بیش از 200 نظامی دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل زود به حمایت همه گیر پاسخ

بیش از 200 نظامی پزشکان و پرستاران مجاز به فارغ التحصیل های اولیه از وزارت دفاع برتر دانشکده پزشکی برای کمک به ارتش ایالات متحده را به تلاش مداوم همه گیر.

خدمات نظامی دانشگاه علوم سلامت (مدیریت) است که در Bethesda, Maryland, پنج شنبه اعلام کرد که آن را به درجه و جایزه آن سال چهارم دانشکده پزشکی دانش آموزان و فارغ التحصیل در سطح پرستاران در مارس 1, شش هفته پیش از عادی تاریخ فارغ التحصیلی.

این دانش آموزان که همه وظیفه فعال یونیفورم افسران در ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی, و یا خدمات بهداشت عمومی خواهد شد که برای دیدار با تمام فارغ التحصیلی الزامات قبل از دریافت درجه خود و reassigned خود خدمات مربوطه. افسران شامل پزشکان خانواده, سلامت روان و سلامت زنان, پرستار, پزشکان بالینی متخصصان پرستار و گواهی ثبت نام پرستار بیهوشی.

مدیریت رئیس جمهور ریچارد توماس گفت: این تصمیم بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در اوایل این ماه.

“برنامه درسی ما دارای یک تمرکز خاص بر تهدیدات در حال ظهور مانند بیماری های عفونی و حوادث نظامی ما و خدمات بهداشت عمومی نیروهای به احتمال زیاد به روبرو می شوند در این دوره از حرفه خود” توماس گفت. “این دستورالعمل بر اساس زندگی واقعی و درس های آموخته شده در طول برنامه درسی گنجانیده شده و به رشته پزشکی تمرینات.”

لقب “وست پوینت برای پزشکان” به مدیریت است و تنها دانشکده پزشکی در ایالات متحده است که به طور کامل تامین شده توسط دولت فدرال است. آموزش آن قطار و آماده خدمات نظامی, بهداشت حرفه ای افسران و رهبران به طور مستقیم به حمایت نظامی نظام سلامت است.

“ما دانش آموزان هستند و منحصر به فرد آماده برای دیدار و رسیدگی به آمادگی نیاز وزارت دفاع و کشور ما از لحظه ای که قدم از درب ما گفت:” توماس. “این همان چیزی است که آنها تحصیل کرده و آموزش دیده را انجام دهد. جراح ژنرال ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی و خدمات بهداشت عمومی را دریافت صالح کادر بهداشت و درمان حرفه ای است که می تواند به تقویت منابع در حال حاضر در دسترس به آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که ایالات متحده نیروی دریایی کشتی (USNS) “آسایش” یک شناور نیروی دریایی بیمارستان است که انتظار می رسند در نیویورک دوشنبه آینده. خواهر کشتی USNS “رحمت” است که در حال اعزام به سواحل غرب است.

“من فکر می کنم من قصد دارم به بیرون رفتن و من آن بوسه خداحافظی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک نشست خبری از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و اضافه کرد که او خواهد شد در دست در پایگاه نیروی دریایی در نورفولک ویرجینیا برای دیدن USNS راحتی کردن در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im