همه گیر نفع بازی می تواند گرفتار جدید سازمان تنظیم مقررات و اقدامات — اما نه به زودی

این آژانس درآمد کانادا در حال برنامه ریزی اقدامات جدید برای چک کردن در کانادا دریافت مزایای اضطراری در طول COVID-19 بحران است.

اما مقامات می گویند back-end “پاک کردن” به طور بالقوه جعلی ادعا می کند سود وعده داده شده توسط دولت فدرال سیاستمداران — از جمله نخست وزیر جاستین ترودو — در واقع نمی خواهد اتفاق می افتد تا در سال آینده مالیات واصل شده است.

CBC News آموخته از اقدامات جدید از یک جلسه با مسئولان سازمان تنظیم مقررات و مقامات. پژوهش را تحت شرایط است که نظرات نمی توان به افراد خاص است.

در اوایل این ماه, CBC News در گزارش موارد کانادایی ادعا کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) حتی اگر آنها واجد شرایط نیست.

در طول جلسه مقامات سازمان تنظیم مقررات تکرار آنچه فدرال سیاستمداران باید گفت بیش از یک بار — که آنها باور دارند که بسیاری از کانادایی ها صادق هستند. یکی رسمی تایید کرد که تقلب در نرخ این 35 میلیارد دلار برنامه می تواند بالاتر از اکثر برنامه های فدرال و می تواند به دو یا سه درصد است.

و کانادایی که نادرست خود CERB برنامه های کاربردی ممکن است در صورت هر گونه عواقب دروغ گفتن است. سازمان تنظیم مقررات گفته خود “اصلی خط دفاع” خواهد بود به سادگی پنجه بازگشت پول هر یک مدعی بود حق دریافت خواهید کرد.

سازمان تنظیم مقررات می خواهد به دانستن زمانی که شما مشغول به کار

کارفرمایان خواسته می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارکنان خود را در این سال است.

سازمان تنظیم مقررات است که هنوز نهایی برنامه ای برای دریافت جزئیات بیشتر از چقدر کارکنان پرداخت شد به صورت ماهانه در طول COVID-19 شیوع. در یک سال نرمال به سازمان تنظیم مقررات را تنها سالانه کل.

CERB گیرندگان قرار دارند مجبور به توقف کار به دلیل همه گیر اگر چه آنها می توانید درآمد تا $1000 در ماه در حالی که دریافت بهره مند شوند.

یک مقام گفت که جزئیات دستمزد اطلاعات اجازه می دهد آنها را برای بررسی ادعا می کند سود.

“قرار می دهد که ما در یک موقعیت واقعا قوی زیرا ما می توانیم نگاهی به درآمد خود را بر اساس ماه و ما می توانید مقایسه کنید که به خود CERB ادعا می کند … و ما می توانید ببینید … [اگر آنها] آنها درآمد بیشتر از 1000 $در ماه مارس و یا 1000 $در ماه آوریل شد و آنها ادعا کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند در همان زمان.”

جدید تایید برای ‘معرض خطر’ موارد

مقامات همچنین گفتند که به تازگی معرفی جدید تایید روش برای برنامه های کاربردی پرچم به عنوان “در معرض خطر”.

برای مثال به گفته یکی از مقامات ارشد سازمان تنظیم مقررات رسمی یک “بسیار پیر فرد” که امر برای CERB ممکن است خواسته می شود برای کسب اطلاعات بیشتر — از آنجا که آن را کمتر احتمال دارد که فرد را تا به حال کار به از دست دادن.

هر کسی که نرم افزار این است که پرچم به عنوان در معرض خطر خواهد نیاز به تماس با یک شماره تلفن رایگان به نرم افزار پردازش شده است.

“در یک مورد نادر, شما در حال رفتن به افرادی که نمی توانند خود را کامل نرم افزار به دلیل زمانی که ما آنها را فشار دهید در برخی از اطلاعات معلوم است که آنها واجد شرایط” این مقام گفت.

که حفاظت از این است که علاوه بر آنچه سازمان تنظیم مقررات تماس خود را “خط اول دفاع” — خودکار انجام می شود در تمام CERB متقاضیان است. مقامات می گویند این تضمین می کند که نرم افزار نیست که ساخته شده به نام کسی است که مرحوم زیر 15 سال و یا زندانی در یک موسسه فدرال.

ماه گذشته, اما, رادیو کانادا گزارش داد که حداقل دو CERB پرداخت فرستاده شدند و به زندان های استان در کبک. پرداخت گرفتار شده بودند توسط اصلاحات مقامات.

‘پایان’ تأیید می آید در سال آینده

فدرال مقامات قول داده اند که کار بیشتری انجام خواهد شد در آینده به اطمینان حاصل شود که کسانی که دریافت CERB باید گرفتن آن را.

“ما می دانستیم که وجود خواهد داشت یک نیاز به تمیز کردن پس از این واقعیت به بعد از موارد جعلی و ما انجام خواهد داد که” ترودو روز سه شنبه گفت.

سازمان تنظیم مقررات گفت که بسیاری از آن کار اتفاق خواهد افتاد در ژانویه و فوریه زمانی که سازمان تنظیم مقررات شروع به دریافت T4 اطلاعات از کارفرمایان است که به طور خلاصه افراد درآمد. سازمان تنظیم مقررات خواهد شد و سپس مقایسه کنید که به CERB ادعا می کند.

“بسیاری از عقب پایان اعتبار است که قصد ندارم به اتفاق می افتد تا زمانی که اصل مالیات از سال آینده” رییس سازمان تنظیم مقررات گفت: با توجه به CBC News.

مقامات فدرال باید اشاره کرد که به طور کلی دولت باید برنامه های تقلب در نرخ کمتر از یک درصد است. سازمان تنظیم مقررات و مقامات می گویند که آن را بیش از حد به زودی به آنچه که تقلب در رای خواهد بود برای CERB.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد برنامه ما فکر می کنم در مورد یک مخاطره آمیز برنامه ما در حال فکر کردن شاید 2 درصد شاید 3 درصد” یک مقام ارشد گفت.

مردم خط در یک سرویس کانادا در مونترال در پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

محدود عواقب عدم صداقت

سازمان تنظیم مقررات و مسئولان گفت: اگر مردم به دریافت سود پول آنها سزاوار نیست هدف خواهد بود برای به دست آوردن پول است.

“من فکر می کنم تمرکز ما خواهد بود در مورد گرفتن پول و واقعا در مورد اینرو گفت:” مقام.

رسمی پیشنهاد شده است که بسیاری از کسانی که در دو-شنا — با دریافت هر دو CERB و EI به عنوان مثال — انجام داده اند اشتباه است.

فدرال اشتغال وزیر کارلا Qualtrough همچنین گفت: قدرت و سیاست, میزبان وسی Kapelos که برای هر دو CERB جدید و همه گیر سود برای دانش آموزان تاکید بر خواهد بود گرفتن پول از متقاضیان فاقد شرایط لازم.

“وجود دارد را نمی توان مجازات و ما قصد داریم به مجازات مردم اگر آنها را در ایمان خوب است,” او گفت:. “اما در پایان روز وجود ظلم در پایان این روند و ما کشف خواهد شد که همه را.”

تماشا کنید: اشتغال وزیر کارلا Qualtrough در CERB تقلب

اشتغال و توسعه نیروی کار وزیر کارلا Qualtrough مورد بحث چگونه اضطراری بهره مند ادعا می کند در حال پردازش و همچنین به عنوان زمانی که دانش آموزان انتظار می رود CESB در حساب های بانکی خود را. 8:11

در روز دوشنبه سازمان تنظیم مقررات معرفی یک گزینه جدید در آن “من سازمان تنظیم مقررات حساب” پورتال آنلاین به آن را آسان تر برای مردم را به پرداخت مزایای آنها می خواهند به بازگشت. آنها می تواند شامل افرادی که به طور تصادفی دریافت هر دو EI و CERB و همچنین به عنوان کسانی که باید بدست یک شغل و دیگر واجد شرایط برای CERB گفت: یکی رسمی.

در روز اول این گزینه در دسترس بود حتی بدون سازمان تنظیم مقررات تبلیغات آن نزدیک به 15,000 بازپرداخت ساخته شد, او گفت:.

“کانادایی ها صادق هستند و ما می خواهیم به آن را آسان برای آنها را به بازپرداخت آن را اگر تبدیل شدن آنها فاقد شرایط لازم” او گفت:.

مشکل برنامه هنوز در حال پرچم می گویند مقامات

گزارش سازمان ملی پست گفت که فدرال کارگران گفته شده بود به چشم پوشی از تقلب و که برخی از 200,000 نفع برنامه های کاربردی بوده است پرچم به عنوان احتمالا جعلی است.

که شکل نادرست Qualtrough گفت: قدرت و سیاست.

“من نمی توانم به شما پاسخ قطعی در هر روز وجود دارد اما در حال حاضر 200,000 قرمز پرچم ادعا می کند که در حال پرداخت است که نباید” او گفت:.

Qualtrough همچنین پرسیده شد که آیا کارکنان وزارت او گفته شده بود نه برای تحمیل “توقف پرداخت” سفارشات حتی اگر آنها را به فعالیت های مشکوک.

“من نمی خواهید به گرفتار در, زبان, اما ارشاد قطعا داده شده در این راستا بله,” او گفت:.

سازمان تنظیم مقررات مشترک برخی از هدایت آن را به مرکز تماس کارکنان.

‘”شما وجود دارد برای کمک به مردم در این زمان سخت” می خواند داخلی بخش یادداشت.

این یادداشت همچنین اشاره می کند که هنوز هم وجود دارد الزامات واجد شرایط بودن برای CERB: “[P]اجاره مطمئن شوید که تماس گیرنده می تواند گواهی دادن در ایمان خوب است که آنها با الزامات تعیین شده در این برنامه است.”

این یادداشت همچنین می گوید که کارمندان باید اجازه تماس گیرنده می دانم که اگر آنها دوباره استخدام و یا کسب بیش از $1,000 آنها را مجبور به بازپرداخت مزایای.

“قطعا موضع ما [این است که] اگر کسی است که به وضوح واجد شرایط و وجود شواهد روشن است که آنها نمی توانند ما را نمی خواهند که فرد به CERB اگر وجود شواهد روشن است که گفت:” ارشد سازمان تنظیم مقررات رسمی.

بیش از 7.8 میلیون نفر را برای اعمال CERB به عنوان از آوریل 10, با توجه به آمار دولت.

خیلی از کار تایید CERB ادعا خودکار است اما بیشتر کار هنوز هم باید انجام شود گفت: ارشد سازمان تنظیم مقررات رسمی.

“ما را به استفاده بیشتر مردم برای تأیید قطعا ما خواهد شد. همه این برنامه ها هزینه پول است.”

سازمان تنظیم مقررات کل شعبه است که معاملات با تایید او گفت: و در این سال تمرکز خود را بر همه گیر اقدامات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de