پان کارت, مقالات زمین نیست اثبات تابعیت: Gauhati دادگاه عالی

گواتی: این Gauhati دادگاه عالی روز چهارشنبه رد درخواست ثبت شده توسط یک زن 50 ساله زن, به دنبال ترمیم تابعیت او بر اساس 15 اسناد از جمله پان کارت و لیست رای دهندگان داشتن نام پدر و مادر او تولید شده توسط او.

نیمکت دادگستری Manojit Bhuyan و عدالت Parthivjyoti Saikia رد دادخواست از Jabeda بگوم این ادعا که او “موفق به اثبات ارتباط با پیش بینی پدر و مادر و بینی برادر”.

15 اسناد که درخواست ارائه شده به دادگاه خارجی شامل پان کارت و سهمیه کارت دو بانک passbooks این NRC جزئیات پدرش Jabed علی, لیست رای دهندگان که در آن نام او را پدربزرگ و مادربزرگ ، والدین و او همراه با شوهرش منتشر شد و چندین زمین درآمد رسید.

برای اثبات تابعیت و برای گنجاندن در ثبت ملی شهروندان (NRC) در آسام متقاضیان قرار است به ارائه هر یک از 14 اسناد و مدارک صادر شده قبل از مارس 1971.

هر چند Jabeda بگوم تا به حال ارائه برخی اسناد و مدارک از پدرش قدمت آن به سال 1966 خارجی دادگاه در سال 2018 اعلام کرد این زن به یک تبعه خارجی به عنوان او موفق به اثبات پیوندی با پدرش. دادگاه هم موافقت با دادگاه حکم در روز چهارشنبه.

در غیاب یک گواهی تولد زن به حال ارائه یک گواهی نامه از او ایجاد کرد headman که به نام پدر و مادر و محل تولد. آن پذیرفته نشده بود توسط دادگاه به عنوان دادگاه عالی.

خانواده نتواند به ذکر شده در NRC
این خانواده تا به حال نیز موفق به دریافت نام خود را در ملی ثبت نام از شهروندان که در منتشر شد 2019. آنها نمی تواند رای نیز به عنوان هر دو زن و شوهر مشخص شد “تردید رای دهندگان” در فهرست رای دهندگان.

این تردید رای دهندگان (D-رای دهندگان) هستند یک دسته خاص در آسام که تابعیت اعتبار مورد سوال قرار گرفته بودند در شناسایی و اخراج اتباع خارجی قبل از آن. D-رای دهندگان خواسته شد خود را به اثبات تابعیت قبل از دادگاه خارجی.

Jabeda بگوم نا امید با Gauhati بالا دادگاه گفت: “من هر چه پول داشتم. در حال حاضر من در سمت چپ با هیچ منابع بیشتر به من ادامه نبرد قانونی.”

او تنها کسب درآمد از اعضای خانواده او و شوهرش Rejak علی شده است بیمار برای مدت طولانی. این زن و شوهر تا به حال سه ازدواج یکی از آنها در یک تصادف درگذشت و یکی دیگر مفقود شده است. جوانترین Asmina, دانش آموز کلاس 5.

بزرگترین نگرانی این خانواده در حال حاضر است دختر خود را. اگر Jabeda بگوم نتواند برای اثبات تابعیت او فرستاده خواهد شد به یک بازداشتگاه که در آن روند اخراج او را شروع خواهد شد.

پس از پنج سال تمرین تحت نظارت دیوان عالی کشور به منظور شناسایی اتباع خارجی در آسام به روز شده NRC از آسام حذف نام از 19 لاخ متقاضیان هنگامی که آن را منتشر شد در ماه اوت سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im