ریچموند ویرجینیا—در طول یک فشار برای سرعت بخشیدن به بررسی آزادی مشروط زندانیان واجد شرایط به دلیل CCP ویروس همه گیر ویرجینیا منتشر شد ده ها تن از خشونت مجرم از جمله قاتلان متجاوزان و آدم ربایان blindsiding دادستان و خانواده های قربانیان که می گویند آنها نمی شد به درستی مطلع شود به عنوان مورد نیاز توسط قانون یک بررسی توسط آسوشیتد پرس پیدا کرده است.

“منظورم این است که خوب و اندوه است. چه آنها هرگز به ما بگویید و ما در اینجا به فکر این قاتل هنوز در زندان است ؟ ” گفت: Juanita Gillis بود که آگاهانه توسط یک خبرنگار AP که مردی که به ضرب گلوله برادر او در سال 1993 بود paroled توسط هیئت مدیره در ماه مارس است.

Virginia Parole Controversy
این عکسي ارائه شده توسط Juanita Gillis نشان می دهد او برادر توماس Runyon از Suffolk Va., که به ضرب گلوله در سال 1993. این مرد به جرم قتل Runyon, Dwayne Markee رید به تازگی از زندان آزاد شد در طول یک فشار برای سرعت بخشیدن به بررسی آزادی مشروط زندانیان واجد شرایط به دلیل CCP ویروس همه گیر. (Juanita Gillis از طریق AP)

توماس Runyon قاتل, Dwayne Markee رید بود در میان حداقل 35 نفر به اتهام در قتل بودند که حبس خود را در ماه مارس با توجه به خبر مربوط به بررسی آزادی مشروط هیئت مدیره سوابق سوابق دادگاه و مصاحبه با دادستان. نود و پنج زندانی بودند paroled در مارس ترین ماه اخیر که برای تصمیم گیری های عمومی هستند, فقط بیش از نیمی از این تعداد تایید شده در همه 2019.

بسیاری از کسانی که منتشر شده تا به حال در خدمت چند دهه در زندان است.

“این آزادی مشروط هیئت مدیره در حال حاضر تمایل به اعطای آزادی مشروط قبل از همه گیر احساس کردند که تسریع موارد خاص مناسب بود با توجه به سن مجرم اساسی شرایط بهداشتی و هیئت مدیره اعتماد به نفس بود که آزاد شد و سازگار با ایمنی عمومی” صندلی هیئت مدیره تونیا چاپمن که در زمان بیش از است که نقش مهمی در مارس نوشت: در یک ایمیل.

او گفت که در شرایط عادی معمولا وجود دارد زمان به دادستان اطلاع رسانی “این بی سابقه بار.”

برایان موران ویرجینیا وزیر امنیت عمومی و امنیت داخلی گفت: رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دولت را دارای اعتماد به نفس کامل در هیئت مدیره و توانایی خود را به تصمیم می گیرید که مجرم بوده است اصلاح شود.

مورن بارها تاکید کرد که تنها تعداد کمی از حدود 30,000 زندانیان برگزار شد در زندانها— در مورد 2,300—واجد شرایط آزادی مشروط و تحت ویرجینیا آزادی مشروط سیستم اکثریت کسانی که قفل شده تا برای مدت زمان طولانی پس از ارتکاب جرایم خشونت آمیز.

ویرجینیا قانونگذاران لغو اختیاری آزادی مشروط در سال 1995 بنابراین بسیاری از زندانیان که واجد شرایط هستند یا مرتکب جنایات خود را قبل از آن و یا بیش از 60 و شرایط خاصی آنها را واجد شرایط برای سالمندان آزادی.

“این دشوار موارد” مورن گفت.

برخی دادستان ها خشمگین هستند در مورد اخبار منتشر شده در حوزه های قضایی خود را و به انتقاد از هیئت مدیره برای آنچه آنها می گویند عدم شفافیت و ارتباطات است. هیئت مدیره است که تا حد زیادی معاف از ویرجینیا سوابق قانون می کند و توضیح آن استدلال برای اعطای منتشر شده است.

“این جنایتکاران خشن ترین شما می توانید” گفت: Phil فرگوسن دراز مدت کشورهای مشترک المنافع را وکیل در سوففلک که رید متهم شد.

رید بود 16 زمانی که او در Runyon اقدام به خرید مواد مخدر با توجه به Runyon خواهر و اخبار حساب های خود در دادگاه که در آن یک دادستان به نام تیراندازی “کشتن برای تفریح است.” او در حال حاضر در خدمت زمان در یک نوجوان correctional facility در ارتباط با قبلی قتل با توجه به فرگوسن. تلاش برای رسیدن به او و دادستان که نماینده او در دادگاه موفق نبودند.

چپمن گفت: هیئت مدیره اقدام به اطلاع Runyon خانواده با استفاده از یک ملی آنلاین, قربانی سیستم اطلاع رسانی تاک به نام.

“متاسفانه وجود دارد تنها یک ناشناس شماره تلفن ثبت شده در تاک و آن را دیگر در, سرویس,” او نوشت: در یک ایمیل.

هیئت مدیره دارای یک قسمت-زمان کارمند اختصاص داده شده به عنوان قربانی خدمات هماهنگ و چپمن گفت که پس از او در زمان نقش صندلی مارس 16, او با استفاده از یک محقق برای کمک به محل قربانیان بالقوه.

در هلیفکس شهرستان همراه کارولینای شمالی, مرز, مشترک المنافع, وکیل تریسی Quackenbush مارتین اعتراض به سالمندان انتشار دبرا Scribner یک 66 ساله به اعدام محکوم شده در سال 2011 از قتل درجه اول توطئه و یک سلاح گرم شارژ در مرگ او پسر در قانون اریک وین.

مارتین گفت که او اطلاع ندارد اسکریبنر قریب الوقوع انتشار عنوان مورد نیاز توسط قانون دولت و زیر سوال که چرا هیئت مدیره خواهد آزادی کسی محکوم به مانند یک جرم جدی است که صرف کمتر از 10 سال در زندان است.

“مردم شروع به فکر می کنم مهم نیست چه داوران می گوید که آنها می توانید با کشتن دشمنان خود را و بود در پنج تا زمانی که آنها صبر کنید تا آنها 60?” مارتین نوشت: در یک ایمیل.

کوین وین اریک وین برادر او همچنین گفت: نبود اطلاع از هیئت مدیره تصمیم گیری است.

“من فکر می کنم ما گذشت ما هیچ چیز” او گفت:.

پس از او آموخته اسکریبنر انتشار وین متوجه شدم که هیئت مدیره او نازل شده بود نامه — با آدرس اشتباه. وین گفت که او زندگی می کردند در همان خانه برای بیش از 20 سال قبل از اسکریبنر بازداشت.

کد دولت می گوید: آزادی مشروط هیئت مدیره باید “تلاش مجدانه” برای تماس با قربانی قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری برای آزادی یک زندانی در اختیاری آزادی مشروط و تعریف یک قربانی در قتل شامل بستگان.

نه Scribner و نه وکیل او در دادگاه می تواند رسیده است.

عدالت کیفری طرفداران اصلاحات را بلند گفت: دولت بیش از حد ناشی از خست با آزادی مشروط.

شانون الیس, وکیل حقوقی دادگستری مرکز گفت: این عادلانه نیست به انتقاد از انتشار یک زندانی تنها به دلیل جرم.

“من فکر می کنم شما باید به درخواست خیلی بیشتر سوالات … از جمله چه مدت است که فرد خدمت کرده بود آیا که فرد تحت هر معتبر ارزیابی می تواند به عنوان یک خطر به به چه درجه نگه داشتن یک فرد زندانی در طول یک بحران مانند این می تواند باشد که به آنها حکم اعدام?” الیس گفت.

اما Gillis, Runyon خواهر گفت که او فکر نمی کند که در حال حاضر 43 ساله رید سزاوار آزادی او اعطا شده است.

“او به کشته شدن یک انسان است. نیست که معنی هر چیزی دیگر ؟ ” او گفت:.

توسط سارا رنکین و دنیس Lavoie. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de