Pacquiao اردوگاه برای دریافت بهترین معامله در دسترس’ برای مبارزه بعدی

STILL GOT IT. Manny Pacquiao last fought in July 2019, dominating erstwhile unbeaten Keith Thurman. File photo by Wendell Alinea/MP Promotions

هنوز هم آن را کردم. Manny Pacquiao آخرین مبارزه در جولای 2019, مسلط سابق شکست نخورده کیت تورمن. فایل عکس توسط وندل Alinea/MP تبلیغات

مانیل فیلیپین – هدف نهایی این است برای حفظ بهترین معامله در دسترس برای Manny Pacquiao در او باقی مانده دعوا.

به همین دلیل پارادایم مدیریت ورزشی نمی خواهد ذهن اگر آن را برتر قهرمانان بوکس که امنیت 8-بخش قهرمان جهان را در جلسه بعدی.

Pacquiao محلی تیم مدیریت با این حال معتقد است PSM به رهبری Audie عطار قادر خواهد بود به پرچ Pacquiao اول مبارزه برای ماه ژوئن یا جولای.

“ما می خواهید برای دریافت بهترین معامله در دسترس” Pacquiao کسب و کار مدیر آرنولد Vegafria گفت: رسانه ها در Sofitel مانیل در دوشنبه 17 فوریه به طور رسمی اعلام مبارزه سناتور ارتباط با ما-بر اساس ورزشی آژانس.

هر چند PSM در درجه اول درگیر در بازاریابی, بازرگانی, رسانه, سرگرمی و تاییدیه برای Pacquiao Vegafria گفت که او می بیند هیچ درگیری با آل Haymon-led PBC که ترویج Pacquiao گذشته دو برابر آدرین Broner و کیت تورمن در ایالات متحده در سال گذشته است.

اگر چیزی اتفاق می افتد Vegafria اضافه شده آن خواهد بود تا به PSM تیم حقوقی به آهن آن را.

با توجه به Vegafria و همکاران Pacquiao وکلا براندو Viernesto و بونگ Gacal و محرم Jayke Joson آنها فقط می خواهند به بهره برداری Pacquiao ابدی محبوبیت و نفوذ در بوکس.

در همان زمان, آنها می خواهم به مطمئن شوید که Pacquiao را درو مزایای بسیاری در چند سال گذشته در ورزش.

“ما می خواستیم یک شریک است که تهاجمی است و نه تنها در ورزش بلکه در کسب و کار رسانه ای و سرگرمی” گفت: Vegafria با اشاره به PSM که همچنین دستگیره های حرفه ای UFC سوپراستار Conor McGregor.

Vegafria تاکید کرد که اگر تا کنون megabuck مرحله نهایی مسابقات با McGregor هل طریق آن برگزار خواهد شد در سال آینده.

برای Joson معتقد است که هر کس بین PSM و PBC نشان می دهد بتن قرارداد برای یک مبارزه اول به احتمال زیاد خواهد شد Pacquiao را تصویب.

“ما فقط می خواهیم سناتور به پایان کار خود را در شرایط خود را دارد. منظورم این است که او شده است در زیر چندین مروج در حال حاضر و او آنها را به خوبی” گفت: Viernesto.

“او سرگرم است مردم او داده است آنها بسیار است. بنابراین در این مرحله از کار خود را, ما فقط می خواهید برای پایان دادن به آن را در شرایط خود را دارد.”

در حالی که PBC هنوز به آمده تا با یک پیشنهاد ورق برای Pacquiao که در آخرین مبارزه در جولای برابر تورمن در لاس وگاس Vegafria انتظار عطار به بازگشت به کشور در چند هفته با یک پیشنهاد در دست است.

با Floyd Mayweather در ادامه به فرار از Pacquiao Joson معتقد است McGregor بعدی ایده آل رقیب.

دنی گارسیا, Mikey گارسیا و Errol اسپنس – همه وابسته به PBC – نیز در حال شناور به عنوان نامزد در Pacquiao مبارزه دربی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im