سازمان, کسب و کار همکاری برای PWD فراگیر در محل کار

ACCEPTANCE. AccessiWheels founder Miggy Bautista shares his PWD journey during the Philippine Business and Disability Network launch on January 28. Photo courtesy of Project Inclusion Network

پذیرش. AccessiWheels بنیانگذار Miggy باتیستا سهام خود را PWD سفر در طول فیلیپین کسب و کار و از کار افتادگی شبکه راه اندازی در ژانویه 28. حسن نیت ارائه میدهد عکس از پروژه ورود شبکه

این است که آزادی مطبوعات از پروژه ورود شبکه

بیش از 100 نفر از عمومی و خصوصی غیر انتفاعی و سازمان جامعه مدنی (CSO) بخش تشکیل شاهد راه اندازی فیلیپین کسب و کار و از کار افتادگی شبکه (PBDN) در شنبه 28 ژانویه در Chardonnay توسط Astoria.

PBDN یک پلت فرم برای کسب و کار است که کار می کند به سمت جامع تر و مانع آزاد محل کار برای افراد با ناتوانی (PWDs). آن را پیش بینی فیلیپین که در آن PWDs می تواند مشارکت فعال و مولد کمک در درون جوامع خود.

سازمان یافته توسط پروژه ورود شبکه (PIN) با پشتیبانی از Unilab بنیاد و انسانیت و ورود به راه اندازی و جمع آوری و تشویق نمایندگان از بخش های مختلف در این کشور برای پیوستن و پشتیبانی شبکه.

مدیر اجرایی پروژه ورود شبکه اعطای Javier با تاکید بر اهمیت تلاش جمعی از بخشهای مختلف در پاسخ به مسائل اشتغال معلولین.

“مسئله اشتغال معلولین است و نه فقط یک بازار کار مسئله بلکه اجتماعی و اقتصادی مسئله ای است که لمس بر به رسمیت شناختن, نمایندگی غیر قابل دسترس زیرساخت ها و عدم فرصت ها در آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای آماده سازی” خاویر گفت.

چرا پیوستن به PBDN?

شبکه خواسته به فرصت های بیشتر برای PWDs با هدف به صدای پیشرو کسب و کار در ناتوانی گنجاندن مسائل به خصوص از طریق ترویج یادگیری و تعمیق دخالت در مبارزات و شرکت های بزرگ برنامه های شهروندی.

Miggy باتیستا یک PWD و از بنیانگذاران AccessiWheels مشترک داستان خود را بر مردم و نشان دادن پشتیبانی به او فشار برای رسیدن به موفقیت است.

“من اینجا هستم تا امروز فارغ التحصیل و از بنیانگذاران یک PWD حمل و نقل, راه اندازی, because I am ممتاز و خوش شانس به اندازه کافی به حمایت از کل جامعه” باتیستا گفت.

در همین حال رئیس و متولی پروژه ورود شبکه رکس برنارد با تاکید بر قدرت همکاری بین بخش های مختلف ناتوانی در پرداختن به مسائل است.

“ما باور داریم که قدرت هدف مشترک ترکیب دانش و تجربه و مشارکت قوی نقش کلیدی در به حداکثر رساندن پتانسیل PWDs,” برنارد گفت.

PBDN عضو سازمان بین المللی کار در کسب و کار جهانی و ناتوانی شبکه (ILO GBDN) که تسهیل تبادل دانش در مورد ورود ناتوانی در محل های کار از طریق جهانی منطقه ای و ملی جلسات کارگروهها و انتشارات مشترک و ابزار.

شرکت های عضو خواهد شد بخشی در پنج ظهور نقاط تمرکز این شبکه یعنی: به اشتراک گذاری بهترین شیوه کمک به ادبیات توسعه منابع تدویر برنامه های آگاهی دهی و اتصال به جامعه مدنی.

ناتوانی و ورود افسر ILO-GBDN, یورگن Menze گفت که با تبدیل شدن به یک عضو از شبکه شرکت ها می توانند به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر در برخورد با PWD ورود با اتخاذ شیوه های خوب از بخش های دولتی و خصوصی.

که می توانید پیوستن به PBDN?

PBDN باز است به همه شرکت های علاقه مند به حمایت و تعامل با سازمان های جامعه مدنی برای ناتوانی فراگیر اشتغال است. این شبکه همچنین خواستار هر شرکت بخش خصوصی علاقه مند به ارتکاب به ده اصل ارائه شده در ILO-GBDN منشور.

منشور is a self-assessment tool است که کمک می کند تا شرکت ها در شناسایی فرصتهای بهبود در تلاش خود را برای تبدیل شدن به بیشتر PWD فراگیر.

“گنجاندن روند و این برنامه دو راه. ما نه تنها به آنها شغل – ما در واقع آنها را به زندگی با عزت و در بازگشت آنها به ما یک فرصت برای یادگیری مهربانی همدلی و فروتنی” جن Lagasca منابع انسانی مدیر در تنوع و شمول Asurion گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای پیوستن به PBDN شما ممکن است پیام پروژه ورود به شبکه از طریق ایمیل خود و یا سفر خود را در Facebook صفحه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im