بیش از 70 میلیون آمریکایی دستور به ماندن در خانه به عنوان متحده تشدید محدودیت های مسافرتی در میان CCP شیوع ویروس

بیش از 70 میلیون آمریکایی دستور داده شد تا در خانه بماند مگر اینکه آنها را به دلیل ضروری به بیرون رفتن به عنوان ایلینوی و نیویورک پیوست کالیفرنیا به موضوع stay-at-home سفارشات در پاسخ به CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان ووهان coronavirus.

فرماندار ایلینویز JB پریتزکر اعلام کرد بعد از ظهر روز جمعه او امضا ایالت اقامت در خانه به منظور حفظ و جدید CCP ویروس موارد از به سرعت در حال افزایش.

سفارش (pdf) خواهد اثر را روز شنبه در 5 p. m. و منقضی خواهد شد در 7 آوریل. مدارس سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند تا آوریل 8. وجود دارد بیش از 12.6 میلیون نفر در ایالت ایلینوی است.

“من به طور کامل می دانیم که در برخی از موارد من انتخاب بین صرفه جویی در زندگی مردم و صرفه جویی در معیشت خود” فرماندار گفت. “اما در نهایت شما نمی توانید امرار معاش بدون زندگی است.”

J.B. Pritzker, Lori Lightfoot
فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (L) اعلام پناهگاه در محل منظور مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس به عنوان شهردار شیکاگو لری Lightfoot, راست, گوش طی یک کنفرانس خبری در شیکاگو در 20 مارس سال 2020 است. (چارلز رکس Arbogast/عکس از آسوشیتدپرس)

در اوایل روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا “ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی که موثر خواهد بود از 8:00 p. m. روز شنبه. آن حکم 100 درصد از نیروی کار باقی می ماند خانه به استثنای خدمات ضروری و به طور موقت توقیف غیر ضروری گردهمایی با هر اندازه.

کومو نیز تصویب ماتیلدا قانون اضافه کردن اضافی برای حمایت از نیویورک 70 ساله و مسن تر.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 280,000 موارد تایید شده در سراسر جهان که از صبح روز شنبه با 19,624 از آنها در ایالات متحده است.

تعداد در نظر گرفته شده است به شدت دست کم گرفت به دلیل کم گزارش دهی موارد از سرزمین اصلی چین است.

anthony fauci
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci در یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 16, 2020. (لی میلیس/فردا نیوز)

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID), ستایش متحده حرکت می کند.

Fauci گفت: دو عنصر وجود دارد که افزایش ظرفیت ایالات متحده به سرعت گسترش CCP ویروس.

یکی این است که برای جلوگیری از عفونت از آمدن به ایالات متحده از خارج. “ما بسیار موفق بوده در حال انجام است که با چین و اروپا است. در حال حاضر ما در شمال و جنوب مرز, مسائل,” او گفت:. “وجود دارد یک اساسی بهداشت عمومی دلیلی برای انجام این کار از آنجا که ما نمی تواند جلوگیری مردم از در آمدن از یک منطقه زمانی که آنها در واقع می تواند به دیگر.”

از سوی دیگر ایالات و مناطق که داغ مناطق باید سخت محدودیت برای جلوگیری از گسترش.

وی با تمجید از اقامت در خانه سفارشات توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

“فرماندار Newsom ساخته شده برخی بسیار مهم تصمیم گیری های دشوار. امروز فرماندار کومو بود همان چیزی که” بالا immunologist گفت. “من می خواهم بگویم من به شدت به حمایت از آنچه او انجام می دهند.”

آسوشیتد پرس و Epoch Times خبرنگار میمی Nguyen Ly کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im