بیماران می تواند گسترش ویروس قبل از نشان دادن علائم: CDC

بیمارانی که آلوده شدن با CCP ویروس می تواند به گسترش این بیماری قبل از نشان دادن هر گونه نشانه ای از داشتن آن محققان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) یافت می شود.

محققان در نگاه 243 مورد در سنگاپور از ژانویه تا مارس و شناسایی هفت خوشه از مواردی که “به احتمال زیاد توضیح” برای ثانویه موارد آلوده شدن بود “presymptomatic انتقال است.”

در یک گزارش منتشر شده در این هفته CDC تعریف presymptomatic انتقال به عنوان “انتقال SARS-CoV-2 از یک فرد آلوده (منبع بیمار) به ثانویه بیمار قبل از منبع بیمار توسعه علائم است.”

انتقال نوع شناخته شده است با نگاه به تاریخ که قرار گرفتن در معرض رخ داده است و همچنین زمانی که علائم شروع به توسعه. محققان باید سعی کنید برای رد کردن قرار گرفتن در معرض هر کس دیگری با COVID-19.

SARS-CoV-2 نام فنی برای CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. این ویروس باعث بیماری به نام COVID-19 است که می تواند باعث بیماری های جدی و یا مرگ. علائم عبارتند از: خستگی و تب و تنگی نفس و اسهال.

این شواهد از انتقال از موارد بدون علامت باعث شده است تا بیشتر مستندات در سراسر ایالات متحده و تماس برای سراسر کشور توصیه برای مردم به پوشیدن ماسک در هر زمان آنها خانه را ترک.

“ما باید فرض کنیم که حتی اگر ما احساس خوب ما می تواند آلوده شود و می تواند دیگران را آلوده” لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر گفت: در یک جلسه در روز چهارشنبه باعث شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به همه بگویید به همین ماسک هنگام بیرون رفتن برای مواد غذایی و یا دارو.

Epoch Times Photo
کارگران در دنده محافظ کار یک درایو-از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در نیو راشل نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به خبرنگاران گفت: همان روز که دلیل او اعلام کرد که ماندن در خانه بود از آنجا که از یافته های اخیر مربوط به انتقال از بیماران بدون علامت.

“آن دسته از افراد می تواند بوده است آلوده کردن مردم قبل از آنها تا به حال احساس بد,” او گفت:. “اما ما نمی دانیم که تا 24 ساعت گذشته. و به عنوان دکتر [کاتلین] Toomey به من گفت این یک بازی است-changer برای ما است.”

به عنوان بسیاری به عنوان یکی از چهار بیماران هرگز نشان می دهد علائم و بیمارانی که نمی نشان دادن علائم می تواند گسترش ویروس تا 48 ساعت قبل از شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت. این یافته های اخیر باعث شد مقامات فدرال به تجدید نظر در ارشاد می گوید که مردم را به پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار هستید و یا کارگران بهداشت و درمان.

غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان با اشاره به تعداد افرادی که تا به حال CCP ویروس و بهبود تا کنون که بدون دانستن آنها تا به حال آن را در حالی که اعلام تصویب یک آزمایش پادتن.

CDC مطالعه از بیماران در سنگاپور یافت 10 مورد که در آن presymptomatic انتقال به احتمال زیاد اتفاق افتاده یا 6.4 درصد از 157 مواردی که این ویروس به صورت محلی به دست آورد. انتقال رخ داده است یک تا سه روز قبل از شروع علائم در حال توسعه است.

این تحقیق بر “نقش مهم” اجتماعی فاصله اقدامات از جمله داشتن مردم و جلوگیری از تجمع جمعیت در حد گسترش CCP ویروس با توجه به این گزارش.

“به حساب امکان presymptomatic انتقال مقامات در حال توسعه تماس با ردیابی پروتکل باید به شدت در نظر بگیرید از جمله یک دوره قبل از علامت شروع کردیم.

وجود چنین انتقال رهبری استراتژی تشخیص موارد اولیه و ردیابی هر کسی که آمد در تماس با تازه کشف شده بیماران.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im