خروجی کالیفرنیا شهردار می میرد, در سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه: مقامات

دکتر بیل کربی به تازگی گفت که استعفا پس از ساخت anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پست در رسانه های اجتماعی

شهردار خروجی از شمال کالیفرنیا شهر که در پایین پا, درگذشت, شنبه در سقوط هواپیما توجه کنند.

دکتر ویلیام “بیل” کربی بود که شهردار Auburn درگذشت نزدیکی Auburn فرودگاه شهری, مقامات گفت ساکرامنتو زنبور روزنامه.

کربی یک اورولوژیست همچنین خلبان این هواپیما هنگامی که آن سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از ساعت 11 صبح گفت: مقامات. یک مسافر در هواپیما دچار جراحات جزئی و در نظر گرفته شد به یک بیمارستان گفت: کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش در گزارش.

ساکرامنتو مشاور سیاسی جف ریموندو با صدور بیانیه ای به نمایندگی از کربی خانواده.

“ما خانواده را ویران کرد این خبر غم انگیز” بیانیه توسط خانواده گفت: با توجه به محلی دیگر خروجی اخبار طلا و شهرستان در رسانه ها. “لایحه اختصاص داده شده دهه مشتاق و دوست داشتن و حمایت از خانواده اش بيماران و آبرن جامعه او را بسیار دوست داشت. ما او را از دست ندهید فوق العاده است اما به راحتی در دانستن او درگذشت در حالی که پرواز—یکی دیگر از عشق از زندگی خود را.”

قبل از سقوط کربی جلب سرفصل او پس از انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 همه گیر در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به اعضای Ku Klux Klan یا KKK. بعد از پست تعدادی از مردم خواستار آن شدند که او از کار. او گفت که رسانه های اجتماعی پست کرده بود “هیچ ربطی به کار من. من اعلان مجدد آن” ،

هفته گذشته او اعلام کرد که او در کنار پله از پست خود به عنوان شهردار آبرن. در مارس 13, کربی گفت که نامزد عضو شورای دانیل Berlant به خدمت به عنوان شهردار برای مدت رسانه های محلی گزارش.

او جان سالم به در با دو فرزند و چندین نوه.

“او عاشق خانواده اش به خصوص دو نوه,” خانواده اش را می کشند. “او ریخت و اشتیاق خود را به زندگی و جهان به مکانی بهتر به خاطر او.”

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de