هر چند در هر دو استان باقی می ماند رایگان از nCoV آنها اختصاص داده اند امکانات در مورد شیوع

منتشر شده 6:48 PM فوریه 05, 2020

به روز شده در 6:58 ب. ظ, فوریه 05, 2020

Photo from Clark International Airport Facebook

عکس از کلارک فرودگاه بین المللی Facebook

مانیل فیلیپین – استان Pampanga و ایلوئیلو تعیین شده مربوطه جداسازی امکانات روز شنبه, فوریه 5 در آماده سازی برای امکان 2019 رمان کورونا ویروس (nCoV) شیوع بیماری در این مناطق است.

در Pampanga اداره قرنطینه از کلارک فرودگاه بین المللی (CRK) گفت: استانی دولت ارائه شده پرسنل اضافی برای کمک به نظارت بر ورود. این BOQ امر آموزش نیروی انسانی جدید در مورد چگونه برای شناسایی موارد مشکوک از nCoV از ورود مسافران است.

Pampanga فرماندار دنیس دلتا Pineda همچنین گفت: آنها ارائه 40 فوت آلومینیوم ظرف ون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک انزوای منطقه مشکوک nCoV 2019 مثبت مسافران رفتن را از طریق کلارک فرودگاه.

مبلکت شهردار Crisostomo Garbo گفت: آنها ارائه می کنند دو دستگاه آمبولانس برای کلارک فرودگاه.

ایلوئیلو بیمارستان های جداسازی

در ضمن در ایلوئیلو استانی دولت تعیین شده دکتر ریکاردو Y. Ladrido یادبود بیمارستان منطقه (DRYLMDH) در Lambunao شهر به عنوان تسهیلات برای سلول از شناسایی افراد تحت بررسی (PUI). PUIs کسانی هستند که تجلی علائم شبه آنفولانزا.

مدیریت بیمارستان در دفتر رئیس سینتیا Cabangal-Ng گفت DRYLMDH است دارای 6 واحد جداسازی و قادر به ارائه فرمت ،

“اگر تا کنون وجود خواهد داشت سرريز ما احتمالا می تواند انتقال تمام بیماران از Lambunao به دیگر بیمارستان های منطقه. Lambunao خواهد شد و سپس اختصاص داده شده به PUIs تنها,” او گفت:.

او افزود که پرسنل بیمارستان که مسئولیت رسیدگی به بیماران را تحت آموزش در حفاظت از خود.

اما دکتر Cabangan-Ng گفت: این استان باقی مانده است coronavirus-رایگان.

ایلوئیلو فرماندار آرتور Defensor Jr استان گفت: دولت نیز بود, خرید چرخ دنده محافظ برای پرسنل بیمارستان و همچنین اضافی حرارتی اسکنر.

Defensor همچنین درخواست برای کمک های مالی از تجهیزات بیمارستان از بخش خصوصی است. – با یک گزارش از سفت V. دتو/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im