پلقر اوباش مجازات مجرمان نخواهد بود امان: ماهاراشترا سانتی متر Uddhav

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفته استرن عمل خواهد شد در برابر کسانی که در مجازات از سه مرد در پلقر منطقه.

دولت دستور داده است تا در سطح بالا تحقیق در این حادثه که در آوریل 16.

“در پلقر حادثه شده و پس از عمل. پلیس بازداشت و به تمام کسانی که متهم کرد که با حمله به 2 sadhus, 1 راننده و پرسنل پلیس در روز از جرم و جنایت خود” Thackeray توییتی اواخر یکشنبه شب.

“هیچ کس گناه در این جنایت شنیع و شرم آور عمل خواهد بود در امان ماند و آنها را به عدالت به ارمغان آورد در قوی ترین راه ممکن است,” او اضافه شده است.

دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh گفت: در سطح بالا درخواست سفارش داده شده به این حادثه.

او هشدار داد در برابر دادن هر جمعی رنگ به این حادثه به عنوان دو تا از سه مرحوم معتقد بودند به seers.

“کسانی که مورد حمله قرار گرفت و درگذشت در پلقر اوباش قتل نیست از ادیان مختلف. من دستور داده اند ماهاراشترا پلیس و @MahaCyber1 به اقدام در برابر هر کسی تحریک جمعی از نفرت در جامعه و یا در رسانه های اجتماعی” Deshmukh گفت: در یک توییت در روز یکشنبه.

“پلیس از دستگیری 101 نفر درگیر به کشته شدن سه سورت محدود مردم در پلقر. من نیز به دستور سطح بالا پرس و جو به این قتل” او گفت:.

Deshmukh گفت: پلیس در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کسانی که می خواستم به استفاده از این حادثه برای ایجاد شکاف در جامعه است.

این رویداد در 16 آوریل شب هنگامی که سه مرد از Kandivali در بمبئی بودند که در یک ماشین نسبت به سورات در گجرات برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه.

وسیله نقلیه خود را متوقف شده در نزدیکی یک روستا در پلقر. سه کشیده شد از ماشین خود را و ضرب و شتم به مرگ با چوب توسط اراذل و اوباش در سوء ظن است که آنها دزد.

مرحوم شناخته شدند Chikne Maharaj Kalpavrukshagiri (70), Sushilgiri Maharaj (35) و راننده ماشین Nilesh Telgade (30).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im