ارمک شهر مجموعه محدودیت های مسافرتی با توجه به کروناویروس

مانیل فیلیپین – ارمک در شهرستان لیته می پیوندد لیست دولت های محلی است که باید مجموعه ای از محدودیت های مسافرتی در پاسخ به شیوع کروناویروس در فیلیپین.

یکشنبه, مارس 15 ارمک شهردار ریچارد گومز امضا فرمان اجرایی شماره 23 که تنظیم ورود مردم به شهر از طریق زمین یا دریا.

این EO خواهد اثر را شروع 6 بعد از ظهر روز یکشنبه تا 12 نیمه شب 31 مارس “موضوع به ادامه بررسی و ارزیابی است.”

این EO ممنوعیت ورود مردم به ارمک به جز موارد زیر:

  • ارمک ساکنان در آینده از کار یا مناطق خارج از ارمک. اما کسانی که از مناطق مورد شناخته شده از افراد تحت بررسی (PUI) برای کوروناویروس “باید در نظر گرفته شود افراد تحت نظارت” و باید با ثبت نام خود barangay سلامت emergency response team و مطابق با قرنطینه اقدامات است.
  • ساکنان مناطق خارج از ارمک که کار اشتغال یا تحصیل در شهر.
  • عصا کارگران کارگران کارگران ساختمانی ، این گواهینامه باید در اختیار راننده است که می تواند گواهی دادن به هویت کارگران در هیئت مدیره.
  • خود اشتغالی کارگران ساکن در خارج ارمک اما با کسب و کار در این شهرستان است.

کسانی که عبور از پست های بازرسی باید با نشان دادن مدرک یا گواهی اقامت و اشتغال مدرسه شناسایی و یا کسب و کار/فعالیت های اقتصادی در داخل ارمک.

در زیر نیز تحت پوشش معافیت:

  • بیماران و رانندگان خود را که نیاز اضطراری/فوری مداخله جراحی بسته به ارزیابی پرسنل منینگ پاسگاه. اصحاب نباید اجازه داده شود.
  • بیمارانی که در حال برنامه ریزی برای دیالیز درمان و قلبی موارد که نمایشگاه نیست آنفولانزا مانند علائم به عنوان طولانی به عنوان یک دارو گواهینامه ارائه شده است. اصحاب نباید اجازه داده شود.
  • مسافر از خطوط حمل و نقل از ارمک در همان روز از خروج زودتر از دو ساعت از زمان تخمین زده شده از خروج. بلیط برای سفر ارائه می شود باید در پاسگاه.
  • وسایل نقلیه در آوردن هر یک از افراد معاف.
  • وسایل نقلیه ارائه لوازم و کالا و یا از طریق ارمک. رسید تحویل و یا کوپن نشان دادن محل تحویل در ارمک یا به محل دیگری در نزدیکی شهر باید نشان داده شود در پاسگاه.

در ضمن مسافران از کشتی یا کشتی از بنادر داخلی را نمی خواهد اجازه ورود. محموله و اقلام ممکن است بدون بار به عنوان طولانی به عنوان رسید تحویل و یا کوپن نشان دادن محل تحویل در ارمک یا به محل دیگری در نزدیکی ارمک ارائه شده در بندر و منطقه است.

خدمه این کشتی ها و کشتی را به معرض سختگیرانه قرنطینه روش.

{منبع}

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Formoccitygovt%2Fposts%2F212112860132589&width=500″ عرض=”500″ height=”757″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” اجازه می دهد=”رمزگذاری شده-media”></iframe>

{منبع}

کلاس تعلیق اقدامات دیگر

این شهر نیز به حالت تعلیق در کلاس در تمام سطوح از جمله فنی و حرفه ای و آموزش در مدارس از 16 مارس 20.

“اینترنت کافه فیلم, خانه, بازی کامپیوتری, کافی نت ها, pisonets و singkonetsو موسسات مشابه نباید اجازه داده شود به اعتراف افراد زیر سن قانونی برای مدت زمان اجرایی این منظور” صدور اضافه شده است.

خرده فروشی و خدمات موسسات توصیه به باز باقی می ماند اما به شدت باید پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفته است. ابزار عمومی وسایل نقلیه مجاز به کار در ارمک “باقی خواهد ماند کاربردی” نیز هست.

مقامات پلیس در شهر “باید در درجه اول مسئول اجرای این دستور در معابر در مرزهای ارمک.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de