نظارت کمیته می گوید بحرانی کمبود تجهیزات پزشکی برچسبها

FEMA فقط به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی لوازم پزشکی برای دیدار با “کسری” از درخواست در آینده از COVID-19 کانون با توجه به بیانیه صادر شده پنج شنبه توسط رئیس مجلس کمیته نظارت و اصلاحات تشکر. کارولین Maloney (D-n. y.).

Maloney التماس دولت برای افزایش, تلاش برای تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و هواکش به پنج ایالت و ناحیه کلمبیا به عنوان تعدادی از CCP عفونت ویروس وجود دارد در ادامه به steepen خود را افزایش دهد.

FEMA گفت: این کمیته که بسیاری از 100,000 هواکش برنامه ریزی برای تولید در دسترس نخواهد بود حداقل تا ماه ژوئن این سال است.

“دولت باید با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و دیگر مراجع قانونی برای به حداکثر رساندن تولید داخلی” Maloney هشدار داد به “اطمینان از تامین کنندگان اولویت آمریکا باید قبل از صادرات مهم تامین و اطمینان حاصل شود که شهرستانها ایالات و دولت فدرال در حال کار هم به جای رقابت برای تهیه منابع کمیاب.”

اسناد و مدارک از FEMA شد در رابطه با FEMA Region III که شامل دلاور, the District of Columbia, Maryland, پنسیلوانیا, ویرجینیاو ویرجینیای غربی.

اسناد و مدارک تایید کرد که در مارس 30, FEMA تا به حال تنها ارائه یک کم نسبت هر حوزه قضایی درخواست برای PPE و دیگر تجهیزات لازم; کمتر از 10 درصد از 5.2 میلیون N95 ماسک درخواست کمتر از 1 درصد از 194 میلیون جفت دستکش استریل درخواست و هیچ یک از 15,000 بدن کیسه های درخواست شده است.

اما آن را باید به ذکر است که شماره درخواست توسط Region III باید به حساب گرفته نمی شود تعداد واقعی لوازم مورد نیاز در یک دوره معین است و همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از آیتم های ذخیره شده در ذخایر.

تقاضا برای هواکش Outstripping ظرفیت

FEMA کرد و در تاریخ 1 آوریل است که بر اساس پیش بینی های فعلی تقاضا برای هواکش “پیشی ظرفیت” استراتژیک ملی ذخایر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که فن های ارائه شده توسط وزارت دفاع است.

آژانس مدیر بنابراین کارگردانی که پنکه در حال حاضر درمان به عنوان یک “استراتژیک دارایی ملی.” هواکش نیست منتشر شود به کشورهای مگر در مواردی وجود دارد یک “بحرانی نیاز” برای حفظ زندگی “در عرض 72 ساعت.”

در مارس 30, FEMA مقامات گفته بود این کمیته است که در حال حاضر حدود 9,500 هواکش استراتژیک ملی ذخایر.

آن اضافه شده است که در آن زنجیره تامین نیروی کار نیز در کار بود برای به دست آوردن حدود 3200 بیشتر واحدهای این هفته آغاز آوریل 13, اگر چه رئیس جمهور تهمت و گفت: در اوایل این هفته که تعداد موارد COVID-19 می تواند در اوج قبل از آن در اطراف عید پاک.

در همین حال فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: ایالت نیویورک است که دیده ترین عفونت و مرگ و میر در کشور از CCP ویروس شروع به استفاده از بیهوشی ماشین آلات به عنوان هواکش

“ما ‘تقسیم’ هواکش لوله بنابراین می تواند دو نفر به اشتراک گذاری یک دستگاه تنفس مصنوعی. ما در حال تبدیل BiPAP ماشین آلات به هواکش; ما در حال تمیز کاری جهان برای به دست آوردن بیشتر هواکش.”

در همان زمان کومو تایید کرد که نیویورک هنوز هم تا به حال “6 روز از هواکش سمت چپ در ذخایر ما در زمان رایت رای دادن. ما در حال بدست گرفتن اقدامات فوق العاده به حرکت هواکش برای پاسخگویی به این نیاز است.”

زنجیره تامین ثبات نیروی کار

FEMA همچنین می گوید که آن زنجیره تامین ثبات نیروی کار است که اجرای یک “کل-از-امریکا” رویکرد به آدرس کشور محدود عرضه PPE و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

از طریق چهار با چنگک صاف کردن رویکرد حفظ شتاب توسعه و تخصیص FEMA است کار را بیشتر از منابع موجود به بهترین حفاظت از مردم آمریکا در آژانس می گوید.

به این منظور وظیفه نیروی حفظ موجودی مطالب انتقادی با محدود کردن استفاده از آنها و با توسعه روش ها برای پاکسازی, استفاده مجدد و بازیافت PPE مواد. FEMA امید برای سرعت بخشیدن به تهیه PPEs با تسریع تحویل خود را از تامین کنندگان در سراسر جهان به پزشکی مراکز توزیع در سراسر ایالات متحده است.

یک مثال از این است که FEMA در هماهنگی با تولید کنندگان آسیایی برای تحویل 80 تن از PPE مواد به نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی در مارس 29.

نیروی کار نیز به دنبال به گسترش آمریکا تولید PPE مواد و هواکش در حالی که تخصیص منابع در یک data-مطلع اساس که FEMA می گوید این است که هماهنگ بین دولت فدرال و شرکت های بخش خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de