همه گیر نرخ رشد در آمریکا شروع به سطح برای اولین بار

نرخ که در آن CCP ویروس همه گیر است که در ایالات متحده آغاز شده است به سطح برای اولین بار کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مشاور دبورا Birx اعلام کرد در مارس 10.

“چه بوده است تشویق … ما برای اولین بار است که در ایالات متحده ما در حال شروع به سطح در فاز لگاریتمی مانند ایتالیا را حدود یک هفته پیش” Birx گفت: در کاخ سفید است.

لگاریتمی فاز Birx مراجعه کننده به یک نمایش تصویری از چگونه به سرعت تعداد کل موارد دو برابر بیش از زمان. Birx اشاره کرد که درست است با توجه به این نشانه های مثبت از نیویورک شهرستان, کانون شیوع در ایالات متحده است.

“به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی آنها بیش از 50 درصد از موارد ما و 50 درصد از موارد جدید,” Birx گفت. “است که به طور چشمگیری تغییر کرده به دلیل تاثیر از آنچه شهروندان نیویورک و نیوجرسی و در سراسر کانکتیکات و در حال حاضر آیلند انجام می دهند واقعا تغییر این دوره از این همه گیر و واقعا تغییر مسیر از موارد جدید.”

مسطح نرخ رشد است که در خط با یک مدل تجدید نظر شده کاخ سفید متکی که در حال حاضر پیش بینی کرد که حداقل 60 ، 000 مردم ممکن است مرد از COVID-19 در ایالات متحده است. این رقم به شدت پایین تر از 100.000 طرح ریزی کاخ سفید اطلاع عموم چندی پیش.

Birx هشدار داد که در حالی که نرخ رشد در کاهش وقوع است که هنوز هم در اوج آن است. او را تشویق آمریکایی ها به ادامه فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل و همچنین به عنوان محلی اقدامات است.

“این واقعا در مورد نشانه های دلگرم کننده است که می بینیم. به عنوان تشویق آنها به عنوان ما را دیده اند اوج” Birx گفت. “و به این ترتیب هر روز ما نیاز به ادامه به انجام آنچه که ما دیروز و هفته قبل و هفته قبل از آن به دلیل این است که آنچه در پایان در حال رفتن به ما را در اوج و پایین طرف دیگر.”

ایالات متحده گزارش داد حدود 500000 مورد تأیید حزب کمونیست چین (CCP) ویروس در آوریل 10, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 18000 نفر تسلیم به COVID-19 در ایالات متحده است.

هر دو Birx رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این که نرخ مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده است که به مراتب پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر هنگامی که تنظیم جمعیت.

“در میان غم و اندوه و درد ما شاهد نشانه های روشن است که ما استراتژی تهاجمی است که صرفه جویی در تعداد بی شماری از زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور گفت که تعدادی از زندگی است “وحشتناک” نشانه هایی از امید از نیویورک که در آن خالص تعداد واحد مراقبت های ویژه (ICU) پذیرش کاهش برای اولین بار از زمان آغاز شیوع.

“که معمولا نشانه آن است که آن را به عنوان در نزولی منحنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“در سراسر کشور تعداد موارد جدید در هر روز است مسطح قابل ملاحظه ای نشان می دهد که ما در نزدیکی قله و ما استراتژی جامع کار” رئیس جمهور اضافه شده است. “اضافه کاری دستورالعمل های ما به سرعت در حال گسترش کاهش میزان موارد جدید بسیار قابل ملاحظه ای خواهد شد و در نتیجه در کمتر از بستری شدن در بیمارستان.”

نیویورک بیمارستان های ثبت شده بیشتر COVID-19 بيمار ترک ويژه از کسانی که وارد یک شبه و در نتیجه خالص منفی از 17 پذیرش در 9 آوریل. در همان روز سخت ترین-آمار دولتی در کشور شاهد افزایش خالص در بستری از فقط 290 دیگر نشانه آن است که دولت در یا در نزدیکی اوج شیوع.

هر مدل دولت متکی به تصمیم گیری ثابت کرده اشتباه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: از جمله بنیاد گیتس-بودجه IHME دانشگاه کلمبیا و مک کینزی.

“واقعی منحنی بسیار پایین تر از هر کدام از آنها پیش بینی شده,” او گفت:, با اشاره به افزایش اوج و سقوط از بستری شدن در بیمارستان و معیارهای دیگر.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de