کاخ رد ویکو ستو درخواست محدود سه چرخه عملیات

‘نگران ang gobyerno dito sa paggamit ng سه چرخه dahil hindi نمین lubos ماکیتا o maintindihan paano mag-اجتماعی فاصله sa چرخه’ می گوید کابینه وزیر Karlo Nograles

منتشر شده 7:38 AM, مارس 19 سال 2020

به روز شده در 7:38 AM, مارس 19 سال 2020

Rappler screenshot

Rappler تصویر

مانیل فیلیپین – کابینه وزیر Karlo Nograles رد درخواست تجدید نظر از پسیگ سیتی شهردار ویکو ستو حرکت اجازه می دهد تا tricycles به کار بر روی یک ظرفیت محدود در طول Luzon-شبکه مستند به عنوان آن را به مسافران و رانندگان در معرض خطر ابتلا به رمان coronavirus.

در یک نشست خبری در روز یکشنبه, شب, مارس 18 Nograles اصرار داشت که دولت های محلی واحد می توانید با استفاده از سایر وسایل نقلیه مانند jeepneys برای حمل و نقل کارگران خط مقدم.

“نگران ang gobyerno dito sa paggamit ng سه چرخه dahil hindi نمین lubos ماکیتا o maintindihan paano mag-اجتماعی فاصله sa چرخه” Nograles گفت.

(دولت نگران است با استفاده از سه چرخه از آنجا که ما نمی بینیم و اجتماعی فاصله مشاهده می شود در چنین فضای تنگ.)

“اجازه دهید همه چوب به زمین مشترک, قوانین,” او اضافه شده است.

ستو اجازه داده است tricycles به ادامه انتقال مسافران در پسیگ در حال حاضر به عنوان شهر حکومت می کند به اندازه کافی وسایل نقلیه به همه مسافران معاف از Luzon گسترده مستند یک سوار.

“ما در حال استفاده از وسایل نقلیه ما است اما این کافی نیست. ما ارزیابی ریسک نشان می دهد که ما نمی توانیم ممنوعیت tricycles در این مرحله” ستو گفت: در روز سه شنبه.

ستو اصرار داشت که وجود دارد در پسیگ که در دسترس هستند فقط با سه چرخه.

تنها افراد معاف از قرنطینه ممکن است tricycles. آنها عبارتند از سلامت کارگران و نیروهای امنیتی کارکنان از خدمات ضروری مانند مواد غذایی و مواد غذایی و کارکنان رسانه ها.

تنها 3 مسافران مجاز هستند در هر یک سه چرخه است که می تواند به طور معمول خودرا برای امتحان اماده به 6 نفر در یک سفر می باشد.

دولت به شدت تشویق مردم به حداقل 1 متر از هم جدا برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im