اتاوا به دنبال تایید 1 coronavirus تماس با ردیابی نرم افزار برای کل کشور

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او امیدوار کانادا اتخاذ خواهد شد تنها با یک تماس با ردیابی نرم افزار برای تشویق استفاده از آن در سراسر کشور به سرعت گسترش رمان coronavirus.

“این است که ما انتظار آن است که هنگامی که زمان می آید برای آن منتشر شود ما قادر خواهد بود به توصیه می کنیم به شدت به کانادایی ها یک برنامه خاص که به ما کمک خواهد کرد مدیریت گسترش COVID-19” او به خبرنگاران گفت: صبح امروز طی جلسه توجیهی روزانه خارج Rideau کلبه.

تماس با ردیابی — عمل ردیابی افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده به منظور آنها را آزمایش و جدا شده است — به طور گسترده ای به عنوان حیاتی به یک کشور همه گیر بازیابی.

در حالی که بسیاری از استان ها در حال انجام است که کار با داوطلبان مکالمات و مذاکرات در جریان است با شرکت های فن آوری برای هفته ها در مورد توسعه برنامه های گوشی های هوشمند را برای تقویت این تلاش است.

آلبرتا در حال حاضر با برنامه خود را به نام ABTraceTogether. است که برخی از مردم هیچ گونه نگرانی در مورد یک درهم آمیخته از برنامه های کاربردی در سراسر کشور است که می تواند منجر به کم جذب اعداد و متناقض داده است.

ترودو گفت: دولت فدرال را مجبور به گفتن بیشتر در مورد تماس با ردیابی برنامه “در چند روز آینده یا چند هفته.”

“برای اینکه مردم را به حرکت در اطراف آزادانه و شروع به برگشت به زندگی عادی ما باید برای بهبود توانایی ما به سرعت با دقت اشاره کردن ویروس و منزوی کردن آن,” او گفت:.

در نادر همکاری اپل و گوگل منتشر شد مدتها در انتظار گوشی های هوشمند, تکنولوژی روز شنبه که به اطلاع مردم به طور خودکار اگر آنها ممکن است در معرض coronavirus. آن را با استفاده از فن آوری بی سیم Bluetooth به تشخیص زمانی که کسی که دانلود کرده این برنامه تا زمان صرف شده در نزدیکی یکی دیگر از برنامه که کاربر بعد از تست مثبت برای ویروس.

تکنولوژی غول های ارائه نرم افزار اما عمومی سازمان بهداشت و درمان در سراسر جهان باید خود را برای توسعه تماس با ردیابی نرم افزار. در تلاش برای ترویج برنامه استفاده و جلوگیری از یک درهم آمیخته از برنامه های اپل و گوگل در حال محدود کردن استفاده از فن آوری خود را به یک برنامه در هر کشور — خروج برخی از اتاق را برای استثنا.

ترودو گفت: دولت فدرال شده است در گفتگو با اپل و گوگل است.

“در سراسر جهان شده اند وجود دارد تعدادی از های مختلف توسعه یافته سنگاپور و استرالیا و جاهای دیگر. یکی از چالش هایی که این برنامه با آن مواجه شده اند این است که آن را به نشستن در پیش زمینه گوشی خود و تخلیه باتری,” او گفت:.

“همین دلیل است که ثابت است که اپل و گوگل در حال صحبت کردن در مورد در آوردن در آغاز ماه ژوئن خواهد بود بسیار مهم است به عنوان یک پایه برای موثر ردیابی تماس و یا قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه است.”

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر سوال اثربخشی تکنولوژی خود را در طول جلسه توجیهی روزانه امروز, گفت:, آن را نمی توان لزوما تشخیص عفونت با دقت.

صحبت های Njoo گفت که در حالی که چنین برنامه می تواند یک ابزار مفید, آن را نمی خواهد یک “گلوله نقره ای.”

با استفاده از داوطلبان برای پیگیری که در آن افراد آلوده بازدید عمدتا از طریق پیگیری تماس های تلفنی باید یک بخش کلیدی از کانادا تماس با ردیابی استراتژی, او گفت:.

برنامه دولت فدرال در نهایت تصمیم می گیرد به توصیه احتمال را نیز دریافت خواهد کرد موشکافی از حریم خصوصی کارشناسان — که در حال حاضر نگرانی در مورد اطلاعات چقدر این فن آوری های نوظهور جمع آوری و چگونه است که اطلاعات ذخیره شده است.

انتاریو برتر داگ فورد مطرح در رسانه ها در دسترس بودن در تورنتو امروز.

“هر برنامه که نمی تواند به حریم خصوصی منطقه در آن است که برای رفتن به دشوار است,” او گفت:.

“مردم بر این باورند در حفظ حریم خصوصی. من اعتقاد دارم که در حفظ حریم خصوصی. بنابراین ما باید به سمت راست برنامه است.”

دولت فدرال ارائه داوطلبان

ترودو نیز اصرار استان به تکیه دولت فدرال منابع برای کمک به ردیابی موارد COVID-19 و آهسته عفونت.

“در حالی که استان ها و مناطق در حال مدیریت تست و تماس با ردیابی متفاوت دولت ما آموزش دیده کارکنان فدرال که می تواند 3,600 تماس با ردیابی تماس در روز و هفت روز هفته,” او گفت:.

یک پرستار بهداشت عمومی در شهرستان دریاچه نمک یوتا امتیاز را به یک صفحه نمایش یک موردی فرضی است که در خدمت به عنوان یک ابزار آموزشی برای آموزش جدید تماس با ردیاب چگونه برای پیگیری همه مردم به آنها نیاز به رسیدن به پس از یک فرد آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. (ریک Bowmer/آسوشیتد پرس)

اداره آمار کانادا نیز یکی دیگر از 1700 مصاحبه که می تواند تا 20,000 تماس در روز نخست وزیر گفت.

“ما شده اند رسیدن طی هفته گذشته به تمام استان ها برای تعیین برنامه های خود را در تماس با ردیابی که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند و اینکه آیا یا نه آنها نیاز به کمک بیشتر گفت:” ترودو.

“ما قطعا امیدواریم که به شنیدن از استان های است که می تواند نیاز به این سرعت به ما بگویید که آیا و چگونه آنها می خواهند به ما کمک کند. تعدادی از استان را, برخی هنوز رتبهدهی نشده است.”

تماس با ردیابی و آزمایش ظرفیت اصلی موضوعات نخست وزیر تماس با premiers پنج شنبه شب. ترودو پیشنهاد کرده اتاوا مایل به گام با مالی و پشتیبانی لجستیکی برای بهبود سطوح تست.

“ما نیاز به ادامه پوسته پوسته شدن تا ما تست ظرفیت بنابراین ما می تواند به سرعت شناسایی موارد جدید و منزوی کردن آنها است. ما در حال کار با استان ها و مناطق برای گسترش تست توسط تهیه چیز مانند معرف و سواب,” او گفت:.

در کبک باقی می ماند که سخت ترین ضربه در استان کشور — 720 جدید کروناویروس موارد و 82 و میر گزارش روز شنبه alone — آخرین بهداشت عمومی ارائه داده و هیچ اطلاعات روشنی که چرا این ویروس همچنان به گسترش و حتی پس از ماه از مستند.

درب بعدی در انتاریو که در آن تعدادی از جدید روزانه coronavirus موارد همچنان به اینچ به بالا تست کاهش یافته بسیار پایین تر از اهداف و منبع عفونت برای بسیاری از موارد جدید باقی می ماند یک رمز و راز است.

ترودو گفت انتاریو در حال حاضر گرفته تا اتاوا را برای انجام برخی از دستی تماس.

“ما در حال حاضر کمک به برقراری تماس در انتاریو و آماده برای کمک به هر جای دیگری است,” او گفت:.

سازمان دیده بان | ترودو در تماس با ردیابی

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت در حال کار با چند شرکای بالقوه COVID-19 تماس با ردیابی برنامه های کاربردی اما امیدوار کانادا اتخاذ خواهد شد فقط یکی را تشویق به استفاده از آن در سراسر کشور است. 1:18

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de