همه گیر و یا نمی کانادا هنوز هم چهره بحران آب و هوا — و تیک تاک ساعت است

تا به حال همه چیز کار می کرد متفاوت دولت لیبرال پس از انتخابات در دستور کار ممکن است شروع به شکل گرفتن این بهار با بودجه متمرکز در مقابله با تغییر آب و هوا.

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرصت از دست رفته در حال حاضر. اما در پاسخ به بحران اقتصادی در آورده با جهانی همه گیر است ارائه دولت با فرصت های جدید برای مبارزه با تغییر آب و هوا و لیبرال ها ممکن است در نظر گرفته که چگونه به خوبی آنها دست گرفتن این لحظه.

تا به حال شده است وجود دارد یک بودجه این بهار, این احتمال را شامل اشاره ای به برخی از حداقل دو طرح که در حال حاضر بخشی از دولت همه گیر پاسخ: یتیم به خوبی پاکسازی و مربوط به آب و هوا افشای مالی.

با آلبرتا اقتصاد در حال حاضر در نیاز مبرم به کمک های, کمک های فدرال برای این کار از تمیز کردن رها چاه های نفت و گاز تحت نظر گرفتن قبل از COVID-19 و شیب کاهش قیمت نفت را عمیق تر آسیب در ماه مارس است. به آدرس تمام کسانی که چالش های لیبرال ها اعلام 1.7 میلیارد دلاری در بودجه برای ولز در ماه آوریل به عنوان بخشی از یک بسته امداد است که همچنین شامل جدید کمک به شرکت های کاهش انتشار کربن.

محیط زیست به نظر می رسید برای تایید. بنابراین آلبرتا برتر جیسون کنی. اما خواسته برای کمک بیشتر ادامه داشت.

رشته های متصل

زمانی که ترودو دولت این هفته اعلام کرد برنامه ای برای ارائه وام به شرکت های بزرگ و متوسط کارفرمایان (از جمله تولید کنندگان نفت و گاز) آن گفت که هر گونه استقراض خواهد آمد با شرایط — از جمله نیاز به “انتشار سالانه مربوط به آب و هوا افشای گزارش … از جمله چگونه آینده خود را عملیاتی خواهد کرد حمایت از پایداری زیست محیطی و اهداف ملی آب و هوا.”

طرفداران آب و هوا افشا — در میان آنها مارک کارنی, رئیس سابق بانک مرکزی کانادا — باید به نام شرکت برای عموم حساب چگونه کسب و کار خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد در آینده با هر دو سیاست های دولت برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و واقعی اثرات تغییر آب و هوا. در تئوری چنین آشکار خواهد فشار سرمایه گذاران به فشار شرکت را سازگار با محیط زیست تصمیم گیری.

در 2015, هیئت ثبات مالی بین المللی بدن ایجاد شده توسط G20 راه اندازی یک نیروی کار و آب و هوا و افشای ریاست مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک است. که نیروی کار آمد با توصیه هایی در سال 2017. در ماه ژوئن گذشته دولت لیبرال خود متخصص پانل در “پایدار سرمایه گذاری” — به ریاست Tiff Macklem به تازگی منصوب بانک مرکزی کانادا — توصیه به دولت “تعریف و دنبال یک کانادایی رویکرد به اجرای” آن توصیه.

قرار دادن یک چرخش سبز در شرکت کمک

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر ارائه برخی از سطح آب و هوا افشای یک مطالعه توسط خبره حسابداران حرفه ای کانادا در سال 2019 در بر داشت که 98 درصد از شرکت های شامل درجاتی از افشای مالی خود را براده. اما فقط یک شرکت در CPA بررسی شد جلسه کارگروه پیشنهاد شده استاندارد.

این هفته اعلام ممکن است کمک به پا زدن شروع به آن را تغییر دهید.

اتصال مانند یک بیماری بدون شک همچنین باعث می شود آن را آسان تر به لحاظ سیاسی به فروش همه گیر وام سیاست به رای دهندگان leery استفاده از بودجه عمومی برای حمایت از شرکت های بزرگ به خصوص تولید کنندگان نفت و گاز.

اما لیبرال ها امیدوار کننده برای اعمال شرایط دیگر مربوط به چیزهایی مانند اجرایی پرداخت قراردادهای معامله و سود سهام. چنین چیزهایی ممکن است به نظر می رسد مانند ساده علت سعی و کوشش که پراکنده بودجه عمومی اما با تغییر آب و هوا نیز در حال حاضر به نظر می رسد به واجد شرایط به عنوان یک اصل مورد توجه است.

‘شتاب تغییر’

لیبرال ها باید با در نظر گرفتن استفاده از فرصت های دیگر به فشار برای تغییر گفت استوارت Elgie بنیانگذار و صندلی هوشمند رفاه موسسه.

“آب و هوا افشای یکی از راه های خوب از شتاب تغییر به یک آب و هوا-هوشمند, اقتصاد,,” او گفت:. “آنها همچنین باید به دنبال راه هایی برای کراوات اقتصادی کمک به بهبود عملکرد زیست محیطی.”

به عنوان مثال Elgie نقل از نجات از آمریکای شمالی صنعت خودرو در سال 2009 که باراک اوباما در ایالات متحده استفاده می شود به فشار برای افزایش بهره وری سوخت استاندارد.

نتیجه این شد یک صنعت است که مسلما هر دو رقابتی تر و بیشتر سازگار با محیط زیست.

یک “سبز recovery’

به عنوان میزان خسارت اقتصادی ناشی از COVID-19 روشن تبدیل شده است شده اند وجود دارد تماس به دنبال یک “سبز بازیابی” برای دولت تمرکز خود را بازسازی تلاش و اقتصادی در مبارزه با تغییر آب و هوا. که باقی می ماند و بزرگترین فرصت در اینجا برای رانندگی بسیار مورد نیاز تغییرات.

اما آن را نیز مشخص نشده است که دولت قادر خواهد بود برای شروع به دنبال بهبود برنامه. کانادا هنوز در اورژانس فاز و افراد و کسب و کار نیاز به کمک برای دریافت از طریق بحران کنونی است.

حتی در کوتاه مدت وجود خواهد داشت شانس را برای مقابله با این آب و هوا تهدید — که هنوز هم با ما بود یک بار این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

یک دوچرخه خط در Laurier خیابان در اتاوا. این بیماری همه گیر در حال رانندگی یک بحث در مورد جایگزین های ایمن تر به جرم حمل و نقل; برخی از آنها نشان می دهد دولت صندوق اختصاصی دوچرخه سواری و راه رفتن در راهروها. (CBC)

در اخیر کاغذ سفید سیاست تحلیلگران و مشاوران رالف Torrie و سلین Bak پیشنهاد 2 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به شهرستانها ایجاد “دائم دالان … برای مردم پیاده روی و دوچرخه سواری به محل کار و مدرسه در حالی که حفظ فاصله فیزیکی.” در این میان از یک بیماری همه گیر از جمله راه می دهد برخی از مردم امن تر راه را در اطراف. در دراز مدت حفظ آن دالان را ترویج سازگار با محیط زیست حمل و نقل.

برندان هیلی سیاست مدیر در بهره وری کانادا پیشنهاد کرده است که تلاش برای افزایش بهره وری انرژی در خانه ها و کسب و کار هنوز هم می شود دنبال کرد و در طول زمان از فاصله فیزیکی — مانند آموزش آنلاین برای “ساختمان سبز مهارت های” مجازی و انرژی ارزیابی.

هیلی همچنین بر نیاز به طرح در حال حاضر به طوری که دولت ها و کسب و کار می تواند آماده به حرکت می کند هنگامی که آن را زمان شروع اجرای طرح بازیابی. Elgie همچنین اشاره می کند که به روز رسانی کدهای ساختمان — در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط شورای ملی تحقیقات — می تواند کمک به قاب آینده محرک هزینه های مسکن.

لیبرال ها نیز وعده داده شده در پاییز گذشته به توسعه تغییر آب و هوا پاسخگویی قانونی که تنظیم الزام به اهداف و ایجاد ثالث نظارت — یک وعده است که لزوما نباید کنار می شود توسط یک بیماری همه گیر.

هر چند COVID-19 به وضوح تبدیل به یک تاریخی بحران لیبرالها هنوز هم در مواجهه با یک سیاسی و اخلاقی ضروری برای مقابله با تغییر آب و هوا. جاستین ترودو دولت ممکن است تعریف شده توسط چگونه از آن دسته این ویروس و اثرات آن, اما بعید است که به معاف شود یا با حامیان خود و یا توسط مورخان اگر تهدید به سیاره فراموش شده است در این فرآیند است.

تنظیم برنامه بودجه ممکن است لازم. اما 2050 — سال زمانی که کانادا قرار است برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای — گرفتن نیست هر بیشتر دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de