همه گیر به شمار یک چالش متفاوت به جزایر آندامان

به سختی ساعت پس از A&N سلیمان اعلام شد, تاج, رایگان, یک مرد آزمایش مثبت برای ویروس. این واقعیت که او یک مقام دولتی درگیر در خدمات ضروری است و به احتمال زیاد ساخته شده اند و تماس های گسترده در این دوره از کار خود را قرار داده است پورت بلر در چنگال اضطراب.تعداد کل از coronavirus موارد مثبت در این جزیره در حال حاضر در 12 و چهار نقاط اعلام شد و مهر و موم شده در پورت بلر منطقه است.

“تا کنون ما از جمع آوری بیش از 1600 نمونه برای آزمایش های بیشتر از پورت بلر. با 12th, مورد, ما amped تا امکانات قرنطینه در GB شلوار بیمارستان دولتی با 60 تخت و اتاق 10. ما حتی خواست بیمارستان های خصوصی برای کمک به ما در مهار شیوع این بیماری می گوید:” Dr خوابیدن روی گره افسر COVID19 در Andaman and Nicobar Islands.

ویروس و بومی قبایل

شیوع ویروس آورده Jarawa, Onge بزرگ Andamanese و Sentinelese قبایل بومی جزایر به تمرکز دوباره. این Jarawas با جمعیت 500, جان سالم به در سرخک دو بار به علت تماس با جهان خارج است.

امروز Jarawas زندگی در Jawara قبیله ای رزرو گسترش است که از جنوب Andaman به وسط Andaman. آندامان تنه جاده (ATR) است که از طریق کاهش ذخیره می سازد قبایل بسیار آسیب پذیر برای تماس با ما از دنیای بیرون از این رو قرار دادن خطر اضافی در پایین خود ایمنی است که باعث می شود آن را آسان تر برای هر نوع ویروس به درایو قبیله به انقراض است.

اگر چه دیوان عالی کشور حکم دادگاه در سال 2002 اعلام کرد که Andaman تنه جاده باید بسته کاروان هنوز هم رفت و آمد از طریق بانک.

“تا کنون شده است وجود دارد هیچ خطر به Jarawas در جنوب و وسط Andamans. مشکل ناشی زمانی که جمعیت مهاجر می آید در تماس با Jarawas. دولت باید اطمینان حاصل شود که مهاجران را در تماس با قبایل برای جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه می گوید:” Manish Chandi یک محقق با Andaman and Nicobar محیط زیست تیم.

وقتی پرسیده شد که در مورد بسته شدن ATR در نور گیر این گره افسر گفت که تنها خودروهای دولتی تامین کالاهای اساسی رفت و آمد از طریق ATR در حال حاضر.

“ما در مشورت با Andaman Adim Janjati Vikas برای samiti برای حفاظت از قبایل از ویروس و راه اندازی یک بغل اواسط همسران در مورد احتمال شیوع در کشورهای Andamans” دکتر Roy اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im