فلسطین را تایید ویروس موارد اعلام دو هفته گردشگری بان

CHURCH. People wearing masks visit the Church of the Nativity, revered as the birthplace of Jesus Christ, in the West Bank city of Bethlehem on March 5, 2020. Photo by Ahmad Gharabli/AFP

کلیسا. مردم با پوشیدن ماسک بازدید از کلیسای احترام به زادگاه عیسی مسیح در بانک غرب شهر بیت لحم در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. عکس احمد Gharabli/AFP

بیت لحم فلسطین, سرزمین های فلسطینی – دولت فلسطینی را تایید کرد اولین coronavirus موارد در کرانه پنج شنبه, مارس 5 و اعلام دو هفته ممنوعیت گردشگران بازدید از شهرستانها و سایت ها از جمله بیت لحم کلیسای میلاد مسیح.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 7 موارد تاييد شده بود در منطقه بیت لحم در جنوب اورشلیم.

“آنها در حال حاضر تحت درمان در قرنطینه” بیانیه ای از وزیر مای al-Kaila گفت.

مقامات دولتی اعلام کرد یک سری از اقدامات در کرانه نیز از جمله لغو رویداد مهم ورزشی و دیگر اجتماعات بزرگ.

کلیسای میلاد مسیح ساخته شده در محل مورد احترام به عنوان زادگاه عیسی مسیح بسته شد بعد از ظهر پنجشنبه و در میان سایت های انتظار به توقیف تا 20 مارس خبرگزاری فرانسه خبرنگار گفت.

“ما تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از ورود گردشگران برای یک دوره 14 روز و برای جلوگیری از هتل ها در تمام شهرستانها از دریافت خارجی” وزیر گردشگری Rula Maayah به خبرگزاری فرانسه گفت. (بخوانید: جهان موفق به یادگیری سارس درس برای مبارزه با کروناویروس – کارشناسان)

فلسطین وزارت بهداشت گفت: موارد تا به حال برای اولین بار شناسایی شده است در یک هتل در منطقه بیت لحم.

رئیس بهداشت محلی با ریاست عماد Shahadeh کرده و گفته است که یک گروه از گردشگران در حال بازدید این هتل در اواخر ماه فوریه با دو بعد مبتلا به این ویروس است.

تعداد موارد مشکوک را پس از شناسایی شده در میان هتل کارگران, او گفت:.

جستجوهای Balian ارشد روحانی از کلیسای ارمنی در کلیسای گفت: آلوده کنندگان تا به حال وارد سایت.

“افراد مبتلا به کرونا در بازدید از کلیسای” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “این خواهد بود که بسته به مدت 14 روز و آنها در حال رفتن به اسپری ضدعفونی کننده ها.”

مدارس و مساجد در بیت لحم نیز بسته شده روز شنبه خبرگزاری فرانسه خبرنگار گفت و فلسطین ماراتن برنامه ریزی برای 27 مارس به تعویق افتاده است.

اسرائیل کنترل همه نقاط ورود به غرب بانک از دولت یهودی اما دولت فلسطینی محدود استقلال در شهرستانها.

اسرائیل که تا کنون 16 مورد تأیید این بیماری به اعمال اقدامات سختگیرانه در بسیاری از کشورهای اروپایی در تلاش برای مهار این بیماری است.

اسرائیل و ایالات متحده نیز اوراق باقی مانده از یک نظامی مشترک ورزش در آلمان پنج شنبه.

ارتش اسرائیل اعلام کرد که از ظهر جمعه همه نیروها خواهد بود مانع از خروج اسرائیل که آیا “در سفرهای شخصی و یا در وظیفه است.”

بیش از 95,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3200 نفر در سراسر جهان از این ویروس که توسط چهار شنبه رسیده بود برخی از 80 کشور و مناطق. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im