پاریس 2024 سازمان نذر را تغییر نمی المپیک ‘DNA’

NEXT HOST. The Olympic rings light up at the Trocadero Esplanade near the Eiffel Tower in Paris after the International Olympic Committee named the city in 2017 as host of the 2024 Summer Games. Photo by Christophe Simon/AFP

بعدی میزبان. حلقه های المپیک نور در Trocadero گردشگاه در نزدیکی برج ایفل در پاریس پس از کمیته بین المللی المپیک به نام این شهرستان در سال 2017 به عنوان میزبان بازی های تابستانی 2024. عکس توسط کریستف سیمون/AFP

فرانسه – بودجه برای بازی های المپیک 2024 در پاریس در حال حاضر بدون تغییر باقی می ماند با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سر از کمیته سازماندهی.

تونی Estanguet در یک کنفرانس چهار شنبه, مه 6 اضافه شده است که کمیته خود را نمی خواهد تعظیم به خارجی انتقاد به تغییر DNA از تابستان بازی ها در 4 سال زمان است.

“این بحران نشده است و ما باید بسیاری از فروتنی” Estanguet سه بار قهرمان المپیک فرانسه در قایق رانی اسلالوم گفت: از COVID-19 وقوع است که منجر به بیش از 257,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

“آنچه مسلم است این است که چالش خواهد بود.

“مشخص است که به معنی همیشه تلاش می شود یک قدم جلوتر به اتاق را برای مانور به پیش بینی هر چیزی پیش بینی نشده.”

اما Estanguet افزود: “چیزهایی هست که ما نمی خواهیم به آن را در DNA از پاریس 2024: یک منظره بسیار قوی احساسات جمعی, زیباترین وحدت صورتی که در کشور ما این است که قادر به سازماندهی.

“سپس این سوال مطرح است میراث. چگونه این پروژه مفید است, چگونه آن را باعث می شود آن را ممکن است برای احیای اقتصاد فرانسه به دلیل چند میلیارد یورو خواهد بود مجددا سرمایه گذاری, مشاغل, تولید می شود, چگونه می شود ما به طوری که بازار را به نفع کسب و کار…”

Estanguet اصرار داشت که وجود دارد در حال حاضر “هیچ هزینه اضافی شناسایی یا در زیرساخت های سرمایه گذاری (3 میلیارد یورو از جمله 1.6 از مقامات دولتی و محلی) و یا سازمانی بودجه پاریس 2024 (3.8 میلیارد یورو)”.

“هدف ما این خواهد بود برای پیدا کردن راه حل برای مقابله با حوادث پیش بینی نشده با پیچیدگی آن تولید خواهد شد هزینه های اضافی.

“ما همچنین به بررسی چگونه ما بهینه سازی خطوط دیگر به صرفه جویی در پول. اما امروز بودجه برای پاریس 2024 است که هنوز هم همان است.”

او اعتراف کرد که حامیان مالی خواهد شد به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار به دلیل “بحران بی سابقه” COVID-19 انداخته است ،

“آنچه ضروری است امروز راهاندازی اقتصاد فرانسه” او گفت:.

“نیازی به گفتن آن را مختل تقویم ما چون در ماه های آینده شما باید به فکر می کنم که شرکتهای فرانسوی برای اولین بار فکر می کنم خود را بازیابی به جای سرمایه گذاری در حمایت.

“آن را کمی طولانی تر اما هدف همان باقی می ماند.”

Estanguet همچنین رد ایده rehashing المپیک مدل به منظور کاهش حوادث و تعدادی از ورزشکاران حضور می یابند.

“قدرت از بازی ها باید حفظ شود و این قدرت نیز نهفته در آن عمومیت این تنوع از ورزش و ورزشکاران از سراسر جهان 200 کشور که گرد هم می آیند برای نشان دادن این بسیار برادرانه پیام اطراف عملکرد” 42 ساله گفت.

“این است که قلب از این بازی و من مطمئن هستم که آن را در وهله اول برای شروع ساخت پس انداز.”

از طریق همکاری با کمیته بین المللی المپیک Estanguet گفت: این کمیته در حال حاضر کاهش ظرفیت ورزشکاران روستا از 18,000 تخت به کمتر از 15 ، 000.

“همه از این به ما اجازه می دهد برای تولید پس انداز است که به ما اجازه می دهد به سرمایه گذاری مجدد در بیشتر افراد مهم است,” او گفت:.

“من نمی خواهد لمس DNA از بازی.” Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de