بیش از 2 لاخ coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به احتمال زیاد: کاخ سفید

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به بند به صورت یک “جهنم بد دو هفته” پیش رو که کاخ سفید پیش بینی می تواند وجود داشته باشد 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

مقامات بهداشت عمومی تاکید شنبه که این عدد می تواند کمتر باشد اگر مردم در سراسر کشور تحمل پایین در نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

“ما واقعا معتقدم که ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از آن گفت:” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. که نیاز به همه آمریکایی ها را به طور جدی نقش خود را در جلوگیری از گسترش بیماری ،

اضافه Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص “این شماره است که ما نیاز به پیش بینی اما ما لزوما مجبور به قبول آن به عنوان اجتناب ناپذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “یک مسئله مرگ و زندگی” برای آمریکایی ها به توجه دولت او دستورالعمل و پیش بینی کرد این کشور به زودی خواهد دید “نور در انتهای تونل” در یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3500 آمریکایی و آلوده 170,000 بیشتر.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این است برای رفتن به یکی از خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “ما در حال رفتن به از دست دادن هزاران نفر از مردم است.”

فک انداختن بینی گذاشته شد در طول یک گریم دو ساعته در کاخ سفید جلسه. مقامات توصیف مرگ و میر است که در بهترین سناریو به احتمال زیاد بیشتر از بیشتر از 53,000 آمریکا زندگی می کند از دست رفته در طول جنگ جهانی اول و مدل بالا پایان نزدیک قلمرو امکان است که آمریکایی ها دست به این ویروس می تواند رویکرد 291,000 آمریکایی کشته شده در میدان جنگ جهاني دوم است.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو گلوله” Birx گفت. “وجود دارد هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای. هر یک از ما رفتارهای ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر.”

Fauci به نام شماره های “جدی” و از مردم آمریکا خواست “گام در شتاب دهنده” با جمعی خود را کاهش تلاش.

“ما در حال ادامه برای دیدن همه چیز به تا” Fauci گفت. “ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de