‘کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود,’ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اطمینان آمریکایی ها که زندگی را بازگشت به حالت عادی پس از COVID-19 همه گیر است که تهدید کرده است که معیشت بسیاری از سراسر کشور است.

بیش از یک دوجین ایالات متحده صادر کرده اند “در خانه ماندن” سفارشات در تلاش برای جلوگیری از گسترش بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده بیماری تنفسی است.

“من می خواهم آمریکایی به دانستن است که ما را از طریق این چالش” به رئيس جمهور است. “مشکلات به پایان خواهد رسید آن را به پایان خواهد رسید و به زودی به زندگی عادی باز خواهد گشت و اقتصاد ما را ارتجاعی بسیار بسیار به شدت. اما در حال حاضر در میان این بزرگ ملی دادگاه آمریکایی ها باید باقی می ماند متحد در هدف و تمرکز بر پیروزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که دولت او خواهد شد و نظارت بر وضعیت و استفاده از بهداشت عمومی اطلاعات “به توصیه پروتکل های جدید اجازه می دهد تا اقتصاد محلی را با احتیاط از سرگیری فعالیت های خود را در زمان مناسب.”

“ما همچنین یک تیم بزرگ کار بر روی چه گام های بعدی خواهد بود هنگامی که جامعه پزشکی به یک منطقه خوب—معنی ‘OK’ برای رفتن به عقب برویم به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود.”

“این است که یک کشور است که ساخته شده برای این. آن ساخته شده بود و نه تعطیل شود,” او اضافه شده است.

بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی تهمت اشاره کرد که ایالات جنوبی نسبتا کاهش میزان عفونت مانند نبراسکا, آیداهو, و, آیووا, ممکن است شانس به محدودیت کاسته تا در کسب و کار در حالی که کشورهای دیگر رو بالاتر COVID-19 مواردی مانند نیویورک ممکن است محدودیت های دیگر.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار, به زودی, زیادی, زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود که پیشنهاد” نسبت ناروا گفت. “تعداد زیادی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. ما نه میخوام اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او را ارزیابی مقررات اطراف آن فعالیت های کسب و کار پس از 15 روز از توصیه های اجتماعی فاصله اقدامات (pdf) آن حک شده بود را شروع اواسط ماه مارس.

“در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم به رفتن که در آن ما می خواهم برای رفتن در زمان. و اساسا ما با اشاره به زمان باز کردن. اساسا باز در کشور ما,” او گفت:. “از آنجا که ما آن را به خوبی تعطیل به منظور خلاص شدن از این نامرئی دشمن.”

“در خانه ماندن” سفارشات صادر شده است طی هفته گذشته در چندین ایالت آمریکا موثر بر بیش از یک سوم ساکنان ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس است که باعث COVID-19. ایالات متحده عبارتند از: کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, ایندیانا, لوئیزیانا, ماساچوست, میشیگان, New Jersey, New York, اوهایو, اورگان, غرب ویرجینیا و واشنگتن است.

ساکنان توصیه می شود به در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها نیاز به ترک فعالیت های ضروری. غیر ضروری کسب و کار نیز دستور داده شده است بسته شده است. هر ایالت دارای تغییرات جزئی به آنچه به عنوان واجد شرایط به عنوان “ضروری” اما به طور کلی این لیست شامل فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های داروخانه و اساسی خدمات بهداشتی و درمانی.

رئیس جمهور گفت که بحرانی منابع در راه هستند با FEMA ارسال 8 میلیون N95 ماسک ماسک و 13.3 میلیون فولاد ماسک در سراسر کشور با تمرکز بر مناطق با بیشترین نیاز.

“ما حمل 73 پالت از تجهیزات حفاظت فردی به نیویورک و 36 پالت به دولت واشنگتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در گذشته 96 ساعت FEMA را نیز دریافت کمک های مالی از حدود 6.5 میلیون ماسک ما با داشتن میلیون ها و میلیون ها نفر از ماسک ساخته شده به عنوان ما صحبت می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست به تمرکز “صرفا و مستقیما به نیازهای مردم آمریکا” و “جلوگیری از پخش هر حزبی ،

“ما در حال رفتن به نجات کارگران آمریکایی و ما در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید به سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد اضافه کرد: “این یک مشکل پزشکی ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی. آغاز شده صرفا به عنوان یک مشکل پزشکی و آن را به فراتر از آن است. ما فقط نمی خواهید به اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

کنگره با تصویب یک $8.3 میلیارد اضطراری CCP ویروس هزینه های بسته (pdf) در اوایل ماه مارس که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 6. قانون بودجه را قادر می سازد به توسعه یک واکسن برای COVID-19 و سایر اقدامات پیشگیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13, را قادر می سازد تا به 50 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی به ارائه به دولت و دولت های محلی برای پاسخ به CCP ویروس همه گیر.

رئیس جمهور در مارس 18 امضا در خانه کمک های اضطراری بسته دوم کمک های مانند بسته در ماه مارس—فراهم می کند که پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و برای تعدادی از آمریکایی ها رایگان COVID-19 تست و تقویت بیمه بیکاری.

در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم به منظور شرکت به تولید کالاهای حیاتی در پاسخ به شیوع اجازه می دهد برای شتاب در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و کیت های آزمایش. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به وزارت مسکن و توسعه شهری را به حالت تعلیق و اخراج.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im