اتاوا, استان ها و مناطق رسیدن به $4B برای مقابله با افزایش ضروری کارگران پرداخت

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال رسیده است چند میلیارد دلاری مقابله با استان ها و مناطق به بالا پرداخت دستمزد پایین کارگران ضروری.

ماه گذشته دولت فدرال اعلام کرد که برنامه ای برای افزایش حقوق کارگران ضروری را که کمتر از 2500 دلار در ماه — از جمله کسانی که مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات برای سالمندان کارگران خط مقدم در بیمارستان ها و افراد مشغول به کار در صنعت مواد غذایی — در آثار پس از گفتگو با premiers.

در روز پنج شنبه ترودو اعلام کرد اتاوا رسیده است $4 میلیارد دلار قرارداد با تمام استان ها و مناطق و در حال نهایی کردن جزئیات. دولت فدرال خواهد شد شروع در $3 میلیارد و استان کمک خواهد کرد ،

“در حال حاضر ما در حال نهایی کردن جزئیات با آخرین استان, و من می خواهم به تاکید است که در این بوده است که واقعا تلاش گروهی” ترودو گفت.

“ما با تکیه بر این کارگران در حال حاضر بیش از همیشه در ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از آنها است.”

هزینه-های موافقت نامه شامل انتقال موقت از بودجه فدرال به استان ها و سرزمین های ترودو گفت.

“این خواهد بود تا به هر استان و منطقه ای که دقیقا تعیین واجد شرایط برای این افزایش دستمزد, اما خط پایین این است: اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما هنوز هم ساخت حداقل دستمزد – شما سزاوار افزایش” ترودو گفت.

برخی از استان ها در حال حاضر نقل مکان کرد به آینده.

برای مثال ساسکاچوان دولت به تازگی اعلام کرد که کارکنان ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه در حالی که مشغول به کار در یک زمینه با مردم آسیب پذیر هستند واجد شرایط برای یک دستمزد بالا از 400 دلار در هر ماه برای 16 هفته. که شامل مراقبت دراز مدت خانه daycares و پناهگاه است.

انتاریو در حال حاضر نقل مکان کرد و جلوتر با یک برنامه به ارائه 4 دلار در هر ساعت افزایش حقوق و دستمزد برای کارگران خط مقدم به عنوان بخشی از یک موقت pandemic پرداخت به رسمیت شناختن تلاش های خود را در مبارزه با COVID-19.

بحران در حال ظهور در کانادا را در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن ساکنان حساب برای تناسب تعداد کانادا و میر تا کنون است درخشید کانون توجه در بهداشت و مراقبت شخصی کارگران به طور معمول پایین تر حقوق. آنها اغلب در خانه های متعدد است که می تواند گسترش ویروس.

با برخی از امکانات در تلاش برای نگه داشتن کارکنان کامل هر دو انتاریو و کبک که سرب در coronavirus موارد درخواست کمک از ارتش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de