بیش از 3000 زندانی در 4 زندانها تست مثبت برای CCP ویروس—96% بدون علائم

زمانی که اولین موارد جدید CCP ویروس ظاهر در اوهایو زندانها و مدیر مسئول احساس او در حال مبارزه با یک شبح.

“ما همیشه قادر به دقت اشاره کردن که در آن همه موارد از آینده شد گفت:” آنت اتاق-اسمیت مدیر اوهایو وزارت احیا و اصلاح. به عنوان ویروس گسترش آنها شروع به جرم تست.

آنها آغاز شده و با ماریون موسسه تادیبی که در خانه های 2,500 زندانیان در شمال مرکزی اوهایو بسیاری از آنها با از قبل موجود شرایط بهداشتی. بعد از تست 2,300 زندانیان برای CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus آنها شوکه شده بودند. از 2,028 که تست مثبت نزديک به 95 درصد تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

“این بسیار تعجب آور است” گفت: اتاق-اسمیت که نظارت دولت 28 correctional facilities.

به عنوان توده CCP ویروس تست گسترش در زندان تعداد زیادی از زندانیان در حال نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. در چهار زندان ایالتی سیستم—آرکانزاس کارولینای شمالی و اوهایو و ویرجینیا—96 درصد از 3,277 زندانیان که تست مثبت برای CCP ویروس بدون علامت بودند, با توجه به مصاحبه با مقامات و سوابق بررسی کرد. که از 4,693 آزمون که شامل نتایج علائم.

شماره آخرین شواهد نشان می دهد که افرادی که بدون علامت—مسری است اما نه از نظر جسمی بیمار—ممکن است رانندگی از گسترش این ویروس نه تنها در زندانها که خانه 1.3 میلیون زندانیان در سراسر کشور بلکه در جوامع در سراسر جهان است. این ارقام همچنین تقویت سوال که آیا تست فقط افراد مشکوک به آلوده بودن به این است که در واقع گرفتن گسترش ویروس.

“این می افزاید: به درک که ما شدید undercount از موارد در ایالات متحده گفت:” دکتر لینا ون کمکی استادیار طب اورژانس در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: از مهر یافته. “در مورد تعداد است که به احتمال زیاد خیلی بیشتر از ما در حال حاضر می دانم که به دلیل عدم تست و نظارت است.”

برخی از افراد مبتلا به بدون علامت در هنگام تست شده برای CCP virus ممکن است به توسعه علائم بعد به گفته محققان.

ایالات متحده بیشتر مردم پشت میله های زندان بیش از هر ملت دیگر کل یک زندانی جمعیت نزدیک به 2.3 میلیون از 2017—نزدیک به نیمی از آن در زندانها. اعداد کوچکتر در حال قفل شده است و در فدرال زندانها و زندان های محلی که به طور معمول نگه داشتن مردم برای دوره نسبتا کوتاه به عنوان آنها در انتظار محاکمه است.

زندان ایالتی سیستم در میشیگان تنسی و کالیفرنیا را نیز آغاز کرده اند تست توده—چک کردن برای CCP عفونت ویروس در تعداد زیادی از زندانیان حتی اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری—اما ارائه نشده است خاص فقره بدون علامت زندانیان.

تنسی گفت: اکثریت آن موارد مثبت را نشان نمی دهد علائم. در میشیگان مقامات دولتی گفت: “تعدادی” از 620 زندانیان که تست مثبت برای CCP ویروس بدون علامت بودند. کالیفرنیا زندان ایالتی سیستم نمی خواهد آزادی فقره بدون علامت زندانیان.

هر دولتی مدیریت چندگانه زندان امکانات. اوهایو مثلا 49,000 زندانیان در 28 امکانات. در مجموع 3,837 زندانیان آزمایش مثبت برای CCP ویروس در 15 از این امکانات است. اما دولت هنوز ارائه نتایج جستجو در علائم 1,809 از آنها و نه شناسایی تعداد کل آزمایش های انجام شده در سراسر سیستم زندان.

آرکانزاس و تنسی نیز گرفته شده یک رویکرد هدفمند با انجام تست توده در چند تا از امکانات خود را. میشیگان و کارولینای شمالی و کالیفرنیا و ویرجینیا را شروع کرده اند با یک مرکز در هر.

اکثر زندانها فراهم نیست سن و یا دیگر جمعیتی جزئیات از کسانی که تست مثبت برای CCP ویروس است که به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 53,000 در ایالات متحده است.

گسترده Undercount

رویترز بررسی تمام 50 ایالت زندان سیستم. از 30 است که پاسخ بسیاری از آنها تنها تست زندانیان نشان می دهد که علائم نشان می دهد آنها می تواند بسیار undercounting شماره آلوده CCP ویروس.

فلوریدا و تگزاس که اهل بیت جمعیت بزرگتر از اوهایو گزارش مجموع فقط 931 موارد—به مراتب کمتر از 3,837 زندانیان که تست مثبت در اوهایو. نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع گزارش شده 269 موارد مثبت در میان 51,000 زندانیان. هر سه متحده در حال آزمایش تنها علامتی زندانیان.

“زندان سازمان تقریبا قطعا بسیار undercounting تعداد COVID موارد در میان افراد زندانی گفت:” میشل Deitch یک اصلاحات متخصص و مدرس ارشد در دانشگاه تگزاس. “فقط به عنوان کارشناسان در حال گفتن ما رایگان-جهانی جوامع تنها راه پیش از این شیوع از طریق توده تست.”

مقامات زندان در فلوریدا و تگزاس گفت: آنها دنبال راهنمایی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری همراه با مقامات بهداشتی دولت در هنگام تست تنها زندانیان نشان دادن علائم ویروس. نیویورک وزارت اصلاحات گفت: سیاست فقط تست زندانیان که نشان می دهد نشانه بود “انعکاسی از روش های تست در عموم مردم.”

تنسی در زمان یک رویکرد تهاجمی پس از یک دوجین زندانیان آزمایش مثبت در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در شهر Pikeville هفته گذشته است. دولت بخش اصلاح را آزمایش کرده است 3,503 زندانیان در Bledsoe از شمال غربی تادیبی پیچیده و Turney مرکز مجتمع صنعتی.

به عنوان جمعه 651 مثبت بودند و بسیاری از آنها بدون علامت بخش گفت.

“این چیزی است که باعث می شود این بیماری همه گیر است مشکل تر برای مدیریت” گفت: Marc استرن, سابق, مدیر پزشکی, برای, واشنگتن, وزارت امور خارجه از اصلاحات و عضو هیات علمی در دانشگاه واشنگتن در دانشکده بهداشت عمومی. “وجود دارد یک کل بسیاری از افرادی که بدون علامت است.”

پس از یک مکالمه در مورد در Neuse تادیبی موسسه در گوولدزوو, کارولینای شمالی, دولت تادیبی مقامات آزمایش 723 زندانیان در هفته گذشته. از 444 بودند که آلوده به ویروس 98 درصد بدون علامت دولت وزارت امنیت عمومی گفت. یک زندانی کرد در زندان است.

به طور مشابه, تست توده در دو زندان آرکانزاس—کامینز واحد در شهر Grady و جامعه اصلاح در مرکز پایتخت کشور کوچک سنگ یافت 751 آلوده زندانیان تقریبا همه آنها بدون علامت دولت اصلاحات اداره گفت. آن را ارائه نکرده تعداد کل زندانیان که مورد آزمایش قرار گرفتند.

آرکانزاس را زندان مواجه شده اند بیماری مسری شیوع بیماری مانند گال و آبله مرغان, اما کسانی که قسمت شد آسان تر برای مدیریت زیرا زندانیان نشان داد علائم آشکار گفت: Arkansas وزارت اصلاحات سخنگوی دینا تایلر. “اما با این برنامه شما هیچ ایده از آنجا که بسیاری از آنها بدون علامت است. آن را می سازد آن را بسیار چالش برانگیز شامل” او گفت:.

‘چرخش 24 ساعته بسیار مهم است’

میشیگان لکلند Correctional Facility خانه های برخی از دولت ها قدیمی ترین و پزشکی ضعیف زندانیان. زمانی که CCP ویروس موارد یافت زندان دیدم سنبله در عفونت و مرگ و میر. همانطور که در آوریل 23, نه لکلند زندانیان مرده بود از COVID-19 حسابداری برای یک سوم از مرگ و میر در سراسر میشیگان 29 زندانها.

نزدیک به نیمی از لکلند را از 1400 زندانی از رنج مزمن زمینه ای شرایط بهداشتی با توجه به دولت داده است. بسیاری از آنها در صندلی چرخدار و حداقل امکانات امنیتی در جنوب میشیگان خود را سالمندان واحد بزرگ آن جمعيت سالمندان.

روز دوشنبه در زندان آزمایش 400 زندانی در سالمندان بخش و برنامه ریزی برای تست بقیه تسهیلات تا پایان هفته. از 971 تست شده تاکنون 642 یا حدود 66 درصد مثبت شد. یک دولت رسمی کاهش یافته است به افشای چگونه بسیاری از آنها بدون علامت است.

“ما می دانیم تست توده در حال رفتن به را ما تعداد سنبله و ممکن است ما را نگاه بد” گفت: Chris Gautz سخنگوی میشیگان وزارت اصلاحات است. “اما من فکر نمی کنم وجود دارد یکی دیگر از سیستم زندان در کشور نیست که باید اعداد بزرگ است. آنها فقط ممکن است تست به عنوان دقت به عنوان ما هستند.”

همه آزمایش زندانیان قرنطینه می شوند و در اتاق خود و یا واحد در انتظار نتایج آزمون که معمولا در یک روز, او گفت:. “24 ساعته چرخش بسیار مهم است” زیرا هنگامی که یک زندانی تست منفی آنها می تواند بازگشت به جمعیت عمومی است.

در هفت زندان ایالتی سیستم انجام جرم آزمون 49 زندانیان فوت کرده اند.

به عنوان CCP virus اسپرد در پشت میله های زندان, گروه های حقوق عمومی و مدافعان می گویند آنها از ترس بیشتر تسلیم خواهد شد و فشرده شده اند برای آزادی بدون خشونت و پزشکی در معرض خطر زندانیان. در حالی که هزاران نفر شده اند اجازه شلوغ اغلب در شرایط غیر بهداشتی را مطرح کرد که زندان و زندان می تواند تبدیل به بردار برای این بیماری است.

“آنها بدتر از محصور در خشکی کشتی های کروز” استرن اصلاحات متخصص گفت: با اشاره به رشته کشتی های کروز است که غرق شده اند CCP عفونت ویروس.

توسط لیندا و گرانت اسمیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im