مسافران از ویروس آلوده کشتی کروز برای ترک استرالیا

EVACUATION. The buses that will take the Australian and New Zealander passengers of the coronavirus-stricken Australian liner Greg Mortimer to Montevideo's international airport for their evacuation in a medically equipped plane to Melbourne, remain by the cruise ship during the evacuation at the port in the Uruguayan capital on April 10, 2020. Photo by Pablo Porciuncula/AFP

تخلیه. این اتوبوس که به استرالیا و New Zealander مسافران از coronavirus زده استرالیا بوش گرگ مورتیمر به مونته ویدئو را در فرودگاه بین المللی خود را برای تخلیه در پزشکی مجهز هواپیما به ملبورن باقی می ماند و توسط کشتی کروز در طول تخلیه در بندر در پایتخت اروگوئه در 10 آوریل سال 2020 است. عکس پابلو Porciuncula/AFP

مونته ویدئو, اروگوئه – بیش از 100 استرالیا و زلاند نو در سمت چپ اروگوئه در یک پرواز اجاره پس از دو هفته سرگردان روی یک ویروس آلوده کشتی کروز مونته ویدئو را Carrasco فرودگاه گفت: پنج شنبه, آوریل 13.

از 217 نفر سرنشین گرگ مورتیمر بوش 128 تا به حال آزمایش مثبت جدید کروناویروس و شده بود مسدود شده از docking.

توافق بین اروگوئه و استرالیا دولت ساخته شده بود برای ایجاد یک “بهداشتی راهرو” را بیشتر افراد مسن گردشگران از مونته ویدئو بندر به فرودگاه بین المللی که در آن آنها سوار یک پرواز به ملبورن آوردن به پایان هفته از یک ویروس کابوس.

تصاویر تلویزیون نشان داد خیلی خوشحال مسافران شبانه روزی پزشکی مجهز ایرباس A350 هواپیما – با یک بوسه باند آسفالته.

“این است [مانند] برنده یک جام جهانی” اروگوئه وزیر خارجه ارنستو Talvi توییتی در کنار تصویری از 4 اتوبوس – flanked توسط پلیس اسکورت با وافغان sirens – در نظر گرفتن حدود 110 مسافر به فرودگاه.

“پرچم تکان دادن در بالکن و ساکنان کف. این بهترین اروگوئه,” او اضافه شده است.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne توییتی او لطف اروگوئه همتای Talvi “خود را صادقانه کمک در سالهای اخیر برای اطمینان از [استرالیا] مسافران توانسته اند به سر منزل.”

او افزود: “با تشکر ویژه از همه ی بهداشت و درمان اضطراری و دیگر کارگران درگیر” و ستایش “منحصر به فرد همکاری” بین اروگوئه و استرالیا است.

استرالیا و نیوزیلند گردشگران در پرواز شامل افرادی که آزمایش منفی و دیگران تایید بیمار مبتلا به ویروس است.

در هواپیما مسافران بود به “نشسته اساس نتایج آزمون و سطح مراقبت مورد نیاز مسافر” گفت: شرکت استرالیایی Aurore اعزامی صاحب گرگ مورتیمر.

‘تهدید کننده زندگی شرایط’

گردشگران در سفر به قطب جنوب و جنوب گرجستان و فیل جزیره هنگام ماجراجویی خود را به نام بود در مارس 20 با توجه به نزدیکترین کشورهای آمریکای جنوبی – آرژانتین و شیلی – بستن مرزهای خود را و اعمال مستندات. (بخوانید: U. N. پیش بینی ‘رکود عمیق’ در آمریکای لاتین به علت ویروس)

کشتی سفر به مونته ویدئو آن را به عنوان نزدیکترین بندر هنوز هم باز است.

آن را به حال شده است که در ریو د لا پلاتا, 20 کیلومتر از ساحل از مارس 27.

پس از 8 نفر منتقل شدند به مونته ویدئو بيمارستان با “تهدید کننده زندگی” شرایط.

همه در یک وضعیت با ثبات و اروگوئه وزارت امور خارجه به خبرگزاری فرانسه گفت 3 استرالیا تحت درمان در بیمارستان خواهد بود و مجاز به پرواز خانه به عنوان آنها به اندازه کافی خوب به سلامت به سفر.

دو زن و شوهر که آورده بودند در ساحل گرفته و به یک بیمارستان در روز چهارشنبه 8 آوریل مبتلا به پنومونی در حالی که 3 نفر شده بود دریافت بالینی توجه از هفته گذشته.

از افراد دیگر دریافت درمان در بیمارستان دو استرالیایی هستند در بخش مراقبت های ویژه و شرکای خود باقی مانده در گرگ مورتیمر به جای در نظر گرفتن پرواز.

دو خدمه فیلیپینی به علت تخلیه شده و منتشر شده به قرنطینه در کشتی. 8 فرد به دریافت درمان در بیمارستان است ،

‘ماموریت پیچیده’

در بندر برخی از مسافران آویزان یک بنر از قایق با کلمات: “با تشکر از شما اروگوئه.”

Talvi توصیف کرده بود این عملیات به عنوان “پیچیده اما لازم ماموریت های انسان دوستانه.”

او افزود: “ما در نظر نمی آن را یک گزینه بلکه یک تعهد اخلاقی.”

همانطور که اروگوئه را دولت در نظر گرفته و همه مردم در هیئت مدیره کشتی آلوده – حتی اگر آنها آزمایش منفی — Talvi گفت: در این هفته وجود دارد خواهد بود “عملا بدون تماس انسان” بین مسافران و دیگران در طول انتقال عملیات.

Aurore گفت: آن پوشش هزینه انتقال برای تمام مسافران و نیوزیلند شد سازماندهی سفر بیشتر از ملبورن برای شهروندان است.

پس از تخلیه بیش از 80 خدمه و همچنین حدود 20 اروپایی ها و آمریکایی ها باقی خواهد ماند در هیئت مدیره.

کسانی که تست مثبت برای ویروس “باید صبر کنید تا زمانی که تست منفی” قبل از رفتن به خانه از طریق Sao Paulo, Aurore گفت: در روز سه شنبه.

کسانی که در حال حاضر آزمایش منفی خواهد بود و مجاز به ترک در روزهای آینده ارائه شده آنها برای اولین بار با تصویب یکی دیگر از تست. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im