بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا نامه آنلاین اصرار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا پس از مداخله در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی راجر سنگ.

آنلاین نامه سازمان حفاظت از دموکراسی غیر انتفاعی, گروه حمایت از کارکنان سابق دولت مقامات فعالان سیاسی و فعالان شده اند که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از طریق قانونی است. برخی از این اقدامات عبارتند از: کمک به تعطیل مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان یکپارچگی کمیسیون تحت پیگرد برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز اضطراری اعلام و در حال اجرا مبارزات انتخاباتی به ناروا تحت تعقیب برای انسداد عدالت است.

در ایران signees ادعا می کنند که بر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با دخالت عادلانه “دولت عدالت است.” آنها می گویند که آن را “بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان” در حالی که وی از سوی مامورین که آن را انجام داده بود “به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور است.”

“این است که حتی بیشتر ظالمانه برای دادستان کل به مداخله به عنوان او در اینجا—پس از رئیس جمهور علنا محکوم کرد محکومیت توصیه که خط دادستان در حال حاضر پرونده در دادگاه” گروه نوشت: در نامه خود.

دادستان در ابتدا توصیه می شود هفت تا نه سال زندان برای سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به و مانع کنگره و شاهد دستکاری. وزارت دادگستری با این حال مداخله در مورد تماس با توصیه “بیش از حد و بی دلیل است.”

این گروه پس زمینه یک تجدید نظر صدور حکم تفاهم نامه که در خواست “حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 سال زندان محکوم کرد” اما نه پیشنهاد خاصی زندان توصیه.

بخش اعلام به تجدید نظر در صدور حکم توصیه آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر در مورد هفت تا نه سال توصیه. وزارت دادگستری را سخنگوی Kerri Kupec گفت: رسانه ها که DOJ نمی مشورت با کاخ سفید در مورد سنگ صدور حکم است. او افزود که تصمیم به تغییر حکم درخواست ساخته شده بود قبل از رئیس جمهور در توییتر نوشت در مورد آن.

چهار دادستان درگیر انصراف از سنگ مورد در همان روز DOJ اعلام.

نامه امضا شده توسط در حدود 2000 سابق گروه مقامات به شنبه که این گروه می گوید “vetted به بهترین [خود] توانایی.”

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به درخواست ما برای اظهار نظر.

این می آید به عنوان دادستان کل جدید موشکافی پس از اتهامات که اقدامات سیاسی وزارت دادگستری.

در روز دوشنبه آتلانتیک منتشر شده یک op-ed by Donald Ayer سابق معاون دادستان کل تحت George H. W. Bush که متهم بر بازیگری به عنوان “رئیس جمهور شخصی مدافع از به عنوان یک وکیل عمومی” در چندین مورد مشخصات بالا مانند سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد. او همچنین گفته دادستان کل است که “سازمان ملل آمریکایی” و “کار به پاره کردن” نهادی سیستم ساخته شده است تا پس از رسوایی واترگیت.

طی مصاحبه ای در فوریه. 13, بار تایید کرد که اقدامات وزارت دادگستری به حال هیچ ربطی به با رئیس جمهور توییت خود و یا هر کسی که از کاخ سفید است. “من در مورد راجر سنگ مورد در کاخ سفید” بار گفت.

دادستان کل همچنین با انتقاد از رئیس جمهور در مورد توییتر خود پست در پی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد صدور حکم سابق کمپین مشاور راجر سنگ.

“به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” بار گفت: “و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری, پرونده های جنایی,” او اضافه شده است.

پتر Svab کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im