کشیش دوباره مخالف دولت را به برگزاری اجتماعات بزرگ. او می گوید: 1000 نفر آمد به کلیسا در یکشنبه

به یاد داشته باشید, لوئیزیانا, کشیش که به مبارزه طلبیده فرماندار منظور به برگزاری تجمعات بزرگتر از 50 نفر ؟

او برگزار شد از خدمات دوباره در روز یکشنبه و او قصد دارد برای انجام این کار دوباره سه شنبه شب.

روز یکشنبه کشیش تونی طلسم گفت: زندگی خود را خیمه کلیسا در باتون روژ به خود جلب کرد در مورد 1,000 مردم را به خدمات خود را در بخش قرارگرفتن مردم در سراسر پنج parishes.

روز یکشنبه کشیش قصد دارد خدمات دوباره با وجود فرماندار stay-at-home سفارشات دادخواست به دنبال دستگیری او و سیل انتقاد از هموطنان مسیحی.

“اگر آنها, از هر دری در این شهر پس از آن من خواهد شد من درب” املا گفته سی ان ان روز سه شنبه. “اما شما نمی توانید می گویند که خرده فروشان ضروری هستند اما کلیسا نیست. که آزار و اذیت از ایمان است.”

املا با سی ان ان گفت او معتقد است که همه گیر است “با انگیزه های سیاسی.”

رئیس راجر کورکوران مرکزی اداره پلیس در باتون روژ سی ان ان گفت که “موضوع در دست بررسی است.”

کورکوران نیز مورد مناقشه طلسم ادعای هفته گذشته که اداره پلیس کشیش گفت که گارد ملی خواهد بود در آورده برای متفرق کردن کلیسا مجمع.

“که گفت: هرگز به پاستور توسط افسر” کورکوران گفت.

طلسم غرفه حساب خود. یک سخنگوی لوئیزیانا گارد ملی گفت: آنها نشده اند وظیفه با شکستن اجتماعات بزرگ.

کشیش می گوید او شنیده از کاخ سفید

به عنوان CCP virus اسپرد در سراسر جهان تقریبا هر ایمان گروه بسته شده است آن را مقدس و خانه عبادت است. اما وجود دارد باقی می ماند یک مبارز چند شبان و رهبران مذهبی که حاضر به بستن درهای خود را متهم دولت نفس بیش از حد و اعمال خود به آزادی مذهبی.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

پیشتر در ماه مارس Lousiana فرماندار جان ادم ادواردز صادر اضطراری به منظور جلوگیری از تجمعات بزرگتر از 50 نفر به متوقف کردن گسترش COVID-19.

روز یکشنبه ادواردز رفت و حتی بیشتر درخواست از ساکنان ایالت تنها به ترک خانه برای نیازهای ضروری مانند خرید مواد غذایی از رفتن به داروخانه و یا مراقبت از یک عضو خانواده است.

لوئیزیانا دارای سریعترین نرخ رشد ویروس موارد در جهان ادواردز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه با استناد به یک دانشگاه لوئیزیانا لافایت مطالعه است.

دفتر والی نیست پاسخ به درخواست های مکرر از سی ان ان برای اظهار نظر در مورد طلسم خدمات کلیسا. روز یکشنبه ادواردز با سی ان ان گفت وابسته WVLA که او را “می خواهیم که رهبران مذهبی و تمام رهبران مذهبی را به توجه به این بخشنامه و نه لزوما شرکت در تجمع جمعی که در آن این coronavirus گسترش می تواند.”

به نوبه خود, طلسم گفت: او پس از اجتماعی فاصله دستورالعمل از جمله دستورالعمل از واشنگتن است. کشیش گفت: کسی که از کاخ سفید—او کاهش یافته است به می گویند که نام او در هفته گذشته.

رسمی با توجه به طلسم از او خواست به برگزاری خدمات خارج خود را از جماعت ایستاده شش فوت از هم جدا و جلوگیری از غیر اعضای خانواده از دست زدن به.

با توجه به واشنگتن پست املا صحبت با تونی پرکینز, رئيس جمهور از شورای پژوهش خانواده و عضو رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی بدن از انجیلی مشاوران. یک سخنگوی پرکینز گفت: گفتگو صورت گرفت اما این پرکینز نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در بیانیه کاخ سفید گفت: “در طول این بحران بهداشت عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است و بسیار فعال در رسیدن به رهبران از جامعه ایمان میزبانی چندین تماس در هفته گذشته با بیش از 1200 اینتر-ایمان به رهبران.

“کاخ سفید به شدت توصیه می شود که همه آمریکایی ها از جمله شبان به دنبال دستورالعمل CDC با محدود کردن گروه به 10 نفر و تمرین های اجتماعی فاصله. رئیس جمهور تهمت را تشویق می کند آمریکایی ها در تمام زمینه مذهبی برای انجام بخشی خود را برای سالم ماندن و جلوگیری از گسترش است.”

با وجود انتقاد از طلسم همچنان مصمم

یک تصویری از جمعه, سرویس, ارسال شده در طلسم Facebook صفحه نشان می دهد که جماعت خود را آواز خواندن و دعا کردن و در غیر این صورت پرستش در نزدیکی عمدتا در زیر یک چادر. 1000 عبادت بودند در سراسر کلیسا هفت ساختمان املا گفت.

کشیش گفت که او شنیده سیل انتقاد از هموطنان مسیحی اصرار او را به نزدیک خود را درب. بسیاری از طلسم گفت: استناد رومیان 13 گذشت که در آن پولس رسول خواستار مسیحیان برای ارسال به “مقامات حاکم.” دیگران از او بخواهید به در نظر گرفتن خوب بیشتر.

روز دوشنبه با نفوذ انجیلی مجله مسیحیت امروز منتشر سرمقاله درخواست شبان و رهبران کلیسا در نظر گرفتن عواقب ناشی از اعمال خود.

“ما خواسته شده است که به طور موقت برای تشکیل از راه دور, نه به انکار ایمان ما و یا به بس پرستش خدا گفت:” سرمقاله که شرکت نوشته شده با والتر کیم رئيس جمهور از انجمن ملی پروتستان های انجیلی.

“این یک چیز است به خطر زندگی خود را به منظور عبادت با هم در فرد” سرمقاله ادامه داد: “این دیگر کاملا به خطر زندگی دیگران بی شماری که بسیاری از کلیساها در حال پیدا کردن خلاق و قانع کننده راه برای انجام عبادت و جامعه از یک فاصله است.”

یک درخواست از “مردم بیشتر باتون روژ” می پرسد که ادواردز بود دستگیر و به اتهام های بی پروا خطر افتادن.

طلسم, اگر چه همچنان مصمم.

کشیش با سی ان ان گفت که افراد درمان شده از HIV-ایدز و سرطان در خدمات عبادت است که از ویژگی های ایمان-شفا صحبت کردن به زبان دیگر و معنوی نشانه های پنتاکوستالیسم.

خواسته آنچه او انجام می دهد اگر یک عضو جماعت قرارداد coronavirus طلسم منتقل سرزنش.

“آیا آنها قرارداد آن در خارج و یا هدف؟” “آنها بیشتر مردم در پارکینگ خود را از ما دریافت کنید در اینجا در یک هفته.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de