پاکستان توقف بین المللی پروازهای مسافری برای دو هفته

SUSPENDED. A man walks past an empty bus terminal near the closed Pakistan-Afghanistan border amid concerns over the spread of the COVID-19 novel coronavirus, in Torkham some 54 kms from Peshawar on March 16, 2020. Photo by Abdul Majeed/AFP

به حالت تعلیق درآمد. یک مرد پیاده گذشته خالی ترمینال اتوبوس در نزدیکی بسته پاکستان و افغانستان مرز نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 رمان coronavirus در تورخم برخی 54 کیلومتر از پیشاور در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. Photo by Abdul Majeed/AFP

اسلام آباد پاکستان – پاکستان اعلام کرد روز شنبه, مارس 21 آن است که تعلیق برای دو هفته بین المللی پروازهای مسافری به داخل و خارج از کشور در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

“ما در حال تعلیق پرواز بین المللی عملیات موثر امشب در 8:00 ب. ظ (1500 GMT),” نخست وزیر دستیار ویژه بر امنیت ملی Moeed یوسف گفت: اسلام آباد نشست خبری.

“هیچ پروازهای بین المللی اجازه خواهد داشت به زمین در پاکستان به مدت دو هفته.”

همانطور که از شنبه, پاکستان, تا به حال آزمایش 4,046 مردم برای ویروس با 524 موارد مثبت و سه مرگ و میر. (بخوانید: پاکستان نمی توانیم به شاتر شهرستانها برای جلوگیری از ویروس PM)

یوسف گفت: چند پرواز در حال حاضر در مسیر به پاکستان قادر خواهد بود به زمین های صبح یکشنبه, مارس 22 اضافه کرد که دیپلمات های آینده به پاکستان و همچنین هواپیماهای باری معاف خواهد بود.

به گفته یوسف تعلیق خواهد شد “قطعا ایجاد مشکلات” به پاکستان بود و انتظار بیش از 200 ، 000 مسافران از جمله گردشگران تا پایان ماه مارس است.

ناظران ترس این ویروس می تواند به سرعت گسترش در این کشور از 215 میلیون نفر از مردم که در آن مراقبت های بهداشتی است که اغلب ناکافی است.

پاکستان متخلخل مرزهای, creaking, بیمارستان ها, فرهنگ از دست دادن و بغل کردن و بزرگ بی سواد جمعیت های شلوغ شهری مراکز معنی حاوی بحران می تواند یک چالش بزرگ است.

برای جلوگیری از این ویروس را انتقال اسلام آباد بسته شده است که افغانستان و ایران مرز توقیف عروسی سالن توقیف و متوقف مدارس باقی مانده از ماه است.

اما نخست وزیر عمران خان گفت: اوایل این هفته پاکستان نمی توانیم نوع شهری مستندات در حال حاضر در جریان است در غرب.

پاکستان دارای سابقه عدم شامل بیماری های عفونی مانند فلج اطفال و سل و هپاتیت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im