. Benedicto درگذشت در مارس 2000 اما در حالی که هنوز زنده است به او تسلیم میلیاردها دلار از دارایی های خود را به عنوان بخشی از مصالحه و توافق با دولت است.

این PCGG متهم بانک توسعه فیلیپین از اعطای وام به Benedicto شرکت که گفته فرستاده رشوه به Marcoses.

دولت-اجرای شبکه های RPN IBC و BBC-2 نیز گفته شد خط لوله برای بودجه که بعد از واریز به سناتور Imee مارکوس.

رامون Monzon, سابق, مدیر عامل شرکت RPN IBC و همکاری با دولت و نوشت: تا یک استشهاد می گویند او ساختگی از Imee. با این حال PCGG نمی تواند تولید اصلی استشهاد در دادگاه.

در درخواست تجدید نظر PCGG استناد حکم دادگاه عالی در جمهوری مقابل Fe Roa Gimenez که می گوید دادگاه باید یک “رویکرد لیبرال تر” در درمان شواهد و یا عدم آن در موارد مربوط به بیمار-بدست ثروت است.

این تصمیم نیز مربوط به Marcoses اجازه PCGG به فایل رسمی آن ارائه شواهد. این Sandiganbayan اشاره کرد که در آن بستری تمام شواهد و مدارک ارائه شده توسط PCGG پس از آن در واقع تایید حکم.

قدردانی از شواهد دیگر ماده است.

“در این دوره از ارزیابی این دادگاه تا به حال به دور انداختن برخی از شواهد مستند برای بی کفایت بودن و یا بی ربط” به Sandiganbayan گفت.

آیا Marcoses واقعا برنده می شود ؟

به عنوان Sandiganbayan رد مارکوس موارد مرتبط عدالت Maryann جسم Mañalac مطرح شده این سوال که آیا دولت در حال از دست دادن پول با از دست دادن این موارد و یا اگر موضوع پول در حال حاضر کشف و ضبط شده است.

“یک سردرگمی وجود دارد به عنوان به آنچه که در واقع باقی مانده دارایی ها و خواص هستند و اگر هر کدام در همه, که می توانید در ادامه به موضوع اين اقدام” Mañalac گفت: در 17 صفحه concurring نظر دارد که در بخش junked به اصطلاح “مادر مورد” از همه مارکوس موارد توسط yearend 2019.

این مورد شامل P200 میلیارد در کل.

Mañalac گفت: این نیز PCGG گسل.

“شاکی تفاهم نامه را خسته نکنید برای رسیدگی به این ماده حیاتی. روشن و بدون ابهام لیست دارایی های باقی مانده و خواص در این مورد به خصوص وضعیت هر یک از آنها داده شده است که قابل حدوث حوادث اتفاق افتاده در طول تعلیق این مورد بیش از 32 سال است که لازم است نه تنها به منظور جلوگیری از احکام متناقض بلکه برای اهداف وضوح عملی و مجمع تشخیص مصلحت” Mañalac گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im