پچ Magtanong هیجان زده برای جانشین تجربه خانم بین المللی

خانم بین المللی عنوان بالا جدید تاج پس از خروج از دوشیزه جهان حق رای دادن از Binibining فیلیپین

منتشر شده 11:30 AM, 09 مارس سال 2020

به روز شده در 11:30 AM, 09 مارس سال 2020

TOP CROWN. Bb Pilipinas International 2019 Patch Magtanong says she is excited for her successor to experience what had during her time in Miss International. Photo by Alexa Villano/Rappler

بالای تاج. Bb فیلیپین بین المللی 2019 پچ Magtanong می گوید او هیجان زده است برای او جانشین به تجربه آنچه تا به حال در طول زمان خود را در دست های بین المللی. Photo by Alexa ویلانو/Rappler

مانیل فیلیپین – Binibining فیلیپین بین المللی 2019 پچ Magtanong گفت که او بخواهد 40 Bb فیلیپین نامزدها شانس به عنوان آنها با یکدیگر رقابت برای خانم های بین المللی فیلیپین عنوان در مه 31.

خانم بین المللی است که بالاترین عنوان تحت Bb فیلیپین پس از دوشیزه جهان حق رای اعطا شد به یک سازمان جدید در سال گذشته است.

در مصاحبه ای با خبرنگاران در دروازه بازار روز یکشنبه 8 مارس در #EachforEqual زن توانمندسازی برنامه پچ که رقابت در ژاپن در سال گذشته گفت که او دیده است بالقوه در برخی از نامزدها. (بخوانید: کایلی Verzosa می خواهد فیلیپین به پیروزی دیگری دست بین المللی تاج)

“من واقعا می توانید ببینید که دختران واقعا آماده به آینده را از دست ندهید بین المللی فیلیپین و من می توانید ببینید که وجود دارد بسیاری از پتانسیل بانوان. من حتی نمی توانید انتخاب کنید من شرط می بندم. اما خوب شانس به آنها و هر کسی می تواند آن را در این نقطه است. و وجود دارد بسیاری از نمایندگان است که ما می توانیم افتخار [از] به دست بین المللی فیلیپین می گوید:” Patch در ترکیبی از انگلیسی و فیلیپینی.

پچ گفت: او را نمی خواهید هر گونه تغییر حتی اگر خانم بین المللی است که در حال حاضر این نمایش را بالا عنوان شده است.

“من بسیار خوشحال هستم که من تا به حال بهترین تجربه. Binibini در زمان مراقبت از من هست و من فکر می کنم آن را بسیار بسیار خوب مراسم مجلل. مغرضانه آکواما من فکر می کنم این بهترین نمایش. مثل من هیجان زده برای دختر بعدی به تجربه آنچه که من تجربه کرده ام و به آن افتخار نمایندگی فیلیپین.”

فیلیپین در حال حاضر دارای 6 Miss بین المللی تاج. کایلی Verzosa برنده آخرین تاج در سال 2016. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de