مدتها وحشت Mindspace حیدرآباد پس از یک کارمند تست مثبت برای Coronavirus

وحشت سراسر Mindspace بسیاری از ساختمان ها در صبح روز چهارشنبه هنگامی که یک شرکت در ساختمان 20 اعلام کرد که یکی از کارکنان خود را تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس.

DSM یک شرکت با یک دفتر در طبقه نهم ساختمان ارسال یک ایمیل به تمامی کارکنان اعلام این خبر و درخواست آنها را به ترک دفتر و محل کار از خانه. یک تصویر از این ایمیل ویروسی رفت در توییتر و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در واتساپ نیز هست.

در عرض یک ساعت و کارمندان از همه شرکت ها در ساختمان آموخته بود از توسعه است. یک کارمند یاش فن آوری که سهام طبقه نهم با شرکت مذکور و دفتر دیگری در طبقه ششم گفت: “به محض این که خبر شکست ما خواسته شد به ترک کار و رفتن به خانه بلافاصله. در حالی که کار من در طبقه ششم بسیاری از همکاران و دوستان من در کار نهم. آنها می ترسند از آنچه در این خبر به آنها معنی.”

یک کارمند از آگاه است که یک دفتر در همان ساختمان در حدود 1 ساعت گفت: “تا کنون ما بدون دریافت اطلاعات از این شرکت رسما. همه ما درخواست مدیران ما به ما اجازه رفتن به خانه. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در هوا. زمانی که ما در صبح ماموران امنیتی و برخی از کارکنان بودند با پوشیدن ماسک. این دید کمک نمی کند.”

به زودی به اندازه کافی ترس گسترش در سراسر ساختمان های دیگر نیز هست. کارکنان ساختمان 12C نیز ترس از آنجایی که آنها در واقع دقیقا روبروی ساختمان 20. این فن آوری های یاش کارمند گفت: “ما دیدار که در ساختمان اغلب. بعد از ناهار ما وجود دارد از آن یک فضای باز که در آن ما می توانید راه رفتن. من مطمئن هستم که ساختمان را نیز باید تخلیه شود و fumigated.”

شورای ملی مقاومت یک شرکت دیگر با یک دفتر در 12C در نزدیکی 12B نیز خواسته کارکنان خود را به خانه بروم. پست الکترونیکی نیز خواسته کارکنان خود را از Mindspace به بازدید از آن دیگر در غرب ورزشهای آبی احتمالا به عنوان یک اقدام احتیاطی.

در ضمن حتی در خارج Mindspace آن کارکنان باقی مانده مضطرب است. یک کارمند از شش فقط یک کیلومتر دور از Mindspace گفت: یکی از همکاران خود را دریافت کرده بود یک ایمیل که یک کارمند متاهل شد, برگزاری نمایشگاه علائم عفونت کروناویروس. “اعضای تیم خواسته شده است تا به خانه بروم. ما منتظر دستورالعمل برای بقیه از ما, به زودی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im