فوران در سراسر جهان برای حمایت از اذیت استرالیا پسر

پرت استرالیا (AP) — ویران پس از دوباره بودن هدف در مدرسه برای خود dwarfism یک گریه Quaden Bayles بارها و بارها گفته مادر خود را که او می خواست به مرگ است.

9-در سال استرالیا را پریشانی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از مادر خود Yarraka Bayles ارسال شده شش دقیقه ویدئو کلیپ.

“این چیزی است که قلدری در حال انجام است و من می خواهم مردم بدانند که چقدر این است که صدمه زدن به ما به عنوان یک خانواده,” او می گوید: در تصویری که مشاهده شده است بیش از 19 میلیون بار. “این است که تاثیر قلدری در یک 9 ساله بچه است که فقط می خواهد برای رفتن به مدرسه دریافت آموزش و پرورش و سرگرم کننده است.”

او درخواست تجدید نظر موجب غلیان احساسات در سراسر جهان برای حمایت از زورگویی و پسر از جمله از افراد مشهور و ورزشکاران است.

استرالیا بازیگر هیو جکمن گفت: “شما قوی تر از شما می دانید همسر” و از مردم خواست تا “نوع” به هر یک از دیگر در حالی که اریک مغلوب ساختن پیشی جستن — پسر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — گفته بود “کاملا دلخراش.”

“این یکی از سخت ترین فیلم های من تماشا” Boston Celtics, بازی بسکتبال, بازیکن, Enes کانتر در توییتر نوشت. “هیچ جایی در جهان برای قلدر.”

تبلیغات

یک GoFundMe صفحه آغاز شده توسط کمدین آمریکایی براد ویلیامز مطرح شده بیش از $140,000 در تلاش برای ارسال Bayles در سفر به دیزنی لند در کالیفرنیا است.

“این فقط برای Quaden این است که برای هر کسی است که در زندگی خود مورد آزار واقع شدند و به آنها به اندازه کافی خوب نیست” گفت: ویلیامز که همان dwarfism وضعیت Achondroplasia.

Bayles است که بومی استرالیا دعوت شده است منجر به بومی تمام ستاره ها بر روی زمین خود را در لیگ راگبی برخورد با مائوری همه ستاره در کوئینزلند در روز شنبه.

“ما هرگز نمی توانست خواب در رویاهای wildest ما که آن را رفته ام در سراسر جهان و ایجاد چنین رسانه دیوانگی” Yarraka Bayles به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم در سکوت رنج می برند و قلب من می رود به آن دسته از خانواده هایی که در حال حاضر از دست داده و فرزندان خود را به قلدری. آن را به یک بحران بین المللی و آن را نیازمند توجه فوری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im