پاریس ماراتن تا مهرماه به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

به تعویق افتادن ماراتن پاریس می آید پس از فرانسه وزارت بهداشت گزارش دو بیشتر مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس

منتشر شده 10:01 PM, مارس 06, 2020

به روز شده در 10:01 PM, مارس 06, 2020

File photo from Singapore Marathon

فایل عکس از سنگاپور ماراتن

پاریس, فرانسه – پاریس ماراتن برنامه ریزی شده برای آوریل 5 با 60000 ثبت نام دوندگان شده است به تعویق افتاد تا اکتبر 18 با توجه به شیوع کروناویروس نژاد سازمان به خبرگزاری فرانسه گفت در یک بیانیه پنج شنبه, مارس 5.

نیمه ماراتن در پایتخت فرانسه هفته گذشته نیز لغو بیش از ترس از ویروس کشنده است که به کشته شدن بیش از 3300 نفر در سراسر جهان. که مسابقه بوده است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برای سپتامبر 6.

“بلافاصله پس از لغو پاریس نیمه ماراتن کمتر از 24 ساعت قبل از شروع این تیم از شورای شهر پاریس و Amaury Sport سازمان گرد هم آمدند و برای پیدا کردن یک تاریخ جدید برای این رویداد” آسو در بیانیه ای گفت.

“ما خوشحالیم که اعلام کند که نیمه ماراتن برگزار خواهد شد در روز یکشنبه 6 سپتامبر.”

“در مورد ماراتن ما درباره توافق با شورای شهر پاریس به حرکت ماراتن به 18 اکتبر با هدف اجتناب از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه لغو.”

این اطلاعیه پس از دولت فرانسه روز دوشنبه دستور لغو “گردهمایی بیش از 5000 نفر” در مناطق محصور در خشکی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از حوادث خارجی.

فرانسه وزارت بهداشت گزارش روز شنبه دو بیشتر مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس آوردن این کشور در مجموع به 6 و 92 موارد جدید از چهارشنبه.

این یکی از بزرگترین روز پرش در تعدادی از موارد پس از وقوع شروع به بالا بردن مجموع به 377. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de