PCG جستجو برای از دست رفته ماهیگیران که در برخورد با هنگ کنگ-پرچم کشتی

COAST GUARD. Philippine Coast Guard personnel on patrol in Manila Bay on May 14, 2020. File photo by Ben Nabong/Rappler

گارد ساحلی. گارد ساحلی فیلیپین پرسنل در حال گشت زنی در خلیج مانیل در مارس 14 سال 2020 است. فایل عکس از بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین (به روز شده) – فیلیپین گارد ساحلی (PCG) در صبح روز دوشنبه, 29 ژوئن از سر گرفته و عملیات جستجو برای 14 گم شده, فیلیپینی, خدمه یک قایق ماهیگیری که در برخورد با یک کشتی باربری Mindoro قبل از سپیده دم روز شنبه, ژوئن 28.

این PCG شناسایی محموله کشتی به عنوان MV وین چوب ثبت شده در هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری چین است.

این PCG کشتی BRP Boracay اعزام شده است برای آب کردن ممبورو, Mindoro Occidental به جستجو برای از دست رفته فیلیپینی. هوایی جستجو نیز راه اندازی شده است با استفاده از گارد ساحلی این جزایر هواپیما و نور دوقلو-موتور هلیکوپتر در حالی که یک رگ دیگر اضافه خواهد شد به تلاش PCG سخنگوی ناخدا آرمان Balilo گفت: در یک پیام به خبرنگاران اوایل روز دوشنبه.

وین چوب ترک کرده بود سوبیک و قایقرانی به استرالیا هنگامی که آن را برخورد با فیلیپین قایق ماهیگیری آزادی 5, Balilo گفت. وی از PCG جنوب تاگالوگ گفت: برخورد اتفاق افتاد و در حدود 1 صبح روز یکشنبه در کیپ Calavite نزدیکی ممبورو.

وین چوب کاپیتان گزارش حادثه Balilo گفت. این کشتی که انجام هیچ محموله در زمان حادثه است “در حال حاضر در حال همراهی با PCG کشتی به Batangas,” او اضافه شده است.

آزادی 5 سمت چپ پایه آن در Cagayan de Tawi-Tawi, و در راه آن به Navotas ماهی پورت زمانی که برخورد اتفاق افتاده است Balilo گفت.

قایق ماهیگیری را صاحب ایرما ماهیگیری و تجارت برای اولین بار پرچم آن را به عنوان از دست رفته پس از آن موفق به جلو و به Navotas ماهی پورت بود که در آن انتظار می رود و به حوض در ساعت 7 صبح روز شنبه.

این قایق واژگون شد در حدود 10 هستم اما وجود دارد هیچ نشانه ای از از دست رفته خدمه. یک شیرجه جستجو آغاز شد بعد از ظهر یکشنبه بود اما می شود در شب هنگام PCG جنوب تاگالوگ قبلا گفته Rappler.

آزادی 5 به شدت آسیب دیده بود با بخش میانی آن بدنه مجوف اولیه گزارش گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *