همه گیر Coverup می درخشد نور را در پکن الگوی فریب: گزارش

چین را شکست حاوی CCP ویروس در معرض رژیم های فریبنده طبیعت به دنیا نشان داد که می توان آن را در مورد عواقب مرگبار, با توجه به گزارش منتشر شده توسط یک گروه اخلاق پزشکی منتشر شده در مارس 5.

به نادرست از این ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان سازگار با تاکتیک حزب کمونیست چین (CCP) مستقر در گذشته: رد کردن تبلیغ دروغ و سپس سرمایه گذاری در سود گفت: آمریکا مبتنی بر اخلاق گروه پزشکان در برابر مجبور برداشت عضو (DAFOH) خواستار اقدامات یک “فریب پروتکل.”

این الگوی تکرار است بیش از چند دهه گذشته به عنوان رژیم چین مرتکب نقض حقوق بشر و جامعه بین المللی تماشا.

در این بیماری همه گیر “انشعابات CCP اقدامات در رابطه با این ویروس در حال حاضر شاهد در هر گوشه از جهان” با توجه به گزارش.

“تاریخ خود را تکرار می شود با COVID-19 اما [با] مراتب بیشتر و به مراتب بیشتر و پیامدهای جدی” DAFOH معاون راب خاکستری گفت: در این گزارش مجازی انتشار رویداد در روز سه شنبه.

دو ویروس ها

Li Wenliang این چشم پزشک مواخذه توسط پلیس برای “شایعه طلبی” پس از او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در مورد این ویروس بود اما آخرین whistleblower هدفمند توسط پکن شدیدی سانسور در این گزارش اشاره کرد. Li قرارداد این ویروس از یک بیمار او درمان شد و بعد از آن درگذشت.

شبیه به بحران کنونی مقامات چینی نکردن اطلاعات در اوایل هفته سارس (سندرم حاد تنفسی) شیوع در سال 2002 و نه هشدار عمومی برای ماه می باشد. برجسته نظامی چینی جراح جیانگ Yanyong خدمت 45 روز در زندان برای تلاش های خود را برای انتشار مقامات coverup. پس از وقوع است که به ده ها کشور و سازمان بهداشت جهانی به روز بین المللی بهداشت و درمان مقررات برای تقویت سلامتی و ارتباطات نیاز کشور به اطلاع آژانس سازمان ملل متحد از هر گونه سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

جیانگ یک دریافت کننده رامون مگسیسی جایزه خود را outspokenness شده رو ادامه آزار و اذیت توسط مقامات در طول سال. در حال حاضر 88 او همچنان تحت بازداشت از آوریل 2019 پس از او نوشت: مقامات خواستار یک “ارزیابی مجدد” از سال 1989 میدان تیان آن من طرفدار دموکراسی تظاهرات که رژیم خرد شده را با تانک و اسلحه.

“به نظر می رسد که صحبت کردن در برابر CCP را روایت در طی مراحل اولیه یک اپیدمی یا همه گیری نتیجه[s] در یک جمله زندگی در یک فرم و یا دیگری” در این گزارش اعلام کرد.

پزشکی سوء استفاده

مشابه سیستماتیک انکار و فریب را عود در چین زمینه های پزشکی بیش از دو دهه گذشته و می تواند به تحمیل آسیب بیشتر باید آن ادامه دارد بر اساس این گزارش.

از سال 2006 گزارش ظاهر ادعا که رژیم چین بود برداشت ارگان از زندانیان عقیدتی به انجام انتفاعی عمل جراحی پیوند.

در ماه ژوئن گذشته مستقل مستقر در لندن دادگاه به این نتیجه رسیدند پس از بررسی نوشته شده شواهد و شهادت شاهد است که چنین دولت-تحریم شیوه های گرفته شده برای سال “در مقیاس قابل توجهی” — یک عمل “نشان دهنده” نسل کشی.

دادگاه تعیین می شود که منبع اصلی ارگان ها می آید از زندانی پزشکان از تمرین معنوی فالون گونگ که تحت شدید در سراسر کشور آزار و اذیت از سال 1999.

عدنان شریف DAFOH وزیر امور خارجه همچنین برجسته کردن اخبار اخیر از دو بيمار مسن مبتلا به این ویروس در چین که دریافت ریه پیوند.

“چه CCP واقعا می خواستم به نشان می دهد علمی درخشش به عنوان اولین کشور برای انجام پیوند ریه در این تنظیم, اما آنچه در آن واقعا نمی شد … این پرسش در ارگان, منابع,” او گفت: در پنج شنبه, رویداد, نقشه کشی توجه به طرز مشکوکی کوتاه صبر کنید فردا—سه روز—برای پیدا کردن تطبیق اندام برای افراد مسن و بیماران است.

پس از 2015 رژیم چین را حفظ کرده است که تمام پیوند اعضا انجام شده با ارگان های جمع آوری شده از طریق اهدای داوطلبانه سیستم. اما یک 2019 BMC اخلاق پزشکی مطالعه نشان داد که رژیم چین احتمال جعل آن اهدای عضو داده ها با استفاده از یک تابع درجه دوم. این فقط یک مثال دیگر از رژیم داده, مانور Shariff گفت.

TOPSHOT-CHINA-HEALTH-VIRUS
دو کودک با پوشیدن ماسک صورت استراحت در طول سفر خود را به دیوار بزرگ چین در پکن در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است. (وانگ ژائو/خبرگزاری گتی ایماژ)

هشدار در برابر سکوت

DAFOH گفت که سکوت در برابر چنین حقوق بشر تراژدی—خود را در یک فرم از انکار—دارای پیامدهای آن: جرم حبس از Uyghurs در چین و شمال غربی منطقه سین کیانگ خرس نشانه های آزار و اذیت فالون گونگ; چین فراگیر فن آوری نظارت در حال گسترش در خارج از کشور; و نادرست اطلاعات منتشر شده در طول زمان شیوع این گزارش اشاره کرد.

آماری مدل سازی های شاهدان عینی و اسناد به دست آمده توسط Epoch Times نشان داده اند که مقامات چینی در حال underreporting virus عفونت و مرگ و میر.

عدم حاوی ویروس در درون مرزهای آن چینی رژیم و سپس اقدام به توزیع مجدد خود را به عنوان جهانی بهداشت, رهبر, صادرات عام و تجهیزات پزشکی به کشور در حالی که راه انداختن یک مهاجم کمپین دروغ در رسانه های اجتماعی و رسانه های دولتی برای منحرف کردن مقصر.

“طبیعت قصد و اقدامات CCP دیگر باید اجازه داده شود همچنان ادامه دارد” این گزارش اعلام کرد. “CCP است که بزرگترین و جدی ترین ویروس از همه” آن گفت: “به نقل از یک سخنرانی از چن Guangcheng یک کور, چینی, وکیل حقوق بشر که از فرار به ایالات متحده در سال 2012 در میان مقامات نظارت است.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de