همه گیر unravels Duterte را در سال 2016 وعده قاطع رهبری

مانیل فیلیپین – “من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که من ارائه خواهد شد رهبری است.”

رودریگو Duterte ساخته شده این بیانیه پایانی در یک مناظره ریاست جمهوری در سبو (شهر) حدود یک ماه قبل از پیروزی فیلیپین ریاست جمهوری توسط یک زمین لغزش.

هنوز هم با موهای ضخیم سیاه جاروب به سمت محراب پسر و یک قهوه ای در صورت و نه به عنوان اندود شده با مراقبت های پس از آن شهردار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری وعده داده فیلیپینی قاطع رهبری است.

ناظران آن را به نام “رهبری بدون جزئیات” وعده به انجام کارها حتی اگر او نمی تواند توضیح دهد که طرح خود را. عامل و نه یک حرف مفت زن. یک مرد با یک مبهم پلت فرم اما تن از سیاسی خواهد شد.

سریع به جلو به ژوئن سال 2020 یک خسته جمهور Duterte قفل شده است تا در Malacañang مقابله با تعریف بحران ریاست جمهوری خود – coronavirus بیماری همه گیر.

اما زمانی که تعیین کننده رهبری مورد نیاز بود بیشتر Duterte موفق به ارائه.

یک تلاش مشترک توسط Rappler, خبرنگاران شامل مطالعه اسناد و مدارک رسمی در Duterte دولت ویروس پاسخ و گفتگو با منابع مختلف نشان داد که کمبود سریع و موثر رهبری در بحرانی ماه های ژانویه تا فوریه هزینه کشور هم منجر شود که می تواند محافظت ضربه به اقتصاد و افزایش عفونت.

که در آن است فیلیپین در همه گیر?

به عنوان Duterte نزدیک 4th سالگرد ریاست جمهوری خود, 5 ماه گذشت از فیلیپین ثبت نخستین coronavirus مورد یک زن چینی از ووهان که وارد در فیلیپین در ژانویه 21.

پس از 3 وارداتی موارد در اواخر ماه ژانویه و هیچ موارد گزارش شده در این هفته است که به دنبال یک خانم 62 ساله ای مرد راه می رفت به کاردینال سانتوس مرکز پزشکی در فوریه 25 داغ با تب و وضعیتی وخیم از سردرد. او اولین مورد تایید شده از محلی انتقال ویروس از طریق اعمال او به نحوی بدست آلوده به داخل کشور است.

همانطور که از ژوئن 26, بیش از وجود دارد 34,000 موارد تایید شده در کشور است. بیش از یک هزار فوت کرده اند. چرا که دولت قادر به سطح شیب دار بالا COVID-19-اختصاص امکانات کشور را به طور کلی مهم بهداشت و درمان ظرفیت نشده است ضعف (این یک داستان متفاوت است زمانی که شما صفر در محلات مانند سبو (شهر) که در آن ظرفیت تقریبا اشباع شده).

Graphics by Alejandro Edoria

گرافیک توسط Alejandro Edoria

ما در حال انجام بهتر در شرایط تست ramping تا از 0.18 آزمون برای هر هزار نفر در اوایل ماه آوریل به 4.75 در هر هزار نفر در ژوئن 18. این بهتر است از اندونزی 1.4 نرخ از ژوئن 21, اما بدتر از مالزی 21 و سنگاپور 58 (بررسی جهان ما در اطلاعات بیشتر در این مورد).

هنوز فیلیپین است نه تست کافی است. با وجود مباهات است که این کشور 66 آزمایشگاه می تواند به صورت جمعی انجام حداکثر بیش از 50000 آزمون روزانه نمونه های آزمایش تلاش برای پیش افتادن از بالا از 14,519 نمونه تست شده در ژوئن 17.

مانع مسائل عملیاتی که شامل کمبود منابع و پرسنل متوسط تعداد نمونه های آزمایش روزانه شناور بین 10,000 تا 14,000 — یک شکل که می افتد کوتاه از هدفمند 30,000 روزانه آزمون های دولت برای اولین بار با هدف برای پایان ممکن است.

مستندات کمک به کاهش افزایش موارد اما این تنها یک مهلت. از برخی از 200 به 300 مورد جدید در یک روز در طول مستند آمار و ارقام مشخصی را بین 500 to1,000 یک روز که بیشتر مردم جرأت را به دنبال کاستن از محدودیت به معنای نجات یک فلج اقتصاد است.

فیلیپین’ تعداد موارد نگاه کوچک هنگامی که در مقایسه با کسانی که از ایالات متحده و اروپا چیزی سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو شده است سریع به نقطه هنگامی که مواجه با نقد.

اما ما به مراتب از دستاوردهای برخی از ما آسیایی, همسایه ها که توانسته اند خود را صاف همه گیر منحنی با وجود مواجهه با مشکلات – ترافیک شهری و عدم وجود منابع و اقتصاد نزدیک با چین, ویروس کانون.

تعیین کننده رهبری در میان همسایگان آسیایی

ویتنام یک کشور در حال توسعه با تقریبا همان جمعیت موفق به مهار عفونتها تا حد زیادی با توجه به اقدام اولیه توسط دولت خود را در ژانویه و فوریه. Proactiveness نجات جان هزاران نفر و حتی اقتصاد خود است که در میان چند در آسیا هنوز هم انتظار می رود به رشد است.

اقدام زود هنگام و کارآمد اجرای معنای ویتنام توانست به سطح شیب دار تا پاسخ که در آن اهمیت – تست انزوا و درمان است.

آوریل, ویتنام تا به حال 112 coronavirus آزمایشگاه تست فقط 3 در ماه ژانویه است. در همان زمان دوره فیلیپین تنها قادر به رشد تعداد آن از آزمایشگاه از یک تا 15 است. ما در حال حاضر 66.

مانند فیلیپین و ویتنام و نمی تواند بلافاصله توانیم به آزمون تعداد زیادی از مردم که خود را به جای آنها افزایش تماس خود را-ردیابی حتی رسیدن به 3 دایره از یک مورد تماس یکی از ویژگی های تعریف پاسخ خود را. هنگامی که نقاط داغ ظهور دولت قفل شده خاص محلات.

“چیزهای ساده انجام می شود بسیار خوب… اکثر این تلاش ها بوده است خوب سازمان گفت:” هانوی-بر اساس بیماری های عفونی پزشک مرد Thwaites, در مصاحبه با Rappler ویرایشگر-در-بزرگ Marites Vitug.

“ویتنام هرگز قادر به انجام آنچه آنها انجام می شود مگر اینکه آنها عمل اولیه,” او اضافه شده است.

ویتنام در سراسر کشور مستند به طول انجامید تنها 21 روز. مترو مانیل در ضمن تحت مستند برای 78 روز (از 15 مارس تا مه 31, آخرین روز بروز افزایش یافته جامعه قرنطینه). کل منطقه Luzon بود تحت مستند به مدت 45 روز.

اما در حالی که ویتنام است که به آرامی در حال ظهور از بحران و دستیابی به روز متوالی از صفر در موارد جدید فیلیپین در حال شکستن رکورد در یک روز افزایش موارد (نقض 1,000-علامت گذاری در برخی از روزها).

این رود پس از Duterte دولت تصمیم به سهولت محدودیت با وجود عدم حاوی ویروس گسترش یافته است. آن سخت بود اما قابل فهم تصمیم با توجه به آسیب گسترده به اقتصاد و از دست دادن شغل. دولت به سادگی تا به حال هیچ انتخاب است.

آنچه در ماه های ژانویه و فوریه?

نه نیاز به این وحشتناک انتخاب شده اند که این جایزه از زود اقدام قاطع در بحرانی ماه های ژانویه و فوریه.

نگاهی به 48 قطعنامه از درون سازمان نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی (IATF-عید) نشان می دهد که برای اولین بار از جلسات کلید مقامات شامل بحث در انبوه, تست, تهیه انزوا امکانات برای افراد دیگر از repatriates یا یک استراتژی برای تماس با-ردیابی.

Graphics by Ernest Fiestan

گرافیک توسط ارنست Fiestan


IATF جلسات از اول در 28 ژانویه 9 در مارس 3 همه چیز در مورد محدودیت های مسافرتی و تست و جداسازی فیلیپینی که از خارج از کشور.

آن را تنها در 9 مارس یا بیش از یک ماه پس از اولین مورد تایید شده که IATF مورد بحث اقدامات داخلی به سپر داخلی جمعیت کلاس تعلیق ممنوعیت تجمع جرم و تشویق کار از خانه ترتیبات. این کشور تا به حال 24 نفر توسط آن است.

این یک کتاب درسی پاسخ به این مرحله وقوع بود در بهداشت منابع گفته Rappler. تعداد کمی از موارد دیکته یک استراتژی “مهار” و یا تلاش برای نگه داشتن این ویروس در خارج از کشور و منزوی کردن افراد که احتمالا می تواند آلوده شود.

برای وزارت بهداشت (DOH) این به معنای سیگنالینگ بیمارستان های دولتی و خصوصی برای تقویت پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل و ارائه مشاوره به آنها که بیماران به دنبال درمان یا مشاوره برای coronavirus باید گزارش آژانس اپیدمیولوژی اداره است.

بیشتر مشاوره در روش های حاوی ویروس در محل کار و مدارس و جوامع هتل ها و رعایت خانه مناسب قرنطینه نیز صادر شده – نشانه های آن آمده بود تا با نیاز پروتکل ها و دستورالعمل ها. در عین حال تلاش خواهد سقوط کوتاه از توجه عمومی به عنوان تمرکز بیشتر شده و در دعوت مردم به آرامش بیش از تاکید بر این است که این نوشته اقدامات بوده است در جای خود قرار داده و باید رعایت شود.

بخش صدور خواهد بود به وضوح قابل درک و عمل بر هر دو ملی و محلی در طول بحرانی پنجره در ماه فوریه هنگامی که موارد باقی مانده کم سابق وزیر بهداشت مانوئل Dayrit اشاره کرد. Dayrit تا به حال منجر به DOH در کنترل سارس در سال 2003.

وضعیت چپ کارگران در خط مقدم در هر دو بخش دولتی و خصوصی خدمات درمانی و بهداشتی شامل – و نه به عنوان آماده به عنوان آنها باید.

“من باور دارم که DOH آمد با نوشته پروتکل ها و دستورالعمل ها در اواخر فوریه و مارس. اما از آن است که به اندازه کافی برای انتشار نوشته شده صدور. آن مهم است که صدور درک شود و پس از عمل در طول تمام ملی و محلی بوروکراسی دولتی و…. این یک آموزش بزرگ و چالش های لجستیکی! نه تا آنجا که من می توانم بگویم از بحث و مذاکره با مقامات دولتی و بخش خصوصی همکاران من فکر نمی کنم کسانی که نیاز به آماده سازی بودند انجام شده رضایت بخش” Dayrit گفت: در مصاحبه با Rappler.

حتی زمانی که آن را آمد به مهار تلاش های Duterte دولت با تمرکز بیشتر بر کنترل پیام به جای توجه به این ویروس بالقوه برای تبدیل شدن به یک تمام عیار تهدید.

در حالی که قانونگذاران به نام DOH به توصیه یک سفر بان کی مون به عنوان یک “عاقلانه” تصمیم وزیر بهداشت Franciso دوقو سوم استدلال قبل از کنگره در ژانویه 31 آن خواهد بود “معلم” تنها از چین زمانی که کشورهای دیگر موارد گزارش شده از coronavirus. او گفت: آنها را “متعهد به این نظر میگیرد.”

دوقو صرفا انعکاس رئيس جمهور در پاسخ به شب قبل به عنوان Duterte به خبرنگاران گفت: او “تمایل” به ممنوعیت مسافران از چین به عنوان آن را “ناعادلانه است.”

تصمیم بسیار پرهزینه خواهد بود به عنوان 2018 داده ها از مسافرت هوایی بین المللی انجمن قرار داده شده فیلیپین در میان 15 کشور دریافت مسافران از 18 معرض خطر شهرستانها در چین از جمله ووهان. فیلیپین, گردشگری, آمار نیز ثبت برخی از 1.7 میلیون چینی بازدید گردشگران این کشور در سال 2019 ساخت آنها دومین گروه از گردشگران خارجی زیر کره جنوبی.

اما در دو روز و در میان اعتراض عمومی, Duterte به نظر می رسد به تغییر ذهن خود اجازه دبیر اجرایی سالوادور Medialdea در نهایت به اعلام یک چین گسترده ممنوعیت سفر در تاریخ 1 فوریه.

Blindspots و تنگناها

کمبود آبشاری به مناطق مهم پاسخ, از جمله تماس, ردیابی و آزمایش است.

چندین بهداشت منابع Rappler به صحبت کرد گفت: DOH متکی موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) برای انجام آزمایش هنگامی که بیشتر آزمایشگاه باید مجهز شده اند پیش از آن.

این RITM شد گسترش نازک و حتی بیشتر آن را به عنوان وظیفه بود در تاریخ 7 فوریه به آموزش سایر پرسنل آزمایشگاه و کمک در تأیید جدید آزمایشگاه در سراسر کشور است. این بار تنها می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط دانشگاه فیلیپین ملی سلامت موسسات دو ماه بعد در آوریل 16, با توجه به DOH دایره.

در ضمن وجود یک سوراخ خمیازه در غذا و داروی آمریکا (FDA) یک انتقادی آژانس به دلیل آن را به تنهایی می تواند تصویب سریع و معکوس-رونویسی واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) تست کیت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مجموعه برای استفاده در کشور است.

برای نزدیک به یک سال Duterte موفق به تعیین یک FDA مدیر کل پس از شلیک سابق خود را از سر Nela جدول کلمات متقاطع پونو.

در یک زمان نیاز به تامین شد فوری FDA تا به حال تنها یک افسر مسئول بهداشت معاون اریک Domingo. یک عضو سازمان همکاری اسلامی را قدرت محدود به تضمین این روز به عملیات روز. دومینگو نیز هنوز در عمل به عنوان یک بهداشت وزارتخانه.

در فوریه 6, Duterte در نهایت منصوب دومینگو به پست. دومینگو انتصاب خود را دریافت مقالات در فوریه 9 و فرض این پست یک ماه بعد در مارس 9, پس از اتمام گردش مالی مسئولیت های خود را در DOH. از آن زمان به بعد تعداد ثبت نام آزمون کیت رشد کرده است به 178.

اما با تاخیر مجوز رسمی از آزمایشگاه همراه با محدود آزمون در شروع شیوع منجر به یک تست تلاش گرفتار “تخت-footed” را به عنوان شرح داده شده توسط یکی دیگر از سابق وزیر بهداشت. تست شد و قادر به نگه دارید تا با افزایش موارد است.

وقتی که می آمد برای تماس با ردیابی موانع مشابه رخ داده است.

به عنوان اوایل به عنوان پایان ژانویه هنگامی که برای اولین بار چند مورد از coronavirus ثبت شد در فیلیپین محل افرادی که بالقوه پخش این بیماری یکی از اولین آزمون از فیلیپین سلامت سیستم قابلیت حاوی ویروس است. وظیفه ثابت بیش از حد دشوار است برای DOH را اپیدمیولوژی اداره است.

گسترش نازک توسط دو شیوع بیماری های قبلی که شامل سرخک و تجدید حیات فلج اطفال یک بیماری است که دیده نمی شد در کشور برای 19 سال – کوچک بخش در وزارت بهداشت تلاش برای نگه داشتن.

تماس با ردیابی تلاش شد بیشتر نا امید عدم هماهنگی مناسب بین DOH, عمران هوانوردی هیئت مدیره و سازمان هواپیمایی کشوری از فیلیپین برای قرار دادن همه مسافران یک پرواز که شامل یک زن و مرد از ووهان که تبدیل به فیلیپین’ اولین مورد و مرگ بود.

سنا در جلسه در این موضوع در 4 فوریه نشان داد که تنها حدود 17 درصد یا 50 از 331 مسافران در پرواز بودند واقع شده است. در آن زمان این ویروس ساخته شده بود تاخت و تاز در کشور به عنوان دو تن از مسافران از ووهان سفر به سبو و سپس Dumaguete, قبل از ورود در مترو مانیل که در آن آنها در بیمارستان بستری شدند.

یک چیزی که کارشناسان بهداشت عمومی توجه داشته باشید که کشور قادر به دستیابی به سراسر مستند بود که به تقویت سلامت سیستم ظرفیت برای مقابله با کروناویروس موارد است. بسیاری از بیمارستان ها در اوایل قرنطینه و جلوگیری از یک سناریو که در آن بخش و واحد مراقبت های ویژه خواهد زیر دست و پنجه نرم مرگبار افزایش موارد است.

اما با وجود ترین علائم هشدار دهنده DOH و رهبری آن در زمان یک رویکرد آهسته به کاهش و یا کنترل گسترش ویروس در کشور است.

سلامت منابع گفته Rappler که هر چند وجود دارد فقدان دانش در مورد چگونه عفونی coronavirus بود که آژانس می تواند تکامل یافته اند بیشتر به سرعت و به اشتباه در کنار احتیاط. آنچه در آن موفق به برنامه ریزی برای یک بدترین سناریو به وقوع به سرعت افزایش یافت به یک بیماری همه گیر.

Duterte را ‘overkill پاسخ: M. I. A.

در زمانی که دولت باید در حال آماده شدن برای بدترین Duterte بود و کم اهمیت جلوه دادن تهدید گفتن در فوریه 3 که “همه چیز خوب است” و وجود دارد “هیچ چیز واقعا فوق العاده ترس از” از آنجا که این ویروس می میرند “مرگ طبیعی است.”

او فقط آمده از یک جلسه اضطراری در coronavirus که در آن او گفت: کابینه تصمیم به تهیه مطلب “لوازم” برای این بحران است.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار اگر دولت در حال حاضر به دنبال امکانات قرنطینه در آماده سازی برای بدترین سناریو Duterte گفت:”Hindi, hindi pa ngayon. Eh dalawa lang ang namatay eh.” (هنوز رتبهدهی نشده است. تنها دو فوت کرده اند.)

هیچ جا یافت می شود پس از آن بود Duterte مشهور تمایل به “افتاد” و اجرای “overkill” سیاست به نام حفاظت از فیلیپینی. در گذشته برخی از ستایش او را برای چنین پاسخ – مانند تهدید “جنگ” در مقابل کانادا برای رشته زباله و یا خاموش کردن Boracay جزیره به دلیل آلودگی است. هواداران خود گفت: این کلاسیک Duterte سبک حکومت است که ممکن است بیش از حد بالا اما حداقل انجام میشود.

ریاست جمهوری مداخله در ژانویه و فوریه می تواند با سرعت بالا آماده تست و آزمایشگاه اعتباربخشی و یا اینکه بیشتر حس فوریت برای تماس با ردیابی.

“او قادر به زندگی می کنند تا وعده های خود را از در حال قاطع و سریع و کارآمد” گفت: علوم سیاسی متخصص Ela Atienza.

یکی از دلایلی می تواند باشد که Duterte و DOH تکیه بیش از حد به شدت در سازمان بهداشت جهانی است.

“این همیشه خوب است به این که… آنها تمام ورودی و آنها می دانند چه باید بکنید. ما که مقررات داده خواهد شد توسط چه کسی. ما نمی توانیم در عمل خود ما” او به خبرنگاران گفت: در تاریخ 3 فوریه.

این یک نشانه اولیه که Duterte بود از عمق خود را هنگامی که آن را به بحران در آستان او.

برای بسیاری از فوریه دوقو نیز به طور مداوم کم اهمیت جلوه دادن تهدید چرا که در آن نقطه, دولت را تایید کرد و تنها چند موارد وارد شده در آن.

در مقابل ویتنام منتظر نیست برای چه کسی است. آن مرزهای خود را بسته در ژانویه 24 وقتی بود که هنوز هم ارائه مشاوره در برابر محدودیت های مسافرتی. این دستور ماسک-پوشیدن زمانی بود که هنوز هم گفت: آن را غیر ضروری برای افراد سالم – یک مسئله آنها را تغییر آهنگ در 5 ماه بعد.

هنوز Malacañang گفت: Duterte دولت انجام داده است “نسبتا خوب” در برخورد با این بیماری همه گیر.

پرسید چرا فیلیپین موفق به گرفتن تا با کشورهای دیگر در ناشی افزایش موارد رقو نمی دهد پاسخ مستقیم و به جای آن گفت: این کشور خواهد بود و حتی بیشتر dire straits اگر نه برای Duterte را مستند.

“تمام جهان است که به دور از ضرب و شتم COVID-19…میلیون ها نفر را بدست بیمار اگر ما تحمیل مستند و حداقل 200,000 خواهد بود در حال حاضر مرده اگر نه برای این مستند گفت:” در روز پنج شنبه, ژوئن 25.

“دو شیر”

Duterte منحصر به فرد سهم این تلاش در نهایت در مارس 24, زمانی که او با تشکیل ملی وظیفه نیروی Covid-19 (NTF) و اختصاص داده شده خود را مورد اعتماد ژنرال بازنشسته نظامی منجر به آن – Delfin Lorenzana, Eduardo Año و Carlito گالوز جونیور پیش از این Duterte تا به حال تا حد زیادی صرفا تایید و توصیه شده توسط IATF.

هنوز بسیاری از مردم با آن آشنا هستند NTF. این هیچ جای تعجب است از مشخصات فنی NTF کار برکنار شده است. دولت در حال حاضر شیوع پاسخ پیاده سازی بدن در IATF ایجاد شده از طریق یک Benigno Aquino III-زمان فرمان اجرایی. این IATF (توجه داشته باشید همچنین دارای یک “نیروی کار” در نام آن) تنها به یک “سیاست گذاری” بدن توسط Duterte زمانی که او ساخته شده NTF اجرای بدن.

TASK FORCE. President Rodrigo Duterte holds a meeting with members of the Inter-Agency Task Force on the Emerging Infectious Diseases in Davao City on June 4, 2020. Malacañang photo

نیروی کار. رئیس جمهور رودریگو Duterte دارای یک جلسه با اعضای درون سازمان نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی در شهرستان داوائو سیتی در 4 ژوئن سال 2020 است. Malacañang عکس

تفاوت بین این دو این است که IATF است به ریاست وزیر بهداشت در حالی که NTF است به رهبری ژنرال بازنشسته در Duterte کابینه.

این یک نمونه Duterte حرکت پس از او انجام می شود همان صورت گذشته بحران – مانند Boracay shutdown همچنین نظارت بازنشسته سربازان. Duterte می گوید او ترجیح مردان نظامی خود را به دلیل اطاعت از دستورات و پایبندی به زنجیره ای از فرمان.

این NTF ایجاد شد بنابراین همه گیر پاسخ می تواند انجام Duterte راه است.

اما در حالی که ویتنام نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc ایجاد شده خود را ملی کمیته راهبری (رهبری خود را معاون وزیر و دو معاون وزرای بهداشت) یک هفته پس از اولین مثبت مورد Duterte تشکیل NTF دو ماه پس از فیلیپین’ اولین مورد.

وجود دارد عواقب به انتصاب ژنرال بازنشسته برای رسیدگی به بحران بهداشتی. علوم بالینی و “تاکتیکی” ملاحظات می تواند سر به سر است که آنچه در یک زوم جلسه در تست سریع برگزار شد در اواخر ماه آوریل است.

یک مقام رسمی حاضر در جلسه گفت: NTF سر شد “تلاش برای قرار دادن نظر خود را بیش از و بالاتر از پزشکان است.”

DOH پزشکان در آن جلسه بودند و استدلال در برابر استفاده از تست سريع به دلیل خطر از مثبت کاذب و منفی کاذب. در آن زمان, اما, Duterte این فرمانده در حال حاضر گفت که “خطر” در خرید سریع آزمون است.

مشاور امنیت ملی Hermogenes Esperon Jr, یکی دیگر از ژنرال بازنشسته در Duterte در دولت اصرار داشت که عدم اطمینان از سریع نتایج آزمون می تواند ثابت و تنها با انجام تست سريع دو بار.

“آنها گفتند: خوب ما همیشه می تواند “دو شیر” آن است. این یک اصطلاح نظامی. اگر شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما هدف کارآمد شما دو بار ضربه بزنید. Bang bang. بنابراین اگر تست منفی است و سپس پس از چند روز یا یک هفته دو بار ضربه بزنید و آن را ممکن است بیرون می آیند منفی دوباره گفت:” مقام.

DOH خود را همراه با ارزيابی فناوری سلامت شورای متشکل از کارشناسان پزشکی, حال مخالف با تکیه بر سریع آزمون است. اما محدودیت منابع برای RT-PCR آزمایش که Malacañang توافق شد “استاندارد طلا” را برای تست به رهبری NTF به تجویز دو تست سريع در حالات خاص.

خطر این بود که به زودی نشان داد که Balik Probinsya ذینفع که تست منفی در تست سریع در مترو مانیل آزمایش مثبت پس از تست PCR انجام شده در لیته. آنها اول شد موارد در زادگاه خود. این Balik Probinsya برنامه ایجاد شده توسط Duterte خود را در حمایت از او دستیار سناتور بونگ برو شد و در نهایت به حالت تعلیق درآمد.

دولت در نهایت نیاز به تست PCR برای بازگشت کارگران فیلیپینی در خارج از کشور و به صورت محلی-رشته افراد سفر به زادگاه خود.


فیلیپین است که در یک موقعیت بهتر از آن را در ماه فوریه در نظر COVID-19 امکانات درمان PPE مجموعه تست و لطف IATF و NTF مقامات بخش خصوصی سلامت و کسب و کارهای مدنی و گروه هایی که در لباس پوشیدن.

اما این کشور در حال حاضر نقش گرفتن در برابر شانس است که می تواند ساخته شده است کوچکتر با زود اقدام قاطع از قدرتمند ترین مرد در کشور است. – با گزارش از Bonz Magsambol/Rappler.com

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000gates of olympus oyna