وحشت را از بین ببرد زندگی بیشتر از این ویروس: دیوان عالی کشور به مرکز

دادگاه عالی خواسته این مرکز در روز سه شنبه برای جلوگیری از مهاجرت مردم به دلیل coronavirus و راه اندازی در عرض 24 ساعت یک پورتال برای انتشار اطلاعات مربوط به زمان واقعی در همه گیر برای مقابله با وحشت در حال گسترش از طریق خبر جعلی.

“وحشت را از بین ببرد زندگی بیشتر از ویروس” صفحه دادگاه گفت و پرسید: این مرکز به آموزش مشاوران و رهبران جامعه از همه ادیان برای آرام کردن مهاجران که در حال نگهداری در خانههای امن در سراسر کشور است.

آن گفت: این پناهگاه باید اجرا توسط داوطلب و پلیس وجود دارد و باید بدون استفاده از زور و ارعاب.

آن خواسته این مرکز برای جلوگیری از مهاجرت مردم و مراقبت از نیازهای خود را از غذا و سرپناه و مواد غذایی و کمک های پزشکی.

مرکز گفت apex دادگاه است که این پیشنهاد توسط یک درخواست به پاشیدن آب و مواد شیمیایی بر روی مهاجران برای پاکسازی آنها کار نمی کند علمی است و نه راه حق.

دادگاه بالا که حاضر به مهار دادگاه بالا از در نظر گرفتن این موضوع از مهاجران گفت: آنها ممکن است نظارت بر این موضوع بیشتر از نزدیک.

آن خواسته این مرکز برای گفتن وکلای دولت به اطلاع دادگاه بالا در مورد سفارشات گذشت توسط دادگاه راس.

یک نیمکت از رئیس دادگستری S A Bobde و L Nageswara Rao که در زمان دو PILs در موضوع مهاجرت از طریق ویدئو کنفرانس پرسید: این مرکز به نگاه به نامه دادخواست توسط کرالا MP از کسرگد حوزه Rajmohan Unnithan و یکی ظ توسط یک نماینده از, West Bengal در مسائل مربوط به کوروناویروس.

نیمکت موکول شنوایی در PILs به مارس 7, درخواست مرکز به اطمینان حاصل شود که وظایف مدیریت خانههای ما سپرده به داوطلبان و نه به پلیس و باید وجود داشته باشد هر گونه استفاده از زور و یا تهدید و ارعاب.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز گفت که مهاجرت از مردم نمی توان اجازه داد در این مقطع به عنوان این را قادر می سازد به گسترش coronavirus.

با اشاره به آخرین سرشماری مهتا گفت: وجود حدود 4.14 کرور افرادی که مهاجرت کرده بودند برای کار اما عقب مهاجرت در حال حاضر اتفاق می افتد با توجه به coronavirus نگرانی.

او گفت: در کل کشور نیاز به قفل شده است به طوری که مردم را مخلوط نیست و نمی تواند در دیدار با یکدیگر و پایبندی به اجتماعی فاصله.

“ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجرت مجاز است,” او گفت: “این امر می تواند مخاطره آمیز برای آنها و برای این جمعیت ایجاد کرد. تا کنون روستایی هند است تاثیر پذیری از coronavirus اما احتمال وجود دارد از سه بیرون از 10 حرکت از شهرها به مناطق روستایی حامل ویروس”.

مهتا گفت: مشاوره صادر شده است به ایالات متحده در مورد ممنوعیت کامل از بین مهاجرت دولت و به عنوان در هر اتاق کنترل مرکزی در اطراف 6,63,000 افراد شده و پناهگاه است.

او گفت که بیش از 22,88,000 افراد در حال ارائه مواد غذایی به این افراد نیازمند مهاجران و روزانه شرط که رسیده اند اما در جایی متوقف شده است و نگه داشته در پناهگاه.

نیمکت در ابتدا مشاهده “ما عبور خواهد بود که سفارش پورتال برای اطلاعات خواهد شد راه اندازی در 24 ساعت. شما باید اطمینان حاصل شود که همه کسانی که مهاجرت شما را متوقف کرده اند در حال مراقبت از نظر غذا و سرپناه و مواد غذایی و کمک های پزشکی. شما نیز دنبال خواهد شد تا کسانی که شما را شناسایی کرده اند که موارد COVID-19 و قرنطینه”.

مهتا گفت: دادگاه که دولت را در مدت کوتاهی پیاده سازی یک سیستم که در آن وحشت از کارگران مهاجر خواهد بود خطاب و آنها نیز ارائه مشاوره.

“هنگامی که شما راه اندازی مراکز? که در آن مشاوران از آینده ؟ که در آن شما آنها را دریافت کنید ؟ که در آن شما آنها را ارسال?”, نیمکت خواسته و اضافه میکند: “این است و نه قطعی بیانیه”.

مهتا گفت: آموزش مشاوران منطقه سلامت روان برنامه های فرستاده خواهد بود که به نیمکت گفت: “وجود دارد 620 مناطق در هند است. چگونه بسیاری از مشاوران آنها در کل ؟

“ما می خواهم به تحت تاثیر قرار دادن بر شما که وحشت را از بین ببرد زندگی بیشتر از ویروس. شما نیاز به مشاوران” نیمکت گفت: “شما می توانید ‘Bhajan, Kirtan, Namaz’ یا هر چیز دیگری اما شما باید برای دادن قدرت به مردم است.”

مهتا گفت: مقامات را بسیج رهبران مذهبی به وکیل مهاجران در پناهگاه به طوری که آنها می تواند آرامش و افزود: “من در ساخت یک بیانیه در اینجا است که ظرف 24 ساعت ما را بسیج روت مشاوران و رهبران مذهبی”.

روی نیمکت گفت: مهتا که رهبران جامعه متعلق به همه ادیان باید در این روند نقش داشته به طوری که وحشت می تواند مانع.

مهتا گفت: نیمکت که یک طومار ثبت شده است در کرالا دادگاه عالی در مورد مهاجرت و پس از دادگاه بالا است کشف و ضبط این مسئله در دیگر دادگاه باید با آن برخورد نمی شود.

“در این نوع از وضعیت ما نباید دادگاههای عالی از شنیدن این مسائل است. دادگاه بالا ممکن است قادر به نظارت نزدیک” نیمکت گفت و پرسید: مهتا به دستور دولت وکلا به اطلاع کلیه دادگاههای عالی در مورد سفارشات تصویب دادگاه عالی در این زمینه است.

نیمکت در حالی که اشاره به دو دادخواست قبل از آن توسط نمایندگان مجلس از کرالا و بنگال غربی در مسائل مربوط به coronavirus خواسته مهتا نگاه به آنها و گفت: ممکن است برخی از پیشنهادات خوب.

با توجه به این پناهگاه که در آن این کارگران مهاجر شده اند نگه داشته نیمکت گفت که مقامات باید سپردن وظایف مدیریت آنها را به داوطلبان و نه پلیس.

“به شما اطمینان حاصل شود که شما را به داوطلبان. وجود دارد باید استفاده از زور و یا تهدید” نیمکت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im