بیماری همه گیر در نظر گرفتن تلفات در آب و هوا و اقلیم سازمان دیده بان – U. N.

WMO. A view of the building of the World Meteorological Organization on August 8, 2019 in Geneva. File photo by Fabrice Coffrini/AFP

WMO. نمایی از ساختمان سازمان جهانی هواشناسی در 8 اوت سال 2019 در ژنو است. فایل عکس توسط فابریس Coffrini/AFP

ژنو, سوئیس – هواشناسی اندازه گیری کاهش یافت در میان COVID-19 گیر سازمان ملل متحد گفت: پنج شنبه, مه 7 هشدار دهنده از تاثیر بر روی آب و هوا و پیش بینی آب و هوا و جوی نظارت مورد استفاده برای پیش بینی بلایای طبیعی است.

سازمان جهانی هواشناسی هشدار داد که اندازه گیری های گرفته شده از هواپیما تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته در طول بحران به طور متوسط از 75 درصد به 80 درصد است.

این WMO گفت: آن هواپیما اطلاعات هواشناسی رله برنامه که با استفاده از سنسور در هیئت مدیره پروازهای تجاری و دیگر هواپیما معمولا تولید بیش از 800,000 با کیفیت بالا مشاهدات در هر روز از جمله از درجه حرارت و سرعت همراه با اطلاعات زمانی.

اما رمان coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 260,000 مردم در سطح جهان گرفته است تلفات سنگین در صنعت هواپیمایی به عنوان مستند اقدامات و محدودیت های مسافرتی مبتنی پرواز در سراسر جهان است.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت: برخی از مناطق شد ضربه سخت تر از دیگران با نیمکره جنوبی نشان از دست دادن هواپیما-بر اساس مشاهدات هواشناسی از نزدیک به 90 درصد است.

در همان زمان سطح مبتنی بر مشاهدات آب و هوا نیز کاهش یافته است به خصوص در آفریقا و بخش هایی از آمریکای جنوبی و مرکزی که در آن بسیاری از ایستگاه های در حال اجرا به صورت دستی.

این نگرانی WMO گفت و اشاره کرد که این داده ها معمولا وارد شده با آن جهانی رعایت سیستم حیاتی را فراهم می کند مشاهدات استفاده می شود برای تهیه آب و تجزیه و تحلیل پیش بینی های مشاوره و هشدارهای.

“اثرات تغییر آب و هوا و میزان رشد از آب و هوا-حوادث مرتبط ادامه” WMO رئیس Petteri Taalas در بیانیه ای گفت.

وی با اشاره به طوفان هارولد که در ماه گذشته ترک یک دنباله از تخریب در سراسر 4 جنوب اقیانوس آرام در جزیره ملل و ادعا کرد که بیش از دو ده زندگی می کند.

“رویکرد ما به عنوان کومودو این COVID-19 همه گیر به شمار چالش اضافی” Taalas گفت: تاکید بر آن بود که “ضروری است که دولت توجه خود را به ملی هشدار و آب و هوا مشاهده كرد.”

WMO گفت که خیلی از جهانی مشاهده سیستم با استفاده از ماهواره و زمینی شبکه های بودند یا تا حدی یا به طور کامل خودکار و به همین دلیل انتظار می رود برای ادامه کارکرد “مهم بدون تخریب برای چند هفته.”

اما هشدار داد که اگر همه گیر میکشد و در “از دست رفته تعمیر و نگهداری و تامین کار و از دست رفته redeployments تبدیل خواهد شد از افزایش نگرانی است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de