Pacquiao می خواهد پروب به بیرون درز Barangay دسمرینس نامه

HOST. Senator Manny Pacquiao hosts the PDP-Laban meeting in his Makati residence on March 4, 2020. Photo courtesy of PDP-Laban

میزبان. سناتور Manny Pacquiao میزبان PDP-لابان جلسه در Makati اقامت در 4 مارس سال 2020 است. عکس حسن نیت ارائه میدهد از PDP-لبن

مانیل فیلیپین – سناتور Manny Pacquiao می خواهد رسیدگی به بیرون درز نامه او را از Barangay دسمرینس با استناد به حق خود را به حفظ حریم خصوصی.

در نامه ای خطاب به Barangay دسمرینس رئیس Rossana هوانگ Pacquiao روز شنبه, مارس 28 خواسته خود را به “خودداری از اظهارات” بر اساس “تایید نشده اخبار و مخرب رسانه های اجتماعی پست.”

“در آن آمده است توجه به من که نامه خود را به موضوع بوده است از چندین, اخبار, گزارش و مخرب رسانه های اجتماعی پست. در این راستا من مایل به دانستن چگونه این خصوصی نامه ای خطاب به من رفت و در اطراف رسانه های اجتماعی با کل بی اعتنایی به حق حریم خصوصی” Pacquiao گفت: در نامه خود که استفاده سنا دفتر و لوازم التحریر.

“[در] ضمن من مراجعه کنید این موضوع را به سازمان مناسب برای مناسب تحقیق برای جلوگیری از همان حادثه از اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

یک کپی از Pacquiao نامه به رئیس دهکده فرستاده شد به خبرنگاران در روز شنبه.

جمعه, مارس 27 Hwang نوشت Pacquiao گفتن او را که هیچ کس در خانواده خود بیرون می آیند. این روستا ارائه شده خود را برای خرید ملزومات خانگی برای آنها.

Pacquiao اعتراض به Hwang اجازه می دهد تا حداقل یک عضو از خانواده خود را به انجام خرید. (بخوانید: Pacquiao قرنطينه قبل از دریافت روستای یادداشت)

“با تمام احترامی که ممکن است شما نیز لطفا اجازه می دهد یک عضو از خانواده من به بیرون رفتن و یا خرید و یا فراموش ملزومات به موجب IATF دستورالعمل? بر این اساس با مهربانی مناسب خانه قرنطینه منتقل تحویل به محل اقامت من,” او گفت:.

در مارس 28, نامه Pacquiao رقابت Hwang فرض بر این حزب پس از یک عکس از او و پیمنتل در خانه اش بودند “دیده مهمانی با هم ویروسی رفت.”

“این رویداد اتفاق افتاده در تاریخ 4 مارس سال 2020 است. من مطمئن هستم که ما در دسمرینس ایجاد کرد ماموران پرونده از این اگر تنها مناسب تایید شده بود. اجازه دهید من نیز تاکید می کند که آن را ‘مهمانی’ همانطور که در نامه خود را. این یک جلسه سیاسی. کلمه “مهمانی” کست من به عنوان کسی که نسبت به بحران کنونی این کشور,” او گفت:.

مارس 4 جلسه بخشی از اولیه یاران 50 PDP-لابان اعضای مجلس نمایندگان پس از بحث در مجلس دوره-های پرسیده شد. آن حضور داشتند توسط حزب مدافعان از جمله Pimentel Marinduque نماینده پروردگار الان ولاسکو و حزب سخنگو و معاون اول رئیس جانی پیمنتل.

ویدئوها و عکس ها از PDP-لابان جلسه در مارس 4 ویروسی رفته بود پس از ریاست حزب و سناتور Aquilino “کوکو” پیمنتل تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

Rappler سعی کرده بود برای رسیدن به Barangay دسمرینس برای نظر. اما ایجاد امنیت دفتر خواسته Rappler به تماس در روز یکشنبه, مارس 29 به جای. دفتر Barangay مدیر هم جواب نداد خواستار پیگیری پس از Rappler خواسته Hwang واکنش به این نامه است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im