میامی (AP) — Osasumwen Osaghae بسته خود را بالا حرفه ای با 22 امتیاز و مسدود شات با کمتر از چهار ثانیه های باقی مانده به عنوان بین المللی فلوریدا طرح میتوانست Western Kentucky 81-76 در روز شنبه.

Osaghae ساخته شده 10 از 13 عکس و افزود: هفت ریباند. دوون اندروز اضافه شده 15 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل برای Panthers (15-8, 6-4 کنفرانس ایالات متحده آمریکا). اریک Lovett اضافه شده 11 امتیاز. آنتونیو دی جونیور اضافه شده هشت امتیاز و نه کمک.

جارد وحشیانه یک فصل با 20 امتیاز و هفت ریباند برای Hilltoppers (14-8, 7-3). Taveion Hollingsworth اضافه شده 15 امتیاز. جاش اندرسون تا به حال 14 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

Western Kentucky تا به حال پنج بازی برنده خط خط شکسته در روز پنج شنبه و شنبه کاهش یافت و به FIU فقط برای نهمین بار در 43 بازی. این Hilltoppers بسیج از 13 امتیاز پایین آمد و در 78-76 زمانی که Hollingsworth برداشت دفاعی ارتجاعی و شتافت کامل دادگاه به نمره در سریع شکستن با 43 ثانیه باقی مانده است.

دی پاسخ با یک سطل در رنگ برای FIU با 13 ثانیه به سمت چپ و پلنگ جان سالم به در برد سه WKU تلاش می کند در شش ثانیه یک swatted توسط Osaghae ملی رهبر در مسدود شدن عکس.

بین المللی فلوریدا در فلوریدا آتلانتیک در خانه در روز چهارشنبه. Western Kentucky مسابقات در برابر Louisiana Tech در خانه در روز پنج شنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

___

عناصر این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش http://www.automatedinsights.com/ap با استفاده از داده ها از آمار LLC https://www.stats.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de