پاریس بازگشایی مربع در آتش-زخم Notre-Dame cathedral

REOPENING. A woman wearing a protective facemask stands in front of the Notre-Dame de Paris Cathedral on the first day of the reopening of the Parvis Notre-Dame also knows as Place Jean-Paul-II, on May 31, 2020 in Paris, as France eases lockdown measures taken to curb the spread of the novel coronavirus. Photo by Alain Jocard/AFP

بازگشایی. یک زن با پوشیدن ماسک محافظ می ایستد در مقابل Notre-Dame de Paris, کلیسای جامع, در اولین روز از بازگشایی از پرویز Notre-Dame همچنین می داند که به عنوان محل ژان پل دوم در 31 ماه مه سال 2020 در شهر پاریس فرانسه به عنوان برطرف مستند اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. عکس از آلن Jocard/AFP

پاریس, فرانسه – پاریس مقامات در سهشنبه, مارس 31 حذف فلز قد بلند و موانع اطراف میدان در مقابل کلیسای نوتردام کلیسای جامع ارائه به بازدید کنندگان در گوتیک بنای تاریخی برای اولین بار پس از آتش سوزی ویرانگر که زده سال گذشته است.

“این تقریبا یک شکل از تولد دوباره امروز” شهردار پاریس Anne Hidalgo با پوشیدن یک ماسک گفت: در یک آدرس کوتاه برای روزنامه نگاران در حالی که بازدید از سایت با کلیسای جامع پیشوا پاتریک Chauvet.

“Notre-Dame روح پاریس… این سایت که نمی تواند موفق به تحت تاثیر قرار دادن شما,” او گفت:.

مربع شروع به پر کردن زیر آفتاب بعد از ظهر آسمان به عنوان کلمه غیر منتظره بازگشایی گسترش یافته است.

“Notre-Dame است نماد ما بیشتر از برج ایفل” گفت: استفانی Cadillon یک کتابدار. “ما می خواستیم برای دیدن چگونه آن را تغییر داده بود.”

به یاد ماندنی نما و قوسی ورودی مسدود باقی می ماند اما در پشت بژ موانع امنیتی به کارگران آماده شدن برای از سرگیری کار مرمت در فرانسه coronavirus مستند برداشته شده است.

پلازا بسته بود مدت کوتاهی پس از فروغ در 15 آوریل 2019 که تقریبا نابود 13th قرن کلیسا که میلیون ها نفر از مردم به تماشای زنده تلویزیون در سراسر جهان است.

آتش به طور کامل مصرف بلوط تیرها و بیش از 300 تن منجر قابها در سقف خارج می گردند سمی سرب ذرات به هوا به عنوان آنها ذوب شده است.

سنگین غلظت فلز مستقر در میدان ها و خیابان های نزدیک به ثابت کرد که به خصوص دشوار است برای حذف جرقه ترس است که ساکنان می توانند در معرض مسمومیت.

چندین مدارس بسته شد برای هفته ها به عنوان کارگران decontaminated کلاس های درس و زمین های بازی و مرمت کار متوقف شد و پس از مقامات خواستار ماسک صورت و دیگر دنده محافظ برای کارگران است.

اما منطقه ای ARS اقتدار بهداشت به تصویب آن روز شنبه برای بازگشایی این سایت که تمیز خواهد شد به طور منظم به روز شده و کار به آرامی رزومه.

با وجود این تاخیر رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تصریح کرد: در ماه گذشته هدف خود را بازگرداندن Notre-Dame به شکوه سابق خود را تا سال 2024.

کارگران هنوز هم باید حذف یک وب سایت درهم از داربست فلزی است که ذوب در فروغ که فوران در حالی که کلیسای جامع بود تحت کار مرمت بر روی پشت بام.

این لوله های فلزی باید پاک شود به طوری که با دوام تر موقت سقف نصب می شود برای محافظت از کلیسای جامع را بی بها آثار هنری از باران و ترمیم واقعی کار ممکن است تا آغاز سال آینده. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de